Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Pa ne, očigledno ima nešto što me drži i dalje, inače bataljujem serije ako me ne uhvate u prvih par epizoda...

Ovde ima dva-tri lika koji su mi simpa, dvaes-tries koji me nerviraju, zaplet koji mora da s prati uz pomoć olovke i papira, ali jbmlg, nervira me, al' me drži :D

 
@ToniAdams
Gotovo je, konačno, ovo je poslednja sezona.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 year later...

9-1-1

Naleteo na TV-u, najpre malo gledao u neverici pa se navukao. :blush:

Toliko glupo, nerealno i patetično da je prosto zabavno, sit se nasmejem kao uz neku dobru komediju.

Odgledao sam sad već dovoljno epizoda, i pomislio bi čovek da je nemoguće, ali njima nekako uspeva da svaka bude gora od predhodne.

Danas uhvatim treću sezonu na FOX-u, cunami niotkuda u LA-u. Stvarno treba videti, teško je prepričati. :Hail:

9-1-1 > Sharknado

 

Edited by mraki
Link to comment

Treća epizoda treće sezone, ali je nastavak tako da je očigledno i druga bila cunami, a sasvim moguće i prva, moram potražiti. Jak start sezone svakako :lolol:

Edit: gledam sad na IMDb odakle mi poznata ova Viktorija Bekam za sirotinju, kad ono Dženifer Lav Hjut, nisam je prepoznao uopšte...

Edited by mraki
Link to comment
5 hours ago, mraki said:

9-1-1

Naleteo na TV-u, najpre malo gledao u neverici pa se navukao. :blush:

Toliko glupo, nerealno i patetično da je prosto zabavno, sit se nasmejem kao uz neku dobru komediju.

Odgledao sam sad već dovoljno epizoda, i pomislio bi čovek da je nemoguće, ali njima nekako uspeva da svaka bude gora od predhodne.

Danas uhvatim treću sezonu na FOX-u, cunami niotkuda u LA-u. Stvarno treba videti, teško je prepričati. :Hail:

9-1-1 > Sharknado

 

+1

Mislim da ne postoji serija u kojoj su svi likovi toliko zašećereni i patetični, kao ova. Epizode sa cunamijem u LA-u su po gluposti nadmašile i mnoge filmove.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Claws mi je gresno zadovoljstvo, seriju gledam iskljucivo zbog Karrueche, kao sto sam nekada gledao Baywatch zbog Pamele i Carmen Electre :D

 

Inace sama serija ima vise rupa nego svajcarski sir, radnja je vezana za kozmeticki salon preko kojeg juznjacka mafija pere novac, a ima dosta poznatih glava, na primer Dean Norris (poznatiji kao Hank is serije Breaking Bad) i Kevin Rankin (poznatiji kao Devil iz serije Justified), a takodje u drugoj sezoni pojavljuje se i Franka Potente u ulozi ruske mafijasice, do sada su izasle 3 sezone od po 10 epizoda, a snimanje cetvrte je trenutno prekinuto zbog virusa, inace licno nikada ne bih preporucio bilo kome da gleda ovu seriju, ali mi je ta neka cudna kombinacija Karrueche + dixie mafia ipak dala dovoljno razloga da iskljucim 99% mozga i pravim se da to sto gledam totalno ima nekog smisla.

 

https://www.imdb.com/title/tt5640558/

 

TTyAvYX.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...