Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

da li sve klase sada imaju iste kompanjone?

 

Igra pravi razliku između originalne petorke, ove koje pokupiš u Mass Effect-u 2 KOTFE, raznih kontakata pokreta otpora, stručnjaka, potencijalnih pikova na draftu i pratilaca drugih klasa. Sve sem stručnjaka možeš da summon-uješ i igraš sa njima. Npr. Jedi Knight i Xalek? No Problem. Mercenary i Qyzen Fess? Može. Imaš opcije da nekoga odbiješ prilikom regrutovanja ili ga uopšte ne regrutuješ. Verovatno je ideja da kroz misije dobiješ većinu pratilaca (valjda one koji se uklapaju u priču) a da ostale možeš da dobiješ tako što ćeš ih pozvati preko terminala (npr. ovog pratioca koga su reklamirali mesecima, Niko Okara možeš da aktiviraš odmah preko predmeta koga dobiješ u mail-u ili da čekaš regularnu misiju(jedan achievement je ako čekaš). Možeš i da ga vodiš u misiju regrutovanja njega samog iako je to svetogrđe za RPG-ere).  

 

 

 

 

Tokom misija (ima ih 6, plus 6 Heroic 2 koje se nešto razlikuju) uništavanja star fortress-a možeš gledati kroz prozore. Nekada se desi da vidiš nešto napolju. Ako upotrebiš macrobinoculars na tome, videćeš najnoviju generaciju špijunskog droida MCRX sa porukom od Shroud-a: Nice to have you back. Ne bi me čudilo i da njega regrutujemo.

 

 

 

Edited by bigvlada
Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

Igra pravi razliku između originalne petorke, ove koje pokupiš u Mass Effect-u 2 KOTFE, raznih kontakata pokreta otpora, stručnjaka, potencijalnih pikova na draftu i pratilaca drugih klasa. Sve sem stručnjaka možeš da summon-uješ i igraš sa njima. Npr. Jedi Knight i Xalek? No Problem. Mercenary i Qyzen Fess? Može. Imaš opcije da nekoga odbiješ prilikom regrutovanja ili ga uopšte ne regrutuješ. Verovatno je ideja da kroz misije dobiješ većinu pratilaca (valjda one koji se uklapaju u priču) a da ostale možeš da dobiješ tako što ćeš ih pozvati preko terminala (npr. ovog pratioca koga su reklamirali mesecima, Niko Okara možeš da aktiviraš odmah preko predmeta koga dobiješ u mail-u ili da čekaš regularnu misiju(jedan achievement je ako čekaš). Možeš i da ga vodiš u misiju regrutovanja njega samog iako je to svetogrđe za RPG-ere).  

 

 

 

 

Tokom misija (ima ih 6, plus 6 Heroic 2 koje se nešto razlikuju) uništavanja star fortress-a možeš gledati kroz prozore. Nekada se desi da vidiš nešto napolju. Ako upotrebiš macrobinoculars na tome, videćeš najnoviju generaciju špijunskog droida MCRX sa porukom od Shroud-a: Nice to have you back. Ne bi me čudilo i da njega regrutujemo.

 

 

 

 

sviđa mi se to.

Link to comment
  • 3 months later...

Bune se pvp-eri jer nema novih arena, bune se rejderi jer nema novih operacija. Ove godine je akcenat na pripovedanju. Sada je jedna operacija nedeljno "u fokusu" tj. pored hm baca i NiM loot, tako da je flota puna novih igrača (kupili instant l60 character slot) u NiM 224 opremi (pokupljenoj u KP i EV) koji ginu kao muve u EC SM-u (dobro, ginuli su i kada je EC bio l50 a oni l60 :D). Naći nove iskusne rejdere za guild je postalo teško. Uopšte više ne idem u flashpoint-e ako nije guild run jer je količina neukih koji neće nikoga da slušaju preko 50%. Ali je zato zezanje u guild-u bolje nego ikad.  :D Uskoro punimo 4 godine zajedničke borbe protiv zlatm

Link to comment

Uveli se artifact equipment authorization za PvP opremu na 65, mrzim ih intenzivno trenutno.

 

uf, glupo. pvp je meni inače jedan od boljih segmenata igre.

 

Bune se pvp-eri jer nema novih arena, bune se rejderi jer nema novih operacija. Ove godine je akcenat na pripovedanju. Sada je jedna operacija nedeljno "u fokusu" tj. pored hm baca i NiM loot, tako da je flota puna novih igrača (kupili instant l60 character slot) u NiM 224 opremi (pokupljenoj u KP i EV) koji ginu kao muve u EC SM-u (dobro, ginuli su i kada je EC bio l50 a oni l60 :D). Naći nove iskusne rejdere za guild je postalo teško. Uopšte više ne idem u flashpoint-e ako nije guild run jer je količina neukih koji neće nikoga da slušaju preko 50%. Ali je zato zezanje u guild-u bolje nego ikad.  :D Uskoro punimo 4 godine zajedničke borbe protiv zlatm

 

jbg, mora se istrpeti noobie malo. previše je toga što novi igrač zatekne. ja kad bih se vratio, ne bih znao gde da krenem, a kamoli neki igrač koji prvi put igra.

Link to comment

Nije problem što su nubiji, već što ne slušaju bilo kakav savet. Količina self entitlement likova je drastično porasla. Skupe grupu za HM TFB a nikada nogom nisu kročili ni u SM verziju (koja je btw. nerfovana). Ili likovi koji posle operacije pobegnu sa svim artefact materijalima. Kada sa altovima idem u SM raid-ove preko group finder-a obavezno pogledam achievements tenkova i hilera. Dobar deo njih je odradilo samo KP i EV  SM(a tu je sada više pravilo nego izuzetak da bar jedan od healer-a upotrebi raid wide healing ability kada tamanimo guardian-e pa počne da vrišti da ne može da ošteti svog. Tada se okrenem i nošalantno zbrišem napolje, sačekam da prestanu jauci pa se vratim i vrnem ga u život ). U principu, neki minimum za bilo koji HM run koji se pokupi na floti  je 4 set piece armor bonus, augmentovana oprema i štikliran zadnji boss, inače se raid svodi na celovečernje vajpovanje (kada je guild run može i manje, ja sam lečio EV HM s sage-om koji je bio l60 na početku i imao samo 2 192 set piece bonus, i to nije bilo ništa neuobičajeno ).

 

Uzgred, posle mog posta od pre neki dan, vratila su nam se dva rejdera posle godinu dana apstinencije. :D 

Link to comment

Pored kamiona bagova (iz nekog razloga ovaj patch je bio težak 4GB) dobili smo Kaliyo i Blizza. Izgleda da su sledeći na redu Gus i Khem. 

 

Par fotki

 

 

 

uw3phcK.jpg

 

fghYhAn.jpg

 

 

XDCcoOI.jpg

 

 

NX4A0bT.jpg

 

 

P48VJj2.jpg

 

R&R sa Kaliyo u džakuziju.  ^_^ Dotična je sada full time anarhista, da ima više tetovaža mogla bi da prođe kao Jack.  :wub:

 

XWENznh.jpg

 

 

 

HK-55 je ponovo operativan, šteta što ne mogu da odjednom vodim i njega i HK-51, to bi bilo ludilo. Ili dark side Džesu i Kalio.  ^_^

Link to comment
  • 1 month later...

Ništa te ne košta da instaliraš i probaš. Za dž možeš da se izigraš za sve pare. Kao F2P (free to play) možeš da kreiraš dva lika, i odigraš sa njima njihove individualne priče do 50-og nivoa. Imaš mnoga ograničenja u vidu veličine inventara, nedostatka skladišta za više stvari itd...  Ranije je bilo lako na GTN (galactic trade network - aukcijska kuća) kupiti skoro sve što ti fali (ja sam tako radio) danas kada je udarila nflacija to je mnogo teže jer em ljudi to ne prodaju em su cene nenormalne. 

 

Kada i ako počnu da ti stvarno smetaju ograničenja (najgore je novčani limit od 200000 kredita i obaveza kupovine nedeljne propusnice za raidovanje) možeš da uzmeš jednu dvomesečnu pretplatu (oko 25 evra) i sa njom dobiješ sve ekspanzije koje su do sada izašle i ukidanje svih limita. Ja sam prvu takvu pretplatu iskoristio da pokupujem sve što mi je falilo kao F2P igraču (npr. dodatne slotove za karaktere jer ima 8 glavnih priča a svaka klasa ima dve podklase od kojih svaka ima tri specijalizacije - imam ljude u guildu koji imaju po 30 altova :)). To ti je sigurno bar još 50-100 sati po karakteru novog solo sadržaja. Ako hoćeš operacije, svemirske borbe ili pvp dodaj nekoliko puta duži vremenski period. Kada ti pretplata istekne, prelaziš u preferred status korisnika gde zadržavaš sve što si do tada otključao a ograni;enja su mnogo manja nego kod F2P igrača. Uostalom prelistaj temu od početka pa odluči. 

Link to comment
  • 3 months later...

interesantno je da najmanje ljudi bira smuggler/imperial agent priču. obe su mi bile najinteresantnije. pri tom, medic operative kida kako u pvp, tako i u operacijama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...