Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Ne znam gde da pitam konkretno, nabavio sam dual sim telefon i uzeo bih neku pripejd karticu EU drzave da imam kao rezervnu kad putujem po evropi (a to je jednom mesecno ili jednom u par meseci po par dana). Bitan mi je samo internet i da moze da se dopunjuje, pa da je uvek nosim sa sobom. 

 

Za par dana idem u hrvatsku pa ako znate koja je najisplativija opcija, mozda da pazarim tamo

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Ne znam gde da pitam konkretno, nabavio sam dual sim telefon i uzeo bih neku pripejd karticu EU drzave da imam kao rezervnu kad putujem po evropi (a to je jednom mesecno ili jednom u par meseci po par dana). Bitan mi je samo internet i da moze da se dopunjuje, pa da je uvek nosim sa sobom. 

 

Za par dana idem u hrvatsku pa ako znate koja je najisplativija opcija, mozda da pazarim tamo

IMaš u VIP-u karticu za 1k mesečno, plus uplatiš dodatak od 800 dinara za 1 GB kad putuješ... To ti je 15-ak evra...

 

Ne znam koliko ti to radi... Ja sam prošle godine uzeo na promociji za 1000 dinara, gde mi je 1gb uključne u cenu, i to mi je sasvim dovoljno za po nedelju dana u tokumeseca... AKo i pređeš tarifu, 1MB = 1dinar što je smešno...

 

 

Link to comment
14 hours ago, renne said:

Tele 2

 

Verovatno najgluplje pitanje ikad - jel' ima kod nas negde da se uzme? Sad gledam, za ~27EUR neograničen internet u mesec dana, jel' važi u celoj EU?

 

Ja sam prošle nedelje u AT Hoferu za 10EUR trošio 6 giga, dok u Mađarskoj od toga važi samo oko 3.5.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Huawei Mate 20 Lite je odlican telefon, evo vec pola godine ga koristim. P20 Lite je "stariji" nekoliko meseci, ali generalno odlican telefon.

 

Mate 20 Lite je 6.2 inca, ma koliko to veliko zvucalo, lako se naviknes.

Link to comment
  • 1 month later...
On 11.12.2018. at 16:40, Moća said:

Glas za Pocophone

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

+1

Najbolji odnos cena kvalitet. Uzeh ga pre mesec dana.

Imam i Xiaomi Redmi 5 plus 4/64 gb koji mi sa glavnog telefona ode na pomoćni. :)

 

Kamera na Pocophone F1 je...sjajna. Posle instalacije google camere (to je kamera google pixel 3) je stvarno vrhunska. Pokazuje izuzetne rezultate u noćnim uslovima snimanja što je meni bilo najbitnije.

 

Za instalaciju te kamere telefon ne mora da bude rutovan uopšte. 

 

Procesor bukvalno leti, ima 6/64 gb, u našim radnjama se sada pronalazi i za manje od 300 evra. Ko hoće ima i skuplju varijantu od 6/128 gb.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...