Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

ima. jedan od brace vincester.
narocito kad sklopi onaj suzno-steneci pogled "You don't understand it, Sam.", nemos se odvojis od ekrana. moj problem sa Supernatural je sto sam ja htela da gledam nesto sa duhovima, ukletim kucama i slicnim, gde je svaka epizoda nova misterija a navukla se na ovu action pricu izmedju demona i andjela (a i suvise mi je Christianity-centric).
Link to comment
Ulažem litar burbona na Dina.Još jednom, Friendsi nisu nikakvo grešno zadovoljstvo. To što je serija prime time za sve slojeve društva i ultrapopularna ne znači da je loša, niti da je sramota gledati je.
narocito kad sklopi onaj suzno-steneci pogled "You don't understand it, Sam.", nemos se odvojis od ekrana.
din, naravski -_-ma meni je supernatural bio bezveznjikav osim na samom pocetku. ali pa šta. Edited by morgana
Link to comment
gflgroupsized8vv.jpg
brate izgubljeni!na rtsu, u neko besmisleno vreme, dok se nije pojavila na torentima. zbog nje sam cak gledala i rules of attraction, a kad se otkaceni brat pojavio u frindzu, ko da sam videla momka na kog sam se lozila u srednjoj skoli. da ne pominjem da sam se uz njih tesila da je porodicni zivot moguc i za neprilagodjene.
porodicne sitkome mogu da gledam dok mi ne poteknu bale. imam teoriju da porodicni sitkomi prikazuju svet bas onakav kakav treba da bude.
polin kil je pokusala to da kaze, ali nije uspela. alal vera. zato moras da gledas modern family.moj greh su doktorske serije, sa premotavanjem nemedicinskih delova. najvolim mozdane operacije, mada mi ni sala za hitnu pomoc nije manje draga. ranije sam se pravdala nudeci sociolosko-ontoloske analize svih 15 sezona er-a, danas me mrzi pa mi lakse da kazem da sam oduvek zelela da budem hirurg, ali mi mama i tata nisu dali.
Link to comment
moj greh su doktorske serije, sa premotavanjem nemedicinskih delova. najvolim mozdane operacije, mada mi ni sala za hitnu pomoc nije manje draga. ranije sam se pravdala nudeci sociolosko-ontoloske analize svih 15 sezona er-a, danas me mrzi pa mi lakse da kazem da sam oduvek zelela da budem hirurg, ali mi mama i tata nisu dali.
mnjah, ja jednostavno volim da vidim strasne bolesti i povrede.
Link to comment
brate izgubljeni!na rtsu, u neko besmisleno vreme, dok se nije pojavila na torentima. zbog nje sam cak gledala i rules of attraction, a kad se otkaceni brat pojavio u frindzu, ko da sam videla momka na kog sam se lozila u srednjoj skoli. da ne pominjem da sam se uz njih tesila da je porodicni zivot moguc i za neprilagodjene.
kevin corrigan je legenda americkih indie filmova (living in oblivion, tree's lounge, henry fool ... ), silno sam se obradovao kada sam ga primetio u "grounded for life" (koja se ciklicno reprizira na domacem hbo-u)
Link to comment

Ja gledam sve medicinske serije mada me stravično nerviraju sa svojim kmezavim private lives i svako-sa-svakim kres-kombinacijama.prijavljujem da me malo blam što gledam ''How I met your mother'' i što više ne prebacujem kanal kad počnu ''Desperate housewives'' (mada tu stvarno nema šanse da po'vatam ko s kim, kako, zašto, ko je kome šta).

Link to comment

Očajne domaćice su mi se jako dopale, kada su krenule na nekoj domaćoj TV pre koju godinu, ali nisam stigao da ispratim posle nekih deset epizoda. Sad kad ukačim na nekom Foks Lajfu, pih, kad se sve to izdešavalo, majku mu... Ista priča i sa onom Grejovom anatomijom (i gledao donekle i ne mogu da pohvatam ko s kim, kako i zašto - a kao i da je bitno zašto?)....Tja, pa ja odgledao celu Ljovisnu i dobar deo Marisol... Kod Ljovisne se imalo uživati u primercima ženskog roda, ostalo mi ič nije jasno. U ovim turskim serijama mi ništa nije jasno, odgledam sticajem okolnosti sinoć jednu epizodu i ništa ne kapiram, nit me zanima da ispitujem dalje. Posle odgledam onog novog ranjenog orla i nikako da ukapiram da li se tu nešto dešava... Videh neke meni lično poznate glumce za koje mi je drago da su našli angažovanje van reklama za pivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...