Jump to content
IGNORED

Novi turistički promo spot - Soulfood Serbia


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    12

  • morgana

    9

  • adam

    8

  • MayDay

    7

vrlo lepo,ali zaista su mogli da upadnu i gibanica i krompir pod sachemovim drugim (klasicna scena otklopljavanja sacha opervazenog zarom ispod koje se mice dime), bi se pridodalo eko-nature-hipsteraj kujni u nas.sta se to vrti u delu sa Zlatarskim sirom? deluje kao neka torta od palacinki od heljde sa zlatarcem:picajzla on: mogli su da nauce glumce da se vinske case drze ikljucivo za drsku a ne za posudu, ako vec teramo neki glamur-spot :picajzla off:

Link to comment
meni mirise svinjski but iz rerne, ne mogu ovaj spot da gledam objektivno
sta se onda femkas kako je spot dojaja?! i naravno da cemo napraviti lepsi kada se odcepimo, a tebe necemo zvati na svecanu veceru! :bee:
vrlo lepo,ali zaista su mogli da upadnu i gibanica i krompir pod sache
ijao, jaga ispod saca sa pekarskim krompirom... auuuuf41590_30445024867_1382_n.jpgovo je bre prirodna lepota Srbije! :wub:
Link to comment

mozda i da ima neke hrane, a ne samo sirovine, isto bi bilo ok. imamo paprike, meda i kupusa?! ko da ih niko drugi nema, ima sira, ima neka tanana ladna gibanica, i naseckano meze, ribe ko da smo na moru, punjene paprike sto ne izgledaju ni napunjeno ni termicki obradjeno ni ukusno i krupni kadrovi e da se ne bi potrudili da i okolo nameste lepo. a nije mi jasna ni poruka, ima da se jede?! sudzuka i ajvara?! i zato da potezes put? ko da niko drugi nema hranu. i one cice sto gacaju grozdje, seks prodaje znaju marketinski magovi, seljancice misicavih depilisanih nogu u narodnim minicima sigurno dovlace turiste. a i bas su se potrudili, popeli se gore u mekkenu na terasu pa ukljucili kameru. ovu smo kampanju najverovatnije platili pola miliona necega. vredi.

Link to comment
mozda i da ima neke hrane, a ne samo sirovine, isto bi bilo ok. imamo paprike, meda i kupusa?! ko da ih niko drugi nema, ima sira, ima neka tanana ladna gibanica, i naseckano meze, ribe ko da smo na moru, punjene paprike sto ne izgledaju ni napunjeno ni termicki obradjeno ni ukusno i krupni kadrovi e da se ne bi potrudili da i okolo nameste lepo. a nije mi jasna ni poruka, ima da se jede?! sudzuka i ajvara?! i zato da potezes put? ko da niko drugi nema hranu. i one cice sto gacaju grozdje, seks prodaje znaju marketinski magovi, seljancice misicavih depilisanih nogu u narodnim minicima sigurno dovlace turiste. a i bas su se potrudili, popeli se gore u mekkenu na terasu pa ukljucili kameru. ovu smo kampanju najverovatnije platili pola miliona necega. vredi.
Sad kad neženje iz celog sveta nagrnu na naša sela u potrazi za ovim seljančicama što šljapkaju po grožđu ... A tamo kad dođu, naći će samo žene sa brkovima jačim od brkova berta rejnoldsa ... Edited by stoka
Link to comment
soulfood serbia:

"> ja ovo prvi put vidim i samo da kazem da mnogo lepo izgleda.
Spot je odlicno uradjen, nije pretenciozan i bajkovit, vec poprilicno iskren - svidja mi se i sto nema mnogo segsa, svega 1 scena sa gazenjem grozdja u koju bih rado uleteo btw.Fotografija jebe oca, logika i koncept posteni, kadrovi apetitivni (advertajzerski izraz, ide uz "gustativni"), posle spota otrcao sam po med da kusam + sam pojo naste srca komad dimljenog kackavalja iako ga u spotu koliko vidim nije bilo.Spot se moze opisati u tri reci: srpsko ali dobro.Bravo za ekipu iz Sense prodakshn.plus da potpisem Marvinov poust.
dupe bih sad dala za onu riblju corbu i sjenicki beli..
... Edited by CowBoy
Link to comment

ova je reklama u stvari na istom fonu ko one nocnoprovodne, brate, ovdje se, kad se ne puca na komsije, jede na suncu dozrela jednostavna a ukusna (toliko da je steta komplikovati) hrana koju je baba spravljala s ovih 10 prstiju, dzuska do zore a moze i da se pusi (samo sto vise ne moze ni da se pusi ni da se pije, pa nocni provod otpada). tako reci, (ljudska) priruda. meni je to ok. samo ne znam da li slow food vise pali za inozemce koji se vabe da dodju u srbiju.(a da li me reklama radi - i bez nje mi je pun frizider seljacke srpske hrane, jer je volim)

Edited by morgana
Link to comment

Jeste li baš sigurni da je ovo bolje od onih promotivnih filmića na CNN-u?Ovaj novi klip mi više liči na trejler za serijal "Sa kutlačom po svijetu", a iz onih spotića za CNN u mnogo manje sekundi nabudženo je zaista dosta prirodnih i kulturno-istorijskih znamenitosti Srbije:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...