Jump to content
LeBron

Razvojna liga 3

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо
Galinari se ne otpusta kojote zbog par nedelja pauze...posebno u keeper ligi... <_< evo ti za razvojnu...
pa ne bi ga zadrzao sledece sezone sigurno. :)rubio, nash, amare, dwight. Edited by kojot

LeBron
pa ne bi ga zadrzao sledece sezone sigurno. :)rubio, nash, amare, dwight.
nash od 40 ljeta... :isuse:

Кристофер Лумумбо
nash od 40 ljeta... :isuse:
pa jel vidis kako sabija cika nash od 38 ljeta? all-star, bato!

OmarKuk
zato sto kad pocnu utakmice ti vise ne mozes da zamijenis igraca i onda nama koji gledamo te utakmice nista ne pomaze saznanje da se igrac u rosteru povrijedio i da bi bilo odlicno pokupiti njegovu zamjenu sa FA liste. umjesto toga, pokupe ga oni koji zapravo nisu gledali nba prethodno vece, jer mogu da ustanu u 8 i nakon sto pogledaju rezultate i izvjestaje pokupe zeljenog igraca.pravda za kojota
Pa ako gledas onda ces otprilike da znas ko je povredjen (mada se to ne zna do 8 uvece tako da ti otpada argumet)ko je dobro odigrao.Nije ti neki razlog, mogu i ja da kazem gledao sam celu noc, pu uzese mi Lina na kvarno ujutru.Pravilo je stvarno bezveze da ne upotrebim neku tezu rec.

Кристофер Лумумбо
Pa ako gledas onda ces otprilike da znas ko je povredjen (mada se to ne zna do 8 uvece tako da ti otpada argumet)ko je dobro odigrao.Nije ti neki razlog, mogu i ja da kazem gledao sam celu noc, pu uzese mi Lina na kvarno ujutru.Pravilo je stvarno bezveze da ne upotrebim neku tezu rec.
:naughty:

OmarKuk
:naughty:
:bee: U normalnim ligama je normalno da postoji IR slot.Ovo prvi put vidim.Sad bi bilo bezveze i dodavati jer ce svi da pohrle da dodaju povredjene igrace na IR slot.

Кристофер Лумумбо

ja nisam bas kapirao kako se ovo igra kada sam draftovao, sledeca sezona ce biti zanimljivija. inace, ne svidja mi se koncept keeper lige, vise volim da se draftuje od pocetka do kraja,

OmarKuk
Ahahahahaah...trenutno mozes da dobijes nekog sa FA liste... :P
Sta, sta, sta, nisam te nesto razumeo cool.gif

Кристофер Лумумбо

posrbicin ortak (JHybryd) mi nudi javale-a za gasola, i to u trenutku kada je javale izbacen iz petorke :Hail:

Nemanja Posrbica

Pusti čoveka. Zaljubljen je, izgubio glavu, više ništa ne prati.

BarryWhite
Fantasy.jpgA poslednji sam birao na draftu <_<

LeBron

Cestitke. I nema uopste veze koji si birao na draftu. <_<

• Create New...