Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

znachi konachno stigosmo do konachnog pitanja: da li je tresh stvar ukusa? ili imamo konsenzus da je tresh tresh na svim temperaturama i pritiscima, ali mu se mi ipak odajemo, sa zadovoljstvom? hm!

Link to comment
Sad izguglah sta je Farscape. Secam se da sam i to gledao ali mislim da mogu da se zakunem da je termin pustanja bio "10 minuta pre nego sto Pavllle upali TV" pa sam tako odgledao jedno 10ak epizoda a da do danas nisam znao kako se serija zove :D
Ja sam Farscape gledala u nemogućem terminu u 5:45 izjutra, jer sam tada živela na Novom Beogradu, a radila sam od 7, pa sam morala rano da ustanem, i tako dok se spremim i popijem kaficu, gledam reprizu. A i premijerno je išlo u neko nedoba.
Link to comment
znachi konachno stigosmo do konachnog pitanja: da li je tresh stvar ukusa? ili imamo konsenzus da je tresh tresh na svim temperaturama i pritiscima, ali mu se mi ipak odajemo, sa zadovoljstvom? hm!
Treš je treš i nije stvar ukusa, normalno.
Link to comment
Ja sam Farscape gledala u nemogućem terminu u 5:45 izjutra, jer sam tada živela na Novom Beogradu, a radila sam od 7, pa sam morala rano da ustanem, i tako dok se spremim i popijem kaficu, gledam reprizu. A i premijerno je išlo u neko nedoba.
ja sam gledala u neko ponocno vreme, kad se svi smiluju da zaspe (u stvari gledam samo ono sto se prikazuje kad se svi smiluju da zaspe, shtagod to bilo :cry:), chak mi se chini na rts2 ili tako neshto. ali mi se chini da niko nikad nije stigao do kraja? :unsure:@ lrd. da, taj deo me interesovao. a da li nas, naivne i nevine gledaoce, saznanje da gledamo tresh - amnestira u trzishnom uchestvovanju? Edited by thermal bug
Link to comment
@ lrd. da, taj deo me interesovao. a da li nas, naivne i nevine gledaoce, saznanje da gledamo tresh - amnestira u trzishnom uchestvovanju?
Ja kol'ko sam čit'o u popkulturnom uživanju ne postoji osuda, tako da nema ni amnestije. Što kažu.
Link to comment
Ja kol'ko sam čit'o u popkulturnom uživanju ne postoji osuda, tako da nema ni amnestije. Što kažu.
dobro je, shto kazu, poshla da se zabrinem ^_^i ime topiku da se promeni. svaki put se secnem :Pbtw. kako se zavrshava farscape? nije mi zao da saznam! Edited by thermal bug
Link to comment
Ovo je pre za Omiljene, nego za ovde.Frosta i Linleya bi preporučio svima, a kampa se sećam kao kroz maglu, odnosno tog Hi-de-Hi - Hi-de-Ho!...
Slazem se, ali svi oko mene pljuju Frosta jer ga igra Del-boy, pa kazu ne mogu da ga ozbiljno shvate, A za Lynlyja niko i ne zna da postoji.
Link to comment

Primetim na sajtu "serije", u mnoštvu turskih-španskih-brazilskih-domaćih,i jednu jedinu bugarsku, k'o sirak tužni, pa rešim da baš nju probam da gledam.. Zove se Staklen dom. Iznenadila me zgodnim i modernim likovima. Priča je više krimi, nego ljubavna.Može se gledati. Ima hrvatski prevod, ali valjda tamo još uvek traje, pa nemaju sve epizode.

Link to comment

Jel se seca neko neke kanadske serije koja je isla valjda na RTSu a radnja je bila na nekoj televiziji. Pamtim zanimljiv humor, glavnog lika koji je stalno bio u odelu i imao dve catch-phrase Kada ide dobro "B-e-a-utifull" a kada ide lose "This is NOT good."Bio je trash verovatno dobijen gratis uz kupljeno ko na sta ali nikako ne mogu da se setim imena.

Edited by pavllle
Link to comment
theoc.jpggledo kad je bilo aktuelno, otprilike sam samo čekao da se pojavimelindaclarke.jpgedit: naravno, i hartley high, ali to se valjda podrazumeva, a? Edited by MocaVukotic
Link to comment
Jel se seca neko neke kanadske serije koja je isla valjda na RTSu a radnja je bila na nekoj televiziji. Pamtim zanimljiv humor, glavnog lika koji je stalno bio u odelu i imao dve catch-phrase Kada ide dobro "B-e-a-utifull" a kada ide lose "This is NOT good."Bio je trash verovatno dobijen gratis uz kupljeno ko na sta ali nikako ne mogu da se setim imena.
Made in Canada (a.k.a. The Industry)?Potpuno uvrnut humor, nešto između Pajtonovaca i The Fast Show...Noup, pomešao sam sa nečim... :isuse: Edited by historian
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...