Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

L5 je snimljena samo jedna epizoda ako sam dobro shvatio?
Da, za sada. L5 je planiran kao mini-serija i nastavak će zavisiti prvenstveno od prijema na koji naiđe prva epizoda, iliti, rečima autora:
Distribution and production of further episodes will be determined by the response to the pilot.
Za prvih 6 dana od postavljanja pilot je skinut preko 500.000 puta, što je značajan uspeh. Kako je projekat crowd-funded, ostaje nada da će omasovljenje baze fanova doneti i preko potrebnu finansijsku injekciju. ;)
Link to comment

Konačno sam stigla da odgledam i Pioneer One. :) Jako interesantno i solidno urađeno, obzirom da se radi sa minimalnim budžetom. Čitam na netu da još uvek nisu počeli da rade na drugoj sezoni, i zaista bi bilo šteta da je ne snime, zbog nedostatka novca.Možda će nekome da zasmeta sporost radnje i mnogo pričanja, ali vredi istrpeti i to, jer serija ima stvarnog i dobrog potencijala. Dok sam gledala, zamišljala sam šta bi bilo da su imali više para i mogli da ubace malo akcije i više efekata, a onda se setim , svih SF promašaja ove i prošle godine, iza kojih su stajali veliki budžeti i poznati studiji, i onda zaključim, da su ovi ljudi uradili titanski posao.

Link to comment

To su neprofitni programi, koji su i napravljeni da se slobodno skidaju.A i u slučaju, trenutka prosvetljenja, Ivana Karla, koji bira filmove i serije za RTS, verovatno bi ova serija dopala "udarnog" termina oko 3 ujutro :lol:

Link to comment
:lol: :lol: :lol: Obzirom da sve serije koje se prikazuju na RTS-u, a njihova su produkcija, imaju pozamašne budžete, a izgledaju kao da su snimljene za 1000$, onda bi ova serija koja je i snimljena za neki dolar više, u saradnji sa RTS-om ispala kao Avatar u 6D tehnologiji :lol:
Link to comment
Konačno sam stigla da odgledam i Pioneer One. :) Jako interesantno i solidno urađeno, obzirom da se radi sa minimalnim budžetom. Čitam na netu da još uvek nisu počeli da rade na drugoj sezoni, i zaista bi bilo šteta da je ne snime, zbog nedostatka novca.Možda će nekome da zasmeta sporost radnje i mnogo pričanja, ali vredi istrpeti i to, jer serija ima stvarnog i dobrog potencijala. Dok sam gledala, zamišljala sam šta bi bilo da su imali više para i mogli da ubace malo akcije i više efekata, a onda se setim , svih SF promašaja ove i prošle godine, iza kojih su stajali veliki budžeti i poznati studiji, i onda zaključim, da su ovi ljudi uradili titanski posao.
Okej, sjajno, stavljeno u queue, gledam čim pre. Edited by Jolly Roger
Link to comment
  • 1 month later...
abe%2Bsimpson.png
E sad, kako taj kip može da pokazuje pravac u kome se nalazi Zemlja, ako uzmemo u obzir par faktora:1) to da nisam gledao seriju jer visokoumlje mi ne leži, daj ti meni River, to ti je ka Mister No, tamo se ne prave da se razumeli Kanta. 2) to da što sam i gledao ne vredi jer ne umem da pratim s dovoljno kognicije i pogrešno zapamtim, kako je svojstveno zahrđalim mozgovima. 3) to što kip ne pokazuje pravac, već se strela apola uzme sa kaprike i donese na kobol da aktivira 'zvjezdanu mapu'. ali možda je zvezdana mapa zastarela, kosmos se naposletku širi koliko i proteinski plakovi na mom mozgu.4) to da su predvideli da će duhovno sakati, mentalno kljakavi, i drugi penzioneri da seru o sf postavkama, te stoga hjumns ni ne nađu zemlju zbog strele apola, već zato što starbak čuje pjesmu boba dilana. a to tek što je glupa ideja, otkud bob dilan u svemiru? :huh: 5) to da se samo najgori zaludnici bave ovakvim stvarima, iako 1) ne vole mrsomuđenje; 2) nejmdropuju Kanta.6) to da su zbog ovakvih kakav sam ja otkazivali star trek. oćeš kurac vorp ti meni, sine, prvo objasni kako to radi!Mislim, kako ovo nekome ne bode oči, meni nije jasno :blink: meni to više smeta nego nedostatak valjanih bitaka u HBOovim serijama koje ionako mrzim jer samo nešto pričaju, misle da su Kanta pročitali ili šta.Da se razumemo, ovo je samo najmanji mogući deo onoga što mogu da proserem kad se probudim i zaboravim da popijem svoj aricept...
Edited by Zero Tolerance
Link to comment

Moj papirni aviončić, podsetimo, poleti, pikira, izbombarduje zblanutog armhorn leghorna. U vako sadržajnom putdaunu siva masa načeta alcikom je zgodno zaboravila na strelu od apola i trućanje o astrofizici, pošto mu je armadu od argumenata digao u vazduh izviđački cajlonski fajter.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...