Jump to content
Muwan

Pravosuđe u Srbalja

Recommended Posts

nautilus

naravno da ce ponovo biti osudjeni. onda ponovo zalba pa vrhovni kasacioni sud.

copkillah
1 minute ago, nautilus said:

naravno da ce ponovo biti osudjeni. onda ponovo zalba pa vrhovni kasacioni sud.

ili su ih možda pustili, kao eto mi smo vas pustili, a vi budite uz nas kada narod krene sa vilama?

nautilus

presuda je pala zato sto sud nije odlucio o svim tackama optuznice, sto dovoljno govori o sudiji koji je odlucivao.

radisa
Just now, nautilus said:

presuda je pala zato sto sud nije odlucio o svim tackama optuznice, sto dovoljno govori o sudiji koji je odlucivao.

Što dovoljno govori o tome šta je sudiji rečeno da uradi?

nautilus

ako u optuznici pise da je neko okrivljen za dva krivicna dela, a sudija odluci samo o jednom. i tako za sest od sedam okrivljenih, znaci da covek nema pojma.

kontam da su dobili stranackog sudiju koji ce po svaku cenu doneti osudjujucu presudu pa makar to bila i najveca glupost u istoriji pravosudja.

radisa
1 minute ago, nautilus said:

ako u optuznici pise da je neko okrivljen za dva krivicna dela, a sudija odluci samo o jednom. i tako za sest od sedam okrivljenih, znaci da covek nema pojma.

Ja čisto sumnjam da sudija nema pojma... Odavno sam naučio da je to najmanje moguća varijanta, i da iza svake moje pomisli da neko nema pojma o poslu koji radi, stoji gomila stvari koje je ne znam, i koje nemaju veze sa tim poslom, ali zato imaju sa svačim drugim... I što sam stariji, to mi se ta teza više potvrđuje...

Hoću reći, sudija je dobio naređenje da uradi ovako... Oni su kao osuđeni, a neće biti osuđeni i svi sretni... Mediji brujli o osudi, a ovo će se zaboraviti za 1 dan, ako neko i objavi, srpsko pravosuđe pojelo govno jer su ga žute sudije upropastile™, žandari slobodni, jer nije lepo osuditi nekog ko može da pripuca... WinWIn...

halloween

Presuda je ukinuta ne samo zbog bitnih povreda postupka, nego i zbog pogrešno i nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja. Prilično je prizemljujuće obrazloženje Apelacionog suda, optimista sam.

Edited by halloween