Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Znam minimum 3 ljudi koji su imali problem sa motorolama. Za Nokiu ne mogu da sudim, mali mi je uzorak.

 

Razmotri Honor 10. Malo brži procesor od Motorole, manje rama ali duplo veći storage tj 128 umesto 64 kao i android 9 out of the box.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ne sudi dok ne uzmeš u ruke, sada se prave više izduženi modeli, ne idu u širinu već u visinu, u odnosu 19:9 odnos. Ja imam mate 10 pro koji ima veći ekran od honor 10 ali je i više nego operativan u jednoj rucu. Navići ćeš se brzo, veruj mi. I uživati u svakodnevnom radu pogotovu surf, čitanje i sl.

Link to comment

a koji od ovih pomenutih ima najsolidniju kameru?

na netu su potpuno oprecne analize, a tek ako krenem da gledam jutjub testove, otprilike su koristili dlsr da snime slajbe onog kog vole, a digitron za onaj koji ne vole.

Link to comment

Ima i neka nova Motorola One, dosta jeftin model, ima Android One.

Ja na brzinu kad mi crkao Nexus uzeo G6, nisam nešto prezadovoljan, ali za te pare je ok.

Edited by mraki
Link to comment
16 hours ago, ToniAdams said:

pa to mi je bila prva varijatna, taj lajt, al vidim da ne fale bas kameru.

a tel bih uzeo da imam solidnu kameru, inace mi i ovaj sadasnji radi poso. 

 

fala obojci svakako, ako vam padne na pamet nesto sto ima smisla platiti fazon do 300 ojra, komotno preporuke

jos jedan glas za honor 10  

Link to comment

Ja obožavam ovaj Samsung. Godinama ismevaju Apple jer su izbacili ulaz za slušalice, pa onda jer imaju notch, pre toga su bile neke druge stvari. I sad naravno sa poslednjim telefonom urade isto, a verovatno će biti tako i na većini budućih. :isuse::lolol:

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...