Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Već neko vreme pokušavam da nađem seriju koja se prikazivala na B92/Pinku tamo negde krajem 2003, početkom 2004. Sećam se samo da su glavni likovi dva muškarca (od kojih jedan nosi dva Desert Eagle-a) i jedna vrlo zgodna bruneta u haj tek studiju i nabudženim kolima. Oni su valjda neka specijalna jedinica. privatni detektivi ili tako nešto.

 

Any ideas?

Ako si siguran za Desert Eagle, idi na imfdb.org, pa pogledaj gde se sve pojavljuje to oruzje. Mozda tu nadjes seriju:

 

http://www.imfdb.org/wiki/Desert_Eagle

Link to comment

Ultimativni gp Gossip girl /dok je nisu sjebali u poslednjoj sezoni/, Smash /kill me, volim Broadway i mjuzikle/, Hart of Dixie /na momente stisas i ton da neko ne cuje sta gledas ali je zarazno/

Link to comment
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Ultimativni gp Gossip girl /dok je nisu sjebali u poslednjoj sezoni/, Smash /kill me, volim Broadway i mjuzikle/, Hart of Dixie /na momente stisas i ton da neko ne cuje sta gledas ali je zarazno/

Dosla da prijavim Gossip girl. Sinoc me uhvatio pred spavanje sunday night blues, koji ja lecim netflixom kad god naidje. I kao, ajd da kliknem na ovu seriju gde igra ova slatkica iz The Shallows, pa sam na kraju progutala 6 epizoda do 4 ujutro. Joj, koliko sam ja nezrela. :D

Link to comment

Pretty little liars. :), I'm ashamed to say - 6 sezona toga ja i drugar redovno pratimo. Jedino na cega ne mogu da se navucem su one fake latino dramedije /tipa Ugly Betty, Ljubavnice, Devious maids i sl./, previse tu laka za kosu ima a premalo krvi. 

Link to comment

ono jes` kad sam bolesna onda vezem celi serijal, kad pate pluca, nek pati i mozak

 

 

edit; al ako u sobu udje Zmu ili sin odmah prebacim kao gledam nesto 10-to  :huh:

Edited by Sara
Link to comment

Sad bez zajebancije to je odlicno napisana serija prvih nekoliko sezona. Tacno si mogao da provalis profil scenaristickog tima koji se dobro zabavlja bacajuci hintove zrelijoj publici. U pitanju jeste tinejdz sapunica ali je tako jebeno dobro sklopljena da je uspela da zahvati generacijski razmak od dve/tri decenije. Za klince tu ti je hocel se smuvati Blair i Chuck i to je dovoljno, a onda, tu je tekst prepun citata, subverzija na zanr, literaranih namig momenata, popkuturnih asocijacija i sve to laganica i bez neke prevelike ambicije da se ostvari kao "kritika drustva i trenutka". Ima tu i Sonic Youtha da svira u pozadini i klinaca koji pisu teze o Hanni Arendt i Flobera i filmskih citata, i sijaset drugih direktno citiranih subplotova filmskih i knjizevnih dela .... paralelno se igras prepoznavanja i to te dodatno zaokupira dok navijas da se smuvaju .... /odaberi par/. Posle su se zaigrali, pa im ponestalo i volje i zelje, dosadilo im, a postalo preveliko i skupo za odrzavanje pa su isto tako i zavrsili sa "ajd, bilo je dosta ...."

Link to comment

I meni je interesantna veza izmedju Blair i Chucka. Stigla sam do druge sezone, mada ne pratim više pažljivo. Radim paralelno druge stvari. Zagrcnula sam se koliko je lepa Madchen Amick i dalje!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...