Jump to content
IGNORED

Malo fajv o klok ubistvo


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa to je, valda™, inspektor Frost :unsure:
jeste, i sada kad prelistam ceo topik i vidim šta je sve nabrojano (većinu toga sam pomno gledao) mogu da kažem da posle britanske produkcije ide dosta praznih mesta pa onda može bilo koja. prosto, nisu napravili lošu seriju ovog žanra bilo da je laka ili teška za gledanje.
Link to comment
irena hus je odlicna detektivka + ima midsomer atmosferu, iako se desava u geteborgu. skroz je britkrajm, osim sto je na svedskom.
Nisam mislila na detektvske veštine nego na nacionalne kvalifikacije, al ako serija odise britanskim miljeom onda da je brojimo bar dok ne dodje do otcepljenja svidiškrajma kao nezavisne kategorije :)
Beeeep. To je rimejk originalnog Valandera koji je :Hail: Kao i Forbrydelsen
Biga nisam znala, meni serija bila super kad se davala. Šta ćeš kad nemam ni kablovsku a od pre par godina imam samo tri programa i Pink :(
Link to comment
:Hail: za topikmene zli jezici zajebavaju da sam narkomanka za engleske krimiće (što serije, što knjige)Midsommer Murders obožavam!iako je ponekad rešenje malo bezveze, iako se primećuje pad kvaliteta u najnovjim sezonama, ali atmosfera je jednostavno ge-ni-jal-na!kao sve je lepo, idilično, malo mesto, zelenilo, a i muzika je više nego odlična, sve nešto opuštajuće tralala trilili, a ono ubistva se ređaju samo tako, bez 5 mrtvih ništa :lol:a što se drugih tiče, moje omiljene:CrackerSilent WitnessSpooks (doduše to su špijuni a ne klasični krimić ali svejedno)FrostMorsePrime SuspectWire in the BloodMurphy's LawTrial & RetributionRebus (sa Kenom Stotom, sa Hanom nekako nije baš skroz ubedljiv :huh:)Waking the Dead (mada su oni poglupeli posle odredjenog trenutka, da ne spojlerišem) Edited by Amelija
Link to comment
Nisam mislila na detektvske veštine
ovo sam bila malo ajronik :blush: kad si dokona, gledaj irenu, bas bas je dobra.
Midsommer Murders obožavam!iako je ponekad rešenje malo bezveze, iako se primećuje pad kvaliteta u najnovjim sezonama
nije, mnogo je dobro. i kazn barnabi je genijalan! meni su prve dve epizode sezone s njim bile odlicne, iako vidim po netu da su verni midsomerovci osuli drvlje i kamenje kako to vise nije to, zameraju da je previse duhovit i da krv lipti s ekrana na sve strane. al meni to nista nije smetalo, pratim redovno i uvek se obradujem kad na torentu vidim da je isla nova epizoda. Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...