Jump to content
IGNORED

the king


Cruella De Ville

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    41

  • luba

    33

  • Аврам Гојић

    25

  • Lrd

    21

he, za 24 sata, 140 hiljada sledbenika :Djebo ga gejmen, sta ima njega da prati.zavrsila sam danas jubilarno citanje shining da bih odmah pocela novu sezonu. i vec na posveti suza suzu stize. nisam citala kritike, jedan sto ga znam sto je procitao obecao da nece da mi kaze sta misli, font je krupan, saundtrek odabran. volela bih da mogu da gustiram.

Link to comment
he, za 24 sata, 140 hiljada sledbenika :D
Rece neko danas na twitteru 'otvorite kingov twitter i rifresujte, zanimljivo je pratiti, ima u proseku 1-2 nova falouera po sekundi' :D
Link to comment
  • 4 weeks later...
Hit-Girl kao Carrie? :blink: Previše je lepuškasta, Carrie bi trebalo da je neka mišolika i neugledna.Ne sviđa mi se i sažvakavanje radnje za pospanu publiku: "If I concentrate hard enough, I can make things move". Kao ni superherojski throwaway line: "There are other people like me out there". To je sve žanru strano <_<
Ovaj nema pojma ni o čemu. Ne slušajte ga, mala Chloe je razbila, a i mama joj je bila prilično ubedljiv psiho. Efekti su spektakularni u glavnoj sceni, oni telekinetički po kući baš i ne toliko, ali sve u svemu - vrlo dobar utisak. Gledajte slobodno.
Link to comment
  • 7 months later...

first world problems.

danima me muci dilema: skinula sam mr. mercedesa, knjiga ce da stigne tek za dve nedelje. da li da pocnem da citam na ekranu, ili da cekam papir? bio bi mi to prvi king koga prvo citam na ovim modernim tehnologijama. nisam sigurna da sam spremna da se odreknem rituala.

Link to comment

sacekaj.

to bi bilo kao kad bi neko citao forum sa ovih modernih telefona umesto sa nekog stamenog i stabilnog desktopa. nije to isto.*

 

*ovo je jedan nategnut pokusaj duhovitosti - refernca na moje dugo izbivanje sa foruma**

**ovo je (obavezni) postmodernisticki komentar na komentar (sa zagradom)

 

nego, vidim da se mcconaghey pominje za ulogu u the stand. meni to zanimljivo zvuci.

btw, koja je od 4 posle ponoci najbolja? pazarila bih jednu, ali vrednu (third world ftw :))

 

(<3 )

Link to comment

btw, koja je od 4 posle ponoci najbolja? pazarila bih jednu, ali vrednu (third world ftw :))

 

sve cetri su brutalno dobre

najbolja je langolijeri, pa library  policeman pa sunov pas pa tajni prozor

zar se to uopste kupuje odvojeno?

Link to comment

Čekaj, šta, kako, radi se opet The Stand? :unsure: Hoće li prvo to da izađe ili novi It?

Biće ensemble cast od tri sata. Ne dopada mi se ideja, ne može Stand da stane u tri sata, a da ne bude zbudžen kao, na primer, Dina.

 

Edit: malo priznanje, meni se i prva adaptacija svidjucka.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...