Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

mace jos uvek neutvrdjene starosti, nadjeno kod cuburskog parka (ukleta lokacija izgleda). hitno potreban dom, sto pre to bolje, upravo je pregleda veterinar da utvrdi sve neophodne detalje.18102010421.jpg18102010419.jpg

Link to comment

ova gore zlikovkinja je odlutala od mame i brata i pametnica kmecala da ih prizove. srecom, porodica ujedinjena ponovo, ima zastitnike, ali bi bilo lepo ako neko zeli da prosiri porodicu, za jedno dve-tri nedelje, posle vakcinacije itd, da ponudi topli dom.

Link to comment

U Beočinu se nalazi jedan mali slatki avlijaner koji ima povređenu nogu.Izgleda je srednjeg rasta, tako da verovatno nikada neće izrasti u velikog psa.Za sada ima ko da se brine o njemu, ali to nije za stalno, jer osoba koja ga pazi nije u mogućnosti da ga zadrži. Molim vas da mi se zainteresovani za udomljavanje ovog psa jave na pm.

Link to comment

Dobrivoje je psic star oko dve godine, kojeg smo pre cetiri dana nasli pregazenog na ulici. Odveli smo ga na Veterinarski fakultet, gde je juce operisan (u udesu je slomljena zadnja butna kost) i sada se lepo oporavlja. Mi ga obilazimo i nosimo mu hranu, na fakultetu brinu o njemu, ali ce tu moci da ostane jos svega nekoliko dana. Nazalost, mi nismo u mogucnosti da mu pruzimo utociste, a na ulicu ne bi smeo da se vrati, jer je jos osetljiv i ima sinu u nozi. Mada na fotografiji deluje tuzno (slikali smo ga ubrzo nakon operacije), on je veseo i nezan pas, koji jako voli da se mazi i sigurno ce umeti da uzvrati ljubav koju bude dobio - po dobroj naravi je i dobio ime. :)Pored toga sto mu je neophodan smestaj, on ne zahteva posebnu brigu i uskoro ce moci sasvim normalno da hoda i trci. Mi smo raspolozeni da pomognemo u njegovom zbrinjavanju tako sto cemo obezbediti hranu, igracke, prevoz i sl.Ukoliko mozete da ga udomite ili poznajete nekog ko bi pruzio dom divnom Dobrivoju, pozovite nas: Vule 064 1270470Anja 064 3683737Mihajlo 064 1948579dobri.jpg

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
ako neko ima macu za udomljavanje neka se javi, moja svastika je rada da udomi jednu lepoticu, lepotana, biće u divnom toplom domu okružena ljubavlju
renne, baš sam stigao ovde da okačim oglas..U očekivanju prinove, prinuđeni smo da našu Daru poklonimo nekome. Darine slike slede:SDC15898.JPGSDC16813.JPG
Link to comment
ako neko ima macu za udomljavanje neka se javi, moja svastika je rada da udomi jednu lepoticu, lepotana, biće u divnom toplom domu okružena ljubavlju
Neka uzme dve, nece se pokajati, a njima ce biti mnogo lepse u drustvu, narocito ako su braca ili sestre.
U očekivanju prinove, prinuđeni smo da našu Daru poklonimo nekome.
Zasto?
Link to comment

Ovo je ujedno i apel za pomoć i molba da neko u Beogradu primi ovog psa (makar privremeno).167466_174790405893129_174785692560267_369989_7397877_n.jpgOva labradorka je nađena u Novom Sadu.Dovedena je u Beograd iz razloga što ljudi koji su je našli nisu imali gde sa njom, a nisu imali novca ni za detaljne analize ili lečenje.Za sada ju je pregledalo nekoliko veterinara, sutra će se uraditi i detaljne analize krvi i urina, uradiće se i ultrazvuk.Današnji pregled kod veterinara zajedno sa analizom vode koja se skuplja u stomaku i analizom krvi na dirofilariju (srčane crve) je koštalo 4 hiljade.Kada budemo uradili sve analize i preglede saznaćemo tačno šta je sa kucom, koja je dijagnoza i koja je terapija potrebna.Takođe joj je hitno potreban i neki adekvatan smeštaj, jer je sada u iznajmljenom jednosobnom stanu sa još dva psa i 4 mačke. Ona često piški, mora da se hrani nekoliko puta dnevno i to jako male porcije, jer u suprotnom povraća, nije vakcinisana ni sterilisana, dakle treba joj neko ko može da joj se posveti, nije za dvorište ili neki pansion.Ako neko želi da pomogne da se plati njeno lečenje, kao i prevoz koji plaćamo do veterinara.Hrana koju trenutno jede je takođe skupa - RC hepatic.Sve uplate na račun će biti objavljene, ovaj račun je napravljen isključivo za primanje donacija za ovu kucu.Donacije - dinarski račun:Ljiljana Dukić265-0000000784008-39Raiffeisen bank a.d.Ovo je FB stranica na kojoj se može pratiti dalji razvoj situacije:http://www.facebook.com/pages/Mladoj-labradorki-potrebna-pomoc/174785692560267?v=info

Edited by Rozmeri
Link to comment
  • 3 weeks later...

Tufnica i Strelka su dve mace maze, imaju 6 meseci i sterilisane su. U videu koji sledi Tufnica pokazuje svoj talenat prevrtanja po krevetu, a Strelka svoju ljubav prema vodi. Pošto su odrasle u stanu, ne snalaze se napolju pa traže dom gde ih neće puštati van (mada Strelka voli da izlazi iz stana na povocu, Tufnica je više kućni moljac i stalno traži da se vrati u stan. Moguće je da bi i ona zavolela šetnje ali pao je sneg pa nismo uspeli da je naviknemo.)http://www.youtube.com/watch?v=zQpST6DP5rkhttp://www.youtube.com/watch?v=EMUcutyEi1MPrevoz je moguć na teritoriji Beograda. Telefon 064-2000-726.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...