Jump to content
Sign in to follow this  
LeBron

Razvojna liga 3

Recommended Posts

LeBron

Ovi ostali sto znaju neka slobodno dodaju ponesto...Ima jos bitnog oko fa liste i verovatno jos nesto...

Edited by LeBron

Moća

Ja treci put pitam gde treba da se prijavim a vi me kulirate najvise.

LeBron

jos malo dopune...Igraci koji ostanu nedraftovani nalaze se na Free Agents listi...sa te liste se uzimaju igraci kad ti se neki igrac povredi na duze pa neces da ga cekas(zavisi koji je igrac, neki se cekaju i dugo), kad nisi zadovoljan formom nekog igraca ili slicno...kad neko otpusti igraca taj na FA listi ima status waiver 3 dana...to znaci da ga ta 3 dana niko ne moze uzeti, a ako vise igraca claimuje da ga uzme dobija ga onaj sa nizim waiver prority-em...onaj ko ima prvog pika na draftu u startu dobija najslabiji waiver priority i tako redom....najbitnije od svega je da namestas tim, tj da igrac koji igra tu noc bude u timu...ukoliko recimo svi igraju tu noc, onda na klupu stavljas one koji su ti najslabiji ili ako vec juris neku kategoriju, ali to su finese...igraci sa klupe se ne racunaju taj dan, kakvu god statistiku da imaju...po meni najbolji sajt za fantasy news je http://www.rotoworld.com/ i otprilike toliko...ostalo je znanje, intuicija... :P

Moća

Palma's Giraffes are in!Aj sad kako se odredjuje ko ce prvi birati na draftu? Lutrija?Mogli bi tamo u decembru da odradimo taj mock draft(prtpostavljam da je to lazni draft) da provezbamo malo.Koliko igraca ti igra? 5 ili svi oni koji su navedeni po pozicijama?

LeBron
Palma's Giraffes are in!Aj sad kako se odredjuje ko ce prvi birati na draftu? Lutrija?Mogli bi tamo u decembru da odradimo taj mock draft(prtpostavljam da je to lazni draft) da provezbamo malo.Koliko igraca ti igra? 5 ili svi oni koji su navedeni po pozicijama?
yahoo random odredjuje pozicije na draftu...napisao sam, citaj malo... :P mock draftove imas na svakih par minuta, pogledaj malo tamo, sa random ljudim iz celog sveta...pa vezbaj... :P

Mercuzzio

Ima li mesta josh?

LeBron
Ima li mesta josh?
Aj jos ti i capablanka se ceka..i to bi bilo to...poslacu ti na pm id lige i pass...

Mercuzzio
Aj jos ti i capablanka se ceka..i to bi bilo to...poslacu ti na pm id lige i pass...
thanx

Mercuzzio

Buljarica Brothers is in the league!

LeBron

Liga je kompletirana...- Alpe d'Huez -Posrbica- Gradjevinac -Barry White - Harachlije -monstrum- Fear The Beard-kojot- Heart of Midlothian -ortak moj, nije na ppp - JaAvaxHybrid -?- Munje sa Ceraka-?- Gilipteri-bags- Dunder Mifflin-Mauci- Banjica boys -ja- Retired Pirates- freakns- Palma's Giraffes- moća- Buljarica Brothers-Mercuzzio- JRC`s underdogs- Jose Raul Capablanca vreme drafta je Wed Dec 21 9:30pm CETsrecno svima... :)

Edited by LeBron

Teixeira
Retired Pirates in d hauz!
chekaj, igrash razvojne lige posle 10 godina igranja fantasya? kako te bre nije sramota? :D

LeBron
chekaj, igrash razvojne lige posle 10 godina igranja fantasya? kako te bre nije sramota? :D
Liga je ozbiljna, samo par ljudi prvi put igra... <_<

Nemanja Posrbica

Ja u ligi ne igram, jer samo obećao BW da sa njime više NBA fantasy ne igram.

LeBron
Ja u ligi ne igram, jer samo obećao BW da sa njime više NBA fantasy ne igram.
Ma jebi se bre ti...ima da igras.

Nemanja Posrbica

Javaxneštonešto ti je moj ortak, valjda.

Edited by Nemanja Posrbica

Sign in to follow this  

• Create New...