Jump to content
IGNORED

the king


Cruella De Ville

Recommended Posts

24/9/2013do tada, a i do joylanda, stiglo ovo. jos ne nalazim u sos-marketima, ko nadje, nek javlja.
In the Tall Grass, a short story collaboration between Stephen and his son Joe Hill has been released as an unabridged audiobook on CD and Digital Download.Read by Tony Award-nominee Stephen Lang, (Avatar, Gods and Generals) In the Tall Grass details the story of Cal And Beth DeMuth as they travel through Kansas. The road trip takes a dark turn when they find themselves lost within the tall grass as they investigate mysterious cries for help.
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    41

  • luba

    33

  • Аврам Гојић

    25

  • Lrd

    21

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sve mi knjige popakovane, pa se konacno prepustih carima modernog doba. in the tall grass je king ko nekad, sto je jos jedan dokaz da je sin dzoe pokupio sve gene tate i mame. i sad mi je jasnije ono zasto je tata prihvatio sinovljevu sugestiju za kraj datumske knjige. mislim da u travuljagu necu jos dugo.ali full dark no stars je zbirka fakin remek dela. 1922 je savrsenstvo, jezik potpuno prebacen u epohu, zivotinjski jednostavni prioriteti, naracija suva kao i sama great depression, ma spektakl.i celu zbirku citati uz saundtrek springstinov, nebraska i ghost of tom joad.sad sam na just after sunset. zanimljivo da se skoro svuda provlaci duh 9/11, a u onoj koja je direktno vezana, things they left behind, najmanje.krecenje moze da traje do zauveka, imam jos 12 giga uradaka, boli me cose.

Link to comment
sve mi knjige popakovane, pa se konacno prepustih carima modernog doba. in the tall grass je king ko nekad, sto je jos jedan dokaz da je sin dzoe pokupio sve gene tate i mame. i sad mi je jasnije ono zasto je tata prihvatio sinovljevu sugestiju za kraj datumske knjige. mislim da u travuljagu necu jos dugo.ali full dark no stars je zbirka fakin remek dela. 1922 je savrsenstvo, jezik potpuno prebacen u epohu, zivotinjski jednostavni prioriteti, naracija suva kao i sama great depression, ma spektakl.i celu zbirku citati uz saundtrek springstinov, nebraska i ghost of tom joad.sad sam na just after sunset. zanimljivo da se skoro svuda provlaci duh 9/11, a u onoj koja je direktno vezana, things they left behind, najmanje.krecenje moze da traje do zauveka, imam jos 12 giga uradaka, boli me cose.
Ја баш то помислио...одлична нарација, вуче те да читаш...још како је погодио Среди Запад, а мува се само по Мејну. Цар. :ziga:
Link to comment

Od koga nisi ništa čitao, od Stivena Kinga (:o) ili od sina mu Džoa?Ako je ovo prvo, It mu je verovatno najbolja knjiga mada znam da neki više vole Shining iz nekog razloga... ako hoćeš nešto kraće, uzmi neku od milion zbirki priča. Ja lično volim i The Stand jer sam slab na postapokaliptiku... Dark Tower bolje nemoj ni da počinješ, iako su prve tri sasvim dobre (Gunslinger, Drawing of the Three, The Wastelands).Sin Joe piše Locke & Key, što je odličan strip... bar je bio poslednji put kad sam ga ja pratio, ne znam dokle je stigao.

Link to comment
Ima ta zbirka kod nas? I preporucite sta da procitam od njega posto nisam nista do sada.
Ма све све Моћо али ако ишта хоћеш да прочиташ од Стевице, ТО је на првом месту. Јесте обимно, али је предивно... Edited by porucnik vasic
Link to comment

Jebiga, Dark Tower promiče kroz gomilu drugih njegovih knjiga, svugde je pravio tie-ins... od Kornjače i Pauka u It do autističnih klinaca koji crtaju Rolanda u Hearts in Atlantis. Očigledno je on taj serijal još davno zamislio kao svoj Magnum Opus, ali nije se na vreme fokusirao na to i adekvatno ga odradio, nego je samo smandrljao najneverovatnije bedan rasplet ikada.Takve stvari se relativno često dešavaju logorejičnim autorima čija trilogija s vremenom postane heptalogija, pa tokom godina više puta promene i stil i podžanr, i radnja im odluta na sve strane... ali stvarno sam mislio da je King sposoban da to izbegne.

Link to comment

kudžo, langolijeri, potpaljivačica, kerimeni je draga i vreća kostiju, al ovo gore, uz to, naravno, je prosto nezaobilaznoeto, tolko za početakza the stand i dark tower već više nisam imala živaca

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...