Jump to content
Sign in to follow this  
LeBron

Razvojna liga 3

Recommended Posts

Ivo Petović
odradio jedan na brzinu, ajde neki rivju iskusnjih igraca.Your Team 1. Pau Gasol (LAL - PF,C)2. Gerald Wallace (Por - SF,PF)3. Ty Lawson (Den - PG)4. Andrew Bogut (Mil - C)5. Jason Richardson (Orl - SG,SF)6. Arron Afflalo (Den - SG)7. Tyson Chandler (Dal - C)8. Tyler Hansbrough (Ind - PF)9. Nicolas Batum (Por - SG,SF)10. Jimmer Fredette (Sac - PG,SG)11. J.J. Redick (Orl - SG)12. Jeff Teague (Atl - PG,SG)13. Carl Landry (NO - SF,PF)
Realno, tim ti je kriminalan. Pola igrača su ti birani prerano, čak i ako si bio na draftu sa 20 timova. Pik sa najboljim upsideom ti je verovatno Teague, ali to će se znati tek kad se obave trejdovi.
jedini ti je problem sto novosadska frajla ne samo da te dere u svim fantasyjima koje si smislio, vec nije djak prvak. u dve NBA lige koje sam igrao do sada sam uzeo prvo i drugo mesto :bee: jao kako cu da te oderem u roto ligi, i tebe i timmija, ajme...
:lol: Sonicse, reaguj!

Moća

Odradio jos jedan Mock draft ovog pputa sa 14 igraca koliko ce nas biti u ligi i dosta je teze.Rezultat:1. Derrick Rose (Chi - PG)2. David Lee (GS - PF,C)3. Manu Ginobili (SA - SG,SF)4. Elton Brand (Phi - PF,C)5. Jason Richardson (Orl - SG,SF)6. C.J. Miles (Uta - SG,SF)7. Emeka Okafor (NO - C)8. Toney Douglas (NY - PG,SG)9. Jodie Meeks (Phi - SG)10. Jason Thompson (Sac - PF,C)11. Shawn Marion (Dal - SF,PF)12. Glen Davis (Bos - PF,C)13. Luke Ridnour (Min - PG) Pucajte...Da napomenem da mi je Thompson upao kao zamena za Dalembera jer sam proracunao da ce mi ostati da ga pokupim u sledecoj rundi kad ono mucak. Kad smo kod toga kad posle prvih 6-7 rundi dodjete na red kako birate ono sto vam fali prvo ili ugrabite nekog dobrog ukoliko se ukaze prilika?

Кристофер Лумумбо
Realno, tim ti je kriminalan. Pola igrača su ti birani prerano, čak i ako si bio na draftu sa 20 timova. Pik sa najboljim upsideom ti je verovatno Teague, ali to će se znati tek kad se obave trejdovi. :lol: Sonicse, reaguj!
tvoj tim je jos kriminalniji <_< ja sam ubedjen da bi lagano osvojili evroligu.

Timmi

jbt, ovi se trude sto gori tim da sastave. :D

Moća

Mnogo seres :P ajde kazi sta ne valja?Sent from my cigla using Tapatalk

Кристофер Лумумбо

upravo cu da odigram neki mock draft, da napravim jebacki tim da ovi iskusni ne bi kenjali.

Кристофер Лумумбо

i cemu ovi utl igraci sluze?

Timmi
Mnogo seres :P ajde kazi sta ne valja?Sent from my cigla using Tapatalk
milesa ni njegova keva ne bi birala u 6. rundi. thompson, zasto on pobogu? nijedan igrac ti nema neki upside...da, na util mozete stavljati bilo kog igraca. Edited by Timmi

Moća

A sta je upside??? Vidim da i kojotu to zameras.Sent from my cigla using Tapatalk

freakns
A sta je upside??? Vidim da i kojotu to zameras.Sent from my cigla using Tapatalk
igraci od kojih se ocekuje da eksplodiraju ove sezone. igraci sa velikim upsideom i sleeperi su ti osnova za dobar rezultat. uglavnom su to igraci koji se biraju u srednjim rundama. recimo, igrac je realno po ucinku pick 8 ili 9 runde, zbog high upside ranking mu ode na 6 rundu i ako odigra po ocekivanjima ili iznad dobijes na kraju igraca koji je po fantasy ucinku 3 runda... naravno, takvi igraci su uvek mac sa dve ostrice jer mozes dobiti igraca koji ostane na nivou od prosle sezone i u 6 rundi si pokupio coveka ciji je ucinak vredan 8 ili 9 runde.dobar primer ove godine ti je recimo Wes Welker u NFL. covek je realno bio pick 6-7 runde, zbog high upside je isao kao 4-5 runda, a zavrsice kao top 10 fantasy igrac, znaci prva runda. s druge strane imas Mike Williamsa, realno 5-6 runda, high upside ga je doveo kao 3-4 rundu, na kraju ce po ucinku da bude igrac 10 runde...sleeperi su pak igraci za koje imas neki hunch da ce nesto da naprave. idu u kasnijim rundama, vrede ama bas nista, a mozes dobiti dosta od njih. u NBA je malo teze navatati takve igrace, ali u NFL sa njima uzimas ligu. ja sam recimo ove godine skroz omasio sa Woodheadom i Floydom, ali sam ubo jack pot sa odbranom Detroita. teacher je pak ubio sa igracima koji su imali high upside ili bili sleeperi, i zato ima 11-0 skor u ligi i realno najjaci tim

Moća

Hvala na infou za taj upside sam ja hendikepiran time sto sam pogledao jednocifreni broj tekmi prosle sezone al eto prilike za kojota da zablista.Sent from my cigla using Tapatalk

Daddy Cool

Podsetimo da je za uspeh u Fantasy ligama kljucno da igraci koje biras imaju sto bolju statistiku, a sporedno da li su u realnosti timski igraci, dobri ljudi etc. :)edit: potpuno irelevantno.

Edited by Daddy Cool

BarryWhite
Džaba protestvuješ. Već sam postao pomoćnik komesara i dao ultimatum LeBronu da do drafta nađe nekoga da igra umesto tebe ili ću na dan drafta da izađem na lige, pa nek se onda krpi kako zna.
Vec zamisljam LeBronov odgovor na tvoj ultimatum :D .

Nemanja Posrbica
Vec zamisljam LeBronov odgovor na tvoj ultimatum :D .
Jedini način da bude siguran da će da osvoji titulu je da se sklonim iz lige. Tu se slažemo...

LeBron

Aj jos jedan za ligu...Kuk se ne javlja...

Sign in to follow this  

• Create New...