Jump to content
Sign in to follow this  
LeBron

Razvojna liga 3

Recommended Posts

Moća

Posrbice ajde objasnjavaj reko Lebron da se mi pocetnici tebi obratimo.

Nemanja Posrbica

Doveo vas je u ligu na prevaru. Želi još silverware i uzda se u vaše neiskustvo.Šalu na stranu. Od sutra sam na usluzi, samo da pročitam šta je radio sa pravilima i šta vam je rekao ili bolje rečeno šta je preskočio.edit. Užas večeras. Gutam slova, loše kopčam događaje.

Edited by Nemanja Posrbica

Moća

Ja odradio jedan mock na brzinu za ligu sa 8 clanova posto me mrzi sad da radim za ligu sa 14 i rezultat je sledeci:1. LeBron James (Mia - SF,PF)2. Russell Westbrook (OKC - PG)3. Serge Ibaka (OKC - PF,C)4. David Lee (GS - PF,C)5. Brook Lopez (NJ - C)6. Jason Kidd (Dal - PG)7. Raymond Felton (Por - PG,SG)8. DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)9. Mike Conley (Mem - PG)10. Tyson Chandler (Dal - C)11. Tony Parker (SA - PG)12. Kris Humphries (NJ - PF)13. Andre Miller (Den - PG)Jel valja ovo nesto? Uglavnom sam birao ove bolje sam a ove nize pogledom na statistiku.

Timmi

ne valja, imas jednog sf i jednog sg od 13 igraca. premalo. a imas, recimo, 5 cistih pg-ova.

Edited by Timmi

Moća

Tek sad obratio paznju na to :isuse:

LeBron
Tek sad obratio paznju na to :isuse:
zato ti i sluzi vezba... :P trebalo bi otprilike ravnomerno po pozicijama da imas igrace...lepo ti je timmi rekao...

Moća

Nesto me zbunjuje ne zamerite. jel igra samo Petorka ili igraju i ove "medjupozicije" ukljucujuci i one utl?

LeBron
Nesto me zbunjuje ne zamerite. jel igra samo Petorka ili igraju i ove "medjupozicije" ukljucujuci i one utl?
i te medjupozicije i util se racunaju...ne racunaju se samo igraci koji su na klupi.

Moća

Fala.

Ros

lagano ibaka biran pre davida leea :Hail:

freakns
chekaj, igrash razvojne lige posle 10 godina igranja fantasya? kako te bre nije sramota? :D
pa ja sam hteo medju profesionalce, ali Ros rekao da sam suvise dobar za njih :(

Nemanja Posrbica
nemoguce je nauciti ako se ne igra. zato prva sezona obicno sluzi da se pohvataju konci igre,a tek od druge sezone se jure postolja. takodje, treba da znate da vrijednost igraca u fantasyju nije uvijek ekvivalentna njegovoj stvarnoj kosarkaskoj vrijednosti. recimo, dorell wright i serge ibaka su top 30 fantasy igraci. preporucujem svim novajlijma da isprobaju neki mock draft.
Da se nadovežem na ovo oko Ibake i Wrighta, tačnije oko rangiranja igrača. Kada uđete u fantasy, gore u glavnoj konzoli imate opciju Players, pa player list. O-rank je yahooov ranking igrača za ovu sezonu, dok kolona pored rank označava igračev ranking za prošlu sezonu. Kada počne sezona, ovaj ranking će označavati rank igrača u tekućoj sezoni. Primera radi, Howard ima O-rank 7 (više nego obično, zar ne LeBrone?), dok mu je rank za prošlu sezonu bio 54 (znate da je bio najozbiljiji kandidat za MVP). Rank je nizak, jer je statistiku kršio sa lošim FT%, ne daje trojke, slabo asistira i gubi puno lopti. Griffin ista priča, dok Rondo krši %svih šuteva, daje malo trojki i daje relativno malo poena za top25 igrača. Iskusan igrač će ti reći da kada imaš takve igrače, moraš da praviš sistem koji je totalno prilagođen njima.

sabahudin

Odradih i ja jedan mock draft posto prvi put igram.1. Dwyane Wade (Mia - PG,SG) 2. Dorell Wright (GS - SG,SF) 3. Serge Ibaka (OKC - PF,C) 4. Channing Frye (Pho - PF,C) 5. Mike Conley (Mem - PG) 6. DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) 7. Kris Humphries (NJ - PF) 8. Trevor Ariza (NO - SG,SF) 9. Nicolas Batum (Por - SG,SF) 10. Samuel Dalembert (Sac - C) 11. Derrick Favors (Uta - PF) 12. DeJuan Blair (SA - PF,C) 13. Luke Ridnour (Min - PG)

Кристофер Лумумбо

odradio jedan na brzinu, ajde neki rivju iskusnjih igraca.Your Team 1. Pau Gasol (LAL - PF,C)2. Gerald Wallace (Por - SF,PF)3. Ty Lawson (Den - PG)4. Andrew Bogut (Mil - C)5. Jason Richardson (Orl - SG,SF)6. Arron Afflalo (Den - SG)7. Tyson Chandler (Dal - C)8. Tyler Hansbrough (Ind - PF)9. Nicolas Batum (Por - SG,SF)10. Jimmer Fredette (Sac - PG,SG)11. J.J. Redick (Orl - SG)12. Jeff Teague (Atl - PG,SG)13. Carl Landry (NO - SF,PF) tacno znam da cu da ispizdim kada krene pravi draft zato sto cete mi maznjavati ciljane igrace ispred nosa.

Edited by kojot

Sign in to follow this  

• Create New...