Jump to content
IGNORED

The IT Crowd


jose_jimenez

Recommended Posts

zar nije taj pilot za us rimejk star nekoliko godina?

ja sam mislila da je to slavno propalo.  :unsure:

 

Kad sam nemac pojma...Ne bih ni pomislila da neko pravi rimejk ove serije dok juce-prekjuce nije spomenuto na Zutom titlu pa sam mislila da je pilot aktuelan

Inace, izgleda da su i Nemci pravili rimejk > http://en.wikipedia.org/wiki/The_IT_Crowd#Adaptations

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ja sam jako voleo ovu seriju. Jedino sto je bilo malo neujednacen kvalitet epizoda. Za slucaj da ste propustili, pre pola godine je emitovana poslednja epizoda "The Last Byte", a vidim da je na imdb pod naslovom "The Internet is Coming". Pa ko voli...

Link to comment

Meni je inace trebalo neko vreme, da se malo zahuhta u prvom serijalu da bi doslo do toga da mi je serija ubersmesna te su mi u tom najbolje poslednje epizode, pogotovo "Aunt Irma Visiting". Jedna od definitivno najnaj "The Work Outing" kada idu na gej mjuzikl a Roj je disejbld. Posle toga kada god negde procitam ili sama kazem disejbld ne mogu a da se ne nasmejem i tiho u sebi imitiram Rojev glas. :blush: Definitivno me je boleo stomak od smeha

 

Ovo iz "Dinner Party" koliko mi je bilo smesno toliko je bilo i :(

 

 

Link to comment

Jedna od definitivno najnaj "The Work Outing" kada idu na gej mjuzikl a Roj je disejbld

dadada, odlicna!  :lol:

 

meni je isto trebalo vremena, prvo da uopste cekiram o cemu se tu radi, a posle sam nekoliko puta pocinjala pa batalila, i tako u krug.

na kraju sam sve odgledala u cugu i to kad se serija vec uveliko zavrsila. skoro sve sto valja ja otkrijem tek kad je old news ili kad odavno nije hip & kul.  :mellow:

Link to comment

Kupio sam sve cetiri sezone na DVD-u pre nedelju, dve, pa obnavljam gradivo. Izgubio sam negde, khm, na trafici kupljene kopije. Nisu ni meni sve epizode toliko dobre, ali to je kapiram sve i individualno. Aunt Irma Visiting je zeni bila zabavnija nego meni :D. The Work Outing je razbio, a Dinner Party je i meni jedna od omiljenih epizoda. Primecujem inace da su svi dobri, ponekad mislim da Roy vuce seriju, ponekad Moss, ponekad Jen. Kad sam prvi put gledao, smorih se sto su, khm spoiler, zamenili sefa, ali i njegov sin je na kraju bio dobar. Kapiram da je serija dobra i sto nije preterano duga, pa kad epizoda bas i ne uspe, nije strasno potrositi 25 minuta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...