Jump to content
IGNORED

The IT Crowd


jose_jimenez

Recommended Posts

Neverovatno da neko nije otvorio topic za ovu seriju.Za sad 4 sezone po 6 epizodamoja omiljena humoristička serija možda ikad...ko ne zna:dva IT-jevaca i šefica koja nema tri čuke sa kompjuterima.humor na granici političke korektnosti, britanski opičenopodjebavanje sa korporativnim likovima, hardveraško/softverski humor , firma gde rade totalno uvrnuta...ne znam šta više da kažem, treba da se gleda a ne da se opisuje

Link to comment

O, jbt, da. ja zaboravio pre koju godinu da treba da skinem treću sezonu, pa na kraju ništa ni od četvrte :DCarska serija, šteta što je Ričmond umro od skorbuta :lol:http://www.youtube.com/watch?v=xs1yOhxcgP4Coffin Fodder :wub:Ipak, standardni dijalog sa korisnicima, snimljen i na traku:- Hello, IT, have you tried turning it on and off again?... Are you sure it's plugged in?

Edited by Zabalujev
Link to comment

Pricalo se dovoljno o seriji na forumu. Ja slistio 3 sezone za tri dana, najbolje utroseno vreme na neku seriju ikad. Cetvrta je malo podbacila, ali su makar poslednje 3-4 epizode odgovarajuceg nivoa.Inace, imam tri particije na hardu: Moss, Roy i Jen. Jen je bila predvidjena za OS X, al ne uspeh da instaliram.

Edited by Venom
Link to comment
Meni bila suviše isprana, odnosno na silu, nisam dočekao ni kraj prve sezone. Valjda zato što svakodnevna praksa pruža bolje fazone u ovoj oblasti :D
apsolutno.samo da nisu napravili nerealne likove od sefa firme i jos par likova, serija bi bila fantasticna. ovako je samo na momente zanimljiva.
Link to comment
apsolutno.samo da nisu napravili nerealne likove od sefa firme i jos par likova, serija bi bila fantasticna. ovako je samo na momente zanimljiva.
Pa koji realan lik tu postoji pobogu? :lol:Serija i nije nesto geek oriented. Ja sam na prvu loptu pomislio da je u pitanju jos jedan glupi sitcom, ali jebem li ga - meni smesno.
Link to comment
Pa koji realan lik tu postoji pobogu? :lol:Serija i nije nesto geek oriented. Ja sam na prvu loptu pomislio da je u pitanju jos jedan glupi sitcom, ali jebem li ga - meni smesno.
pa cuj, u svojoj dosadasnjoj karijeri sam nailazio na likove slicne podrumskoj ekipi. u it se sliva sve i svasta. a takodje it umeju i da vode likovi koji bas ne razumeju mnogo it stvari. ali sve ostalo je...moglo se na tu temu i nesto bolje napraviti. samo kad se setim anegdota sakupljanih u nasim pc magazinima. od tog materijala se moze napraviti opasna stvar.zamisli da radis u supportu i da te nazove riba da prijavi kako joj je drzas za kafu na racunaru pokidan. ti dodjes i vidis slomljen onaj deo CD drajva u koji stavljas disk. taman ima rupu da stavis solju unutra.ili te pozove novopeceni bizmismen koji je upravo kupio novu masinu, i kaze: sta je bre ovo? upalim kompjuter, a ono crni ekran, nesto trepce i ne radi mi knjigovodstvo.
Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...