Jump to content
IGNORED

Malo fajv o klok ubistvo


Аврам Гојић

Recommended Posts

Cracker ubedljivo na prvom mestu, zatim Prime suspect, pa Sherlock Holmes sa Jeremy Brettom ( možda je kategorija sama za sebe, ali imamo misteriju, imamo zločin i imamo onoga koji rešava zločin :D ), pa onda Zločini iz prošlosti ( ne znam naslov originala), pa Luther, Inspector Morse i na kraju Midsomer murders

Edited by Arkadija
Link to comment
hm.samo mi marvin odaje pocast. razmislicu da li cu pisati na ovom topiku.
Ja sam već ranije rekao da sve što nije horor i sf a da znam da valja je od tebe, naročito krimići. Ali, reko' neću da te uvek pominjem da ne izgovaram tvoje ime uzalud. Oprosti. :Hail:
Link to comment

Evo teksta o krimi psihologu koji je posluzio kao inspiracija za Crackera: skotlandjanin Dr Julian Boon, bogatasko dete, koji se na fakultet vozio vintidz jaguarom i uvek bio okruzen dobrim ridjokosim ribama, sto je verovatno jedini detalj koji je verno prenesen u seriji.Volim Cracker (narocito prvu sezonu), Prime Suspect (posebno prva 2 filma), Red Riding, Life on Mars, Morse, Poirot, Miss Marple, Johnatan Creek.Ravnodusna sam prema Touch of Frost, Walking the Dead, Midsomer Murders.Ne volim Ashes to Ashes, Shadowline, Lewis.izvan kategorije: The Bill.

Edited by BraveMargot
Link to comment

Moj redosled je Cracker bez premca na prvom mestu, Prime Suspect zatim. Pošto su Marvin i Luba pomenuli ponovo sam odgledala nedavno sve epizode u cugu, za nekoliko dana i noci i kunem se da sam bila počela da imam neke sitne grimase ko inspektrka Tenison :wacko: Vec pomenuti Marfijev zakon, a ako niko nije pominjao meni se svideo i glumac Ken Stott kao Rebusi u mini seriji MessiahI nesto sto se prikazivalo ni ne znam kad ali meni bilo vrlo interesantno. A nije samo zato što mi se svidja škotski izgovor John Hannah-a :blush:MV5BMTk4ODA0NDM2N15BMl5BanBnXkFtZTcwNDEyOTIzMQ@@._V1._CR0,0,351,351_SS100_.jpghttp://www.imdb.com/title/tt0112067/

Edited by ljuttko
Link to comment
Moj redosled je Cracker bez premca na prvom mestu, Prime Suspect zatim. Pošto su Marvin i Luba pomenuli ponovo sam odgledala nedavno sve epizode u cugu, za nekoliko dana i noci i kunem se da sam bila počela da imam neke sitne grimase ko inspektrka Tenison :wacko: Vec pomenuti Marfijev zakon, a ako niko nije pominjao meni se svideo i glumac Ken Stott kao MV5BMTI4NzAwNzQ3Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNTEyODE1MQ@@._V1._SY98_CR1,0,67,98_.jpgi u mini seriji MessiahI nesto sto se prikazivalo ni ne znam kad ali meni bilo vrlo interesantno. A nije samo zato što mi se svidja škotski izgovor John Hannah-a :blush:MV5BMTk4ODA0NDM2N15BMl5BanBnXkFtZTcwNDEyOTIzMQ@@._V1._SY98_CR1,0,67,98_.jpg
Pomenuo ja Kena Stotta -_- A ovo sa Dzonom Hanom nisam nikako mogao da se sjetim kako se zove, al strasno mi se svidjela serija kad sam je, prije nekoliko godina, gledao. Škocka do tokija. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
vidim u tekstu koji je linkovala brejv margo da postoji dokumentarac 'the real cracker' ali ne mogu da ga nadjem po torentima. pa ako neko naleti na njega, nek posalje link :)
imas na TheBox-u vhs rip jedne epizode, javi se na pm ako ti treba poziv.
Link to comment

ja se u zadnjih mesec dana primila na silent witness ko mlad majmun, gledam otpozadi, pocela s 14, eto me u 11. sezoni, i sve mi zao nisam gledala odnapred, redom, ko sav normalan svet, pa mi glumci nazadaju kad je stajling u pitanju, a malo i produkcija. svejedno, hari je baja po mom ukusu u svim sezonama. uh.

Link to comment
ja se u zadnjih mesec dana primila na silent witness ko mlad majmun, gledam otpozadi, pocela s 14, eto me u 11. sezoni, i sve mi zao nisam gledala odnapred, redom, ko sav normalan svet, pa mi glumci nazadaju kad je stajling u pitanju, a malo i produkcija. svejedno, hari je baja po mom ukusu u svim sezonama. uh.
da, ovo sam prevideo. gledao sam malte ne sve epizode. po neki put mi je amanda barton preterano glumila. odlična serija. mogla bi da bude na 3. mestu na mojoj listi.bila je i neka serija sa dejvidom džejsonom kao inspektorom. to sam povremeno, retko, gledao.
Link to comment

a novi mini serlok od tri epizode iz prosle godine, sa votsonom koji se vraca iz rata u avganistanu :Dima par dobrih fora.sherlock-bbc2.pngi above suspicion je kultumblr_llvuf2zWDa1qa1owro1_500.jpg

Edited by garoviks
Link to comment

Novi Šerlok je čist hipsteraj, ali je kul. Mene samo nervira što sam sve misterije rešio u roku od odmah, a nervira me da budem pametniji od Šerloka.Pride se prva epizoda prikazivala paralelno sa Lutherom (ili sam ja gledao paralelno) pa je u obe serije kriminalac koristio istu, ali identičnu, 1:1 foru. Pa sam rekao, ma šta, bre...

Link to comment
Novi Šerlok je čist hipsteraj, ali je kul. Mene samo nervira što sam sve misterije rešio u roku od odmah, a nervira me da budem pametniji od Šerloka.Pride se prva epizoda prikazivala paralelno sa Lutherom (ili sam ja gledao paralelno) pa je u obe serije kriminalac koristio istu, ali identičnu, 1:1 foru. Pa sam rekao, ma šta, bre...
mozda znas ko je ubica zato sto si, na primer, sve serlokove procitao i odgledao osamnaest hiljada puta, a benedikt kamberbec je serlok tek prvi put, i nije cudno da mu treba 90 minuta, ili koliko vec traje epizoda, da resi nekoliko slucajeva upletenih u jednu epizodu. mnogo mi se svidja novi serlok, jedva cekam nove epizode. Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...