Jump to content
Sign in to follow this  
LeBron

Razvojna liga 3

Recommended Posts

Moća

Ja cu da ti maznem i necu ti dati trejd jer si mustafa!Sent from my cigla using Tapatalk

LeBron
odradio jedan na brzinu, ajde neki rivju iskusnjih igraca.Your Team 1. Pau Gasol (LAL - PF,C)2. Gerald Wallace (Por - SF,PF)3. Ty Lawson (Den - PG)4. Andrew Bogut (Mil - C)5. Jason Richardson (Orl - SG,SF)6. Arron Afflalo (Den - SG)7. Tyson Chandler (Dal - C)8. Tyler Hansbrough (Ind - PF)9. Nicolas Batum (Por - SG,SF)10. Jimmer Fredette (Sac - PG,SG)11. J.J. Redick (Orl - SG)12. Jeff Teague (Atl - PG,SG)13. Carl Landry (NO - SF,PF) tacno znam da cu da ispizdim kada krene pravi draft zato sto cete mi maznjavati ciljane igrace ispred nosa.
koliko je timova bilo na tom mock draftu?mozda je malo previse Lawson u trecoj rundi?jos treba da ispotpisuju igraci u nba pa ce onda biti jasnije...u principu solidno, sto se tice pozicija shvatili ste... :)

Кристофер Лумумбо

pa uzeo sam ga zato sto posle ne bih mogao da nadjem dobrog pg-a.pa valjda maksimalan broj :unsure:

Timmi

ne valja ti tim

Кристофер Лумумбо
ne valja ti tim
ma nemoj, ne valja ni tvoj. <_< pa daj neko obrazlozenje.

Timmi

malo asistencija, neki igraci prerano, bogut ti ponistava ove sto dobro izvode bacanja... i tako :P

Кристофер Лумумбо

Vidis, moram da naucim da razmisljam u fantasy kategorijamaSent from my GT-S5830 using Tapatalk

LeBron
pa uzeo sam ga zato sto posle ne bih mogao da nadjem dobrog pg-a.pa valjda maksimalan broj :unsure:
pa postoje ti lige sa 10, 12, 14, 16 timova...u zavisnosti od broja timova u ligi razlicita ti je i neka draft strategija...i onda kad dodjes na draft, vidis kojeg pika ti je yahoo odredio pa se dalje prilagodjavas...postoje i razlicite kategorije od lige do lige koje se boduju...ove u ovoj ligi su neke standardne koje se igraju u ligama pod okriljem™ ppp-a...standardan yahoo seting je bez off reb i bez fgm. Edited by LeBron

Daddy Cool
Imas sasvim solidne plejeve da uzmes i u 6, 7, 8. rundi.Parker, Collison, Augustin, Stuckey... tesko da ce ih neko uzeti pre.

teacher
Imas sasvim solidne plejeve da uzmes i u 6, 7, 8. rundi.Parker, Collison, Augustin, Stuckey... tesko da ce ih neko uzeti pre.
Stuckey je govno. Realno, PG ti treba da ti odradi AST, AST/TO i eventualno STL. I da ne bude halapljivo govno pa da ima FG% 0.30...

LeBron
Stuckey je govno. Realno, PG ti treba da ti odradi AST, AST/TO i eventualno STL. I da ne bude halapljivo govno pa da ima FG% 0.30...
U ovoj mojoj ligi nema AST/TO vec samo TO...ali to mogu u principu i da promenim, ako ljudi hoce...

teacher
U ovoj mojoj ligi nema AST/TO vec samo TO...ali to mogu u principu i da promenim, ako ljudi hoce...
Mislim da je nepotrebno imati AST, TO i onda AST/TO, što je jedino što mi se ne sviđa u šumskoj ligi...

LeBron
Mislim da je nepotrebno imati AST, TO i onda AST/TO, što je jedino što mi se ne sviđa u šumskoj ligi...
ma ne...eventualno da izbacim TO a stavim AST/TO naravno...pa i u sumskoj nema TO...

teacher
ma ne...eventualno da izbacim TO a stavim AST/TO naravno...pa i u sumskoj nema TO...
Ni to nije najsrećnije rešenje. Ne gledaš TO, već odnos ast i to, što znači da su tu neplejmejkeri limitirani, jer prave TO, ali ne i ast.Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

LeBron
Ni to nije najsrećnije rešenje. Ne gledaš TO, već odnos ast i to, što znači da su tu neplejmejkeri limitirani, jer prave TO, ali ne i ast.Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk
Ma da, u pravu si...zato u mojoj ligi ostaju cisti TO...

Sign in to follow this  

• Create New...