Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Sretao sam se sa raznim androidima al kad na nesto nisi navikao...

 

Posebno sam ga prezreo sto mi redovno uvaljuju da im nesto sredim a ja pojma nemam.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

na j5

ortak kupio kad i ja, nikad mu otprilike nije zastucao

 

meni j5 radi dosta sporo, štuca, nervira me. čak ima tu neku glupost da ne može da otvori twitter dok je na wifi :D. adok otvori linkedin da crknem od dosade. ali približava se punoj drugoj godini dosta intenzivnog korišćenja, a i deluje da su mu baterije loše i da je to verovatno problem.

 

vezan za WP, meni je cela organizacija bila daleko intuitivnija i mnogo mi se sviđao onaj početni ekran sa tilovima. medjutim, šta to vredi kada nije bilo appova, niti ozbiljnog pusha od strane microsofta da se to dovede na neki pristojan nivo. u suštini, jaka stvar za običnog korisnika da li je android ili neki drugi os, dok ima appova koji prave razliku

Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

 

meni j5 radi dosta sporo, štuca, nervira me. čak ima tu neku glupost da ne može da otvori twitter dok je na wifi :D. adok otvori linkedin da crknem od dosade. ali približava se punoj drugoj godini dosta intenzivnog korišćenja, a i deluje da su mu baterije loše i da je to verovatno problem.

 

vezan za WP, meni je cela organizacija bila daleko intuitivnija i mnogo mi se sviđao onaj početni ekran sa tilovima. medjutim, šta to vredi kada nije bilo appova, niti ozbiljnog pusha od strane microsofta da se to dovede na neki pristojan nivo. u suštini, jaka stvar za običnog korisnika da li je android ili neki drugi os, dok ima appova koji prave razliku

 

meni je problem sa WP bio što su postojeće aplikacije izgledale užasno u poređenju sa istim na iosu ili androidu. a za ovo poslednje si u pravu, treba ti 10 aplikacija u životu i boli te briga koji je OS.

Link to comment

Tek sam sad otvorio topic. Uzece se Redmi Note 5 Global direkt sa Aliija (oko 200e bez nasih dazbina). Kad stigne stigne. Ako mi se ne bude dojmio prodacu ga mada posle iskustva sa Redmi note 4 mislim da nece biti potrebe. Do sada sam uglavnom kupovao flagshipove ili nesto u tom rangu  (HTC Desire i LG G3). Xiaomi mi se za sada dopada. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Taman pohvalio svoj j5 da nakon apdejta radi dojaja, kad jutros dobijam 2 poruke. Smešno je što su te 2 poruke sasvim sigurno poslate juče, a karticu na koju su stigle sam sinoć čim sam sleteo učinio neaktivnom, pošto je tel dual sim, da ne arčim roaming ubacio i ovdašnju.

 

Znači da su poruke stigle kad treba, bile u nekom baferu, i tek jutros prikazane kao dospele sa današnjim danom. 

 

Pitanje je, dal da bacim tel u smeće il da probam da dokupim memorijsku pošto su i tel i stara memorijski skoro pa skroz puni? Dal to možbiti uzrok?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...