Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Počeo da gledam i negde sam na pola prve sezone. Za sada me samo ovaj post drži da ne prekinem :D. 

Jel to pokušavaš da gledaš Babylon 5? 

Džizs mi je svedok da sam odgledala svaki opskurni SF film i seriju koji su snimljeni  i bili mi dostupni i da sam pročitala nebrojeno SF knjiga, ali ovo ne moguuuuuuu da gledam.  :D

Link to comment

Jel to pokušavaš da gledaš Babylon 5? 

Džizs mi je svedok da sam odgledala svaki opskurni SF film i seriju koji su snimljeni  i bili mi dostupni i da sam pročitala nebrojeno SF knjiga, ali ovo ne moguuuuuuu da gledam.  :D

Ne znas ti kakva je kriza kad ostanes kod kuce a na svim kanalima repriziraju ili reklame (kupite wifi peglu, elektricnu gitaru i tome slicno) ili neke varijacije na temu Opstanka i dalje redom... Onda i B5 izgleda k'o melem... 

Link to comment

Jel to pokušavaš da gledaš Babylon 5? 

Džizs mi je svedok da sam odgledala svaki opskurni SF film i seriju koji su snimljeni  i bili mi dostupni i da sam pročitala nebrojeno SF knjiga, ali ovo ne moguuuuuuu da gledam.  :D

 

A ono, ne  znam u kom si momentu odustala, ali negde sredinom prve sezone počinju naznake kao da bi moglo biti zanimljivo. Sumnjam da je baš najbolja SF serija svih vremena, ali moći će da se odgleda. 

Link to comment

Bez zajebancije, Babylon 5 je odličan od...pa recimo treće trećine prve sezone. Drugu sezonu sam progutao u tri dana. Problem je što u početku zahvaljujući pojedinim likovima ( G'Kar, Londo Molinari, Lenije, Vir Koto ) serija više deluje kao parodija. Međutim to je kratkotrajno. I ti, u početku parodični likovi, postaju vrlo jaki i upečatljivi, kako vreme odmiče i kako se radnja zahuktava. 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Sense8 meni bilo super za gledanje i super likovi ali besmislen zaplet :lol:

 

Mislim, zašto je onaj zli doktor hteo da ih uništi, koja je suština?

 

I ako ih je samo 8, svi rođeni istog dana, kako i zašto su uopšte povezani sa Darryl Hannom koja se ubila i Indijcem i Zlim?

Link to comment

Obnovljeno je to odavno, mislim da tamo u januaru kreće druga, inače baš me razočara prva sezona, ajde gledao sam je najviše zato što je išla u nekom terminu tipa četvrtak, ali smorio sam se zato što 

se sve vrte oko one porodice, kao da gledam dramu neku a ne sci-fi, ok, ne smeta mi spora radnja ali ono je baš preterano, još na kraju kad se pojavio onaj lik u MotoGP odelu, pogledaću drugu sezonu, valjda bude bolje

 

Link to comment

Bez zajebancije, Babylon 5 je odličan od...pa recimo treće trećine prve sezone. Drugu sezonu sam progutao u tri dana. Problem je što u početku zahvaljujući pojedinim likovima ( G'Kar, Londo Molinari, Lenije, Vir Koto ) serija više deluje kao parodija. Međutim to je kratkotrajno. I ti, u početku parodični likovi, postaju vrlo jaki i upečatljivi, kako vreme odmiče i kako se radnja zahuktava. 

 

Reci... vredelo je cekati :) Gde si sada ako nije tajna?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...