Jump to content
IGNORED

Novi turistički promo spot - Soulfood Serbia


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    12

  • morgana

    9

  • adam

    8

  • MayDay

    7

Ovo je skroz dobro. Ako to kaže matori cinik i zakeralo poput mene, to je i više od prolazne ocene. Iz prve pomislih da su mogli i malo gradskog turizma ubaciti, ali bolje je vako. Štaš gradski turizam, par brzih kadrova Kališa, katedrala u NS (mada bih je ja lično izostavio samo da napakostim Gonzu), zumiranje na nišku tvrđavu i slično. A garant ne bi prošlo ni bez "prelepih srpskih devojaka", "najboljeg noćnog provoda" i "te pozitivne atmosfere". Ovako se vidi da su pikirali samo na jedan motiv, nisu čak ni ubacivali manastire i lendmarkove - samo priroda i klopa. Odlično. Bolje to nego miks svega u dva minuta.
naravno. ako hoce da navuku ljude na prirodu i etno trip, tu nema mesta za splavove i fufe. za to neka prave drugi spot. ovo je vec nagovestaj da je neko actually razmisljao o spotu.
Bas su mogli i Karadjordjevu da stave.
ti si brate jednostavno gladan.
Link to comment
Bas su mogli i Karadjordjevu da stave.
Karadjordjevu sniclu ili ulicu (da se vide lepe devojke u ugostiteljskim objektima beton hale)?Inace, jedna kevina frendica, vrlo ekscentricna zena, kad narucuje u restoranu obicno mune konobaru hiljadarku u dzep i kaze mu da prenese kuvaru da hoce da joj spremi Karadjordjevu od svalera, a ne od muza.
Link to comment
Karadjordjevu sniclu ili ulicu (da se vide lepe devojke u ugostiteljskim objektima beton hale)?Inace, jedna kevina frendica, vrlo ekscentricna zena, kad narucuje u restoranu obicno mune konobaru hiljadarku u dzep i kaze mu da prenese kuvaru da hoce da joj spremi Karadjordjevu od svalera, a ne od muza.
:lol::Hail:inace juce sam posle vise godina bio kod Beton hale. jebote pa to izgleda ko neki pravi grad. parking na krovu, pa sidjes na kej koji izgleda kao morska obala, sa onim restoranima i klubovima...zanimljivo. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
:lol::Hail:inace juce sam posle vise godina bio kod Beton hale. jebote pa to izgleda ko neki pravi grad. parking na krovu, pa sidjes na kej koji izgleda kao morska obala, sa onim restoranima i klubovima...zanimljivo.
jako je interesantno mesto.jedino sto se meni jos nije desilo da ne na letim na smrdljive njuske iz skupstine grada, a i zna se vec da ne podnosim beogradsku klupsku zivu muziku.
Link to comment
soulfood serbia:

"> ja ovo prvi put vidim i samo da kazem da mnogo lepo izgleda.secam se ranije onih idiotskih klipova sto je narucila TOS, isuse boze..ovo je sada super! a verovatno sam i pominjala ono onomad kad sam na faksu sedam dana vitlala u narodnoj nosnji da su mi nasi ljudi iz kulturnog centra dali masu nekih brosura da izdelim studentima i da su brosure bile prilicno lepo napravljene. na oko, sa ukusom, sa sadrzajem za raznolike karaktere...bas lepo!
U spotu se barata poluistinitim i manje verovatnim prikazima. Pre svega, u jednom kadru mlade seljančice gaze grožđe, što je nemoguće.1) Mlade devojke masovno odlaze u grad i takvih nema u selu2) I one što su ostale su zapuštene i imaju dlakave noge, a u spotu su neke vitke sa glatko obrijanim nogama ... Edited by stoka
Link to comment
jako je interesantno mesto.jedino sto se meni jos nije desilo da ne na letim na smrdljive njuske iz skupstine grada
a jbg, i svinjski ljudi vole da im je lepo. ignorises i dovidjenja, prigrlis taj neki urbani osecaj vrste smokvica.
Link to comment
Mene nervira sto se tokom celog spota nesto sece na kriske. Isti kadar, isti potez, bas je monotono. I dobro je da sam se malopre najela pa nisam izbalavila tastaturu.
meni mirise svinjski but iz rerne, ne mogu ovaj spot da gledam objektivno
Link to comment
Mene nervira sto se tokom celog spota nesto sece na kriske. Isti kadar, isti potez, bas je monotono. I dobro je da sam se malopre najela pa nisam izbalavila tastaturu.
dupe bih sad dala za onu riblju corbu i sjenicki beli..
Link to comment

Ima vešalica i rakija, suština je tu. Fala lepo, baš je lepo. Napredak u odnosu na rumunske crkve i sl. Pozdravljam svako reklamiranje Srbije koje nas ne nudi kao školski klozet Evrope.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...