Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
55 minutes ago, Caligula said:

Gledao neku na netfliksu "izgubljeni u svemiru", gledao sam je namerno.

 

Dakle.

 

:isuse:

stabi dao da Imam frtalj tvog slobodnog vremena :(

Link to comment

Pogledao 2 epizode tog lost in space, baš slabo. Iako mi se svidja glumačka postava.. Ne bi čak ni bilo toliki problem da je na nekom dizni kanalu, nego po nekim recenzijama očekivao ko zna sta. Bla

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
On 7.4.2018. at 16:03, Jean-Luc Picard said:

Meni je isto Grad i Grad odlična distopija. Perdido me je smorio, ali opet  što kaže vini, pre da je do mene nego do Mjevila.

Sviđa mi se. Odgledala, čak sam i shvatila poentu. 

 

Mnogo dobro.

 

 

Ovo Lost in Space, je njesra teško... bljucnula 

Link to comment

Odgledao sam i ja i evo šta treba izignorisati da bi serija bila barem ok:

 

- toliko klišea i patetike na jednom mestu ne pamtim kada sam video, ogledaju se u sledećem:

- rekonektovanje porodice. Ali pre svega odnos otac sin. Jebote, koji smor. Pogotovu kada tu gledamo kapetana Flinta iz Black Sailsa (ok, jes da je tamo bio derpe, al šta ima veze, bio je zajeban lik)
- kakva bi to grupa bila bez šaljivdžije koji vrcavim humorom i istim takvim replikama podiže duh sapatnicima u bespućima svemira. 

- uloga negativca Dr Smith je kataklizmično odrađena.. Jer prosto, mi uopšte ne znamo zašto ona radi šta radi. A koliko mi nakaradno izgleda sa onom šubarom od kose na glavi, da ne pričam. Tj ne nakaradno već iritantno. Ako dodamo da joj je gluma takođe očajna, eto 1 ogromnog miskastinga. 

 

Ima tu i još na pretek loše glume i skrnavog, amaterskog, patetičnog scenarija ali sam nekako sažvakao svih 10 i na imdb-u ih počastio sa 6. 

Link to comment
[mention=91]Mil@n[/mention] zašto je ona negativac??? kada su pravi negativci ti koji ih čekaju u toj koloniji?
Npr zato što udara ljude šipkom u glavu.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Npr zato što udara ljude šipkom u glavu.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

jbt, pa nije ubila Zemlju, tj uništila.... scum ljudski otpad ali daleko da je ona glavni negativac pobogu

Link to comment
On 7.4.2018. at 4:03, Jean-Luc Picard said:

Meni je isto Grad i Grad odlična distopija. Perdido me je smorio, ali opet  što kaže vini, pre da je do mene nego do Mjevila.

Пердидо је мени био супер. Амбасада врло добра, Град је смарање. Тешко.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...