Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Meni samo nije jasno zašto niko ne proba portovanu Google Pixel 3 kameru... Ja sam je instalirao na mom mobilnom, i razlika između originalne aplikacije i portovane je vidljiva i golim okom...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Koja je to portovana aplikacija?

Inace svi, i Samsung i Apple i Google softwerski obradjuju slike.

Naravno da svi obrađuju softverski slike, jedino što je Google post-processing već par godina daleko kvalitetniji od ostalih... Najbolji primer je takozvani night sight na najnovijoj verziji Google kamere... U poređenju sa Oneplus 6 (na kom sam je instalirao) koji ima istu opciju na svom softveru, razlika je drastična. Nisam nikakav Google fanboy, čak šta više, ali uprkos godinama i oslabljenom vidu, i dalje sam u stanju da primetim takve stvari... [emoji23]

 

Najnoviji primer od sinoć, koji sam slikao pri povratku sa tekme... Nisam koristio nikakve filtere, fleš nije bio upaljen itd...

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

d553000fb3eb364915bbef33517e9992.jpg

Link to comment

Ne zahteva... Najobičnija apk koju instaliraš sa nekog od hostera... Jedino što nisam siguran da su ovi sa XDA foruma, pošto tu iščačkam najviše od tih stvari, adaptirali za širok spektar mobilnih, ali to je samo pitanje vremena

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Problem je što ima više izbora pa treba ubosti neki koji bas radi kako treba. (mislim na ove sa xda) 
Naravno... Kada sam skinuo prvu verziju kamere, aplikacija skoro da uopšte nije radila, ali sam slučajno naleteo na sadašnju verziju koja (bar meni) super radi posao... Tako da si tu apsolutno u pravu, u pitanju je trial & error varijanta, kao i sve u životu...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

AndroidOne je do jaja stvar: upravo instalirao android pie na Mi A2, iako je on daleko od bilo kakvog flagshipa

 

Po izgledu je tek malo drugačiji od osmice na kojoj sam dugo bio, za ostalo ću tek da vidim

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...