Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Svaka cast tebi na preuzetoj odgovornosti, ja mogu samo ovako lepim recima i nekom malom pomoci...Trenutno je u Azilu Bella u Budisavi dosta shtenaca, prolece doslo pa i oni. Ako ostanu u azilu - teskose posle naviknu na drugaciji zivot a to tamo nije bas raj a ni ne moze da ih ostane tamo na stotine (a vec ih je 300...)E, sad, mene vec sramota sto sam kupila moje pse (jesu bili na rasprodaji posto nisu bili dobri za lov) tek, da mi je sad ova pamet uzela bi kuce iz azila. toliko dobrih stvari bi tim potezom uradila.te tako prezentujem Elvisa i njegovu bracu i sestre:29753_116113435087847_111756468856877_130049_7318174_n.jpg

Decko, 2 meseca, nalikom na snaucera, bice srednjeg rasta.Nalazi se u Azilu Bella, u Budisavi.Kontakt: info@bella.org.rs
ima ih jos:

Ela29753_116113425087848_111756468856877_130046_4587432_n.jpg29753_116115691754288_111756468856877_130052_2091927_n.jpg

MUSKARAC, NEPUSAC, VEOMA SARMANTNI TROGODISNJAK SREDNJEG RASTA I ATLETSKE GRADJE, SATIRANE TALASASTE KOSE, ...TRAZI LJUBAV, NEZNOST, TOPLINU, DOM, SPREMAN DA UZVRATI ISTOM MEROM (osim domom, jer nije puz).NADA SE SRECI, JER JE DO SADA NIJE IMAO. AKO STE SPREMNI ZA ZAJEDNICKI ZIVOT, PISITE....064/149 91 43
Edited by msmodesty
Link to comment

Гугл ми пријављује да је адреса bella.org.rs извор заразе спајвером, последњи апдејт на сајту азила (на који сам свеједно отишао) је од пре годину дана, на фејсбуку се упозорова да је у питању нека превара са Албом и неким каблом за струју, као и да азил не ради од 2009. године... Шта се заправо дешава са овим азилом у Будисави?

Link to comment
Гугл ми пријављује да је адреса bella.org.rs извор заразе спајвером, последњи апдејт на сајту азила (на који сам свеједно отишао) је од пре годину дана, на фејсбуку се упозорова да је у питању нека превара са Албом и неким каблом за струју, као и да азил не ради од 2009. године... Шта се заправо дешава са овим азилом у Будисави?
ja sam proveravala na vise mesta i u dirktnom sam kontaktu sa devojkama koje tamo volontiraju.opet, na googlu su kao rezulati vesti o azilu koje doalze sa bar 20-ak razlicitih referenci. svi vise nego pozitivni.ako imas podatke, molim te poshalji mi ih, ovako ovo mi dodje kao teorija zavere i konspiraciej a tim azilima je to nesto sto im poslednje treba.sto se website-a tice updajtovan je skoro, pre par meseci, slike su updejtovane na fb-u juce, a i to je zadivljujuce ako se uzme da za to devojke i nemaju punoo vremena Edited by msmodesty
Link to comment

Немам никакве податке, зато и питам, само сам налетео на неке линкове. Ево једног од њих, па ако је ово направила нека будала, кажи тим девојкама: http://www.facebook.com/pages/APEL-ZA-ALBU-VELIKA-PREVARA-NA-FACEBOOKU/116507065035220 ("NAKON BANKROTA AZILA OSTAJE RACUN UDRUZENJA KOJI JE AKTIVAN TAKO DA SU PODACI O RACUNU ISPRAVNI ALI IH NEKO KORISTI U SVOJE SVRHE I PREDSTAVLJA SE ISPRED OVOG UDRUZENJA KOJE JE PREKINULO AKTIVNOSTI PA I RAD NA SVOM SAJTU", извињавам се због великих слова, мрзело ме да прекуцавам ово што сам копипејстовао)А клик на bella.org.rs активира следећи екран (имам инсталиран Malwarebytes AntiMalware, али не знам да ли је ово његова акција или гуглова):23wwdbo.jpgИ нека на сајт ставе информацију да га више не апдејтују и да су се преселили на фејсбук, а не да ја два дана зурим у Гремлина полупреломљен да запуцам у Будисаву по њега. :isuse:

Link to comment
И нека на сајт ставе информацију да га више не апдејтују и да су се преселили на фејсбук, а не да ја два дана зурим у Гремлина полупреломљен да запуцам у Будисаву по њега. :isuse:
hvala ti puno za ovaj linkdanas cu da se raspitam pa da javim sta sam otkrila.a kabl je instaliran i sada imaju struju.
Link to comment
И нека на сајт ставе информацију да га више не апдејтују и да су се преселили на фејсбук, а не да ја два дана зурим у Гремлина полупреломљен да запуцам у Будисаву по њега. :isuse:
prenela sam im tvoje predloge i da, mozes slobodno da zapucas u Budisavu po vise gremlina posto su upravo postali "bogatiji" za jos 5 stenaca izvadjenih iz kanalizacije u Futogu juce.pored ovih koji su vec na fotografijama ima ih sad jos vise.Broj telefona Gospodje Zorke koja sada zivi u Budisavi na salasu je i na website-u i na FB-u pa mozes slobodno da joj se javis.
Link to comment
  • 4 weeks later...

tri maceta nasli kod cuburskog parka, veterinar kaze da su oko cetiri nedelje stari. trenutno su na ciscenju od buva, parazita i ostalih cudesa. bice spremni za novi dom posle vakcinacije, verovatno negde polovinom juna, pa ako je neko raspolozen, izvolte. cim se malo primire, stavljam lepse slike.mace4.jpgmaca1-1.jpgmace.jpg

Link to comment

oooo slatkisi mali, roza njuskice.e da, 10 metara nize od picerije botako u nevesinjskoj jako slatko sareno macence, cirka 2 meseca, mirno i umiljato. trazi da se usvoji.

Link to comment

zmiri i ima ajlajner za koje bi zene dale sve pare ovog sveta, ali za svaki slucaj stavljamo mast. ova dama sto je najbelja je ipak zavrsila kod veterinara na pansionu, nije htela da jede i bila sva njanjava, ali je sad vec bolje i verovatno ce se za vikend pridruziti bati i seki koji zderu ko nenormalni i sutra idu na pregled da bi konacno bili ocisceni od buva.

Link to comment
Моја звер је иста так'а била кад смо је нашли... :wub:
eh, da ne znam da je eunuh, posumnjala bih na ocinstvo.cim bude moguce, ovog sa ajlajnerima nosim kod kralja na upoznavanje, da vidim da li ce prihvatiti malog batu.
Link to comment
eh, da ne znam da je eunuh, posumnjala bih na ocinstvo.cim bude moguce, ovog sa ajlajnerima nosim kod kralja na upoznavanje, da vidim da li ce prihvatiti malog batu.
cool.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...

bela (ne)dama se vratila puna snage, spremna da se bori sa dve sestre i macorcinom od 12 godina i 12 kila. za par dana i ona i sestre, vakcinisane, zdrave, prave, spremne za nove vlasnike.15062010156.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

HITNO Trazi se neko ko bi pomogao na par dana. Jednog malog sivo-belog macora u kraju su pregazila kola. Vukao se nedelju dana po zgradi i lezao ispred prodavnice.... unakazen rep i jos neke sitnije povrede....od komsija niko nije hteo da mu pomogne, ni vlasnici te radnje, pa su se dogovorili da ga puste da tamo crkne.Repic ce morati da mu amputiraju, u sredu mora da izadje iz ambulante, ali je potreban neko ko ce mu pruziti negu makar tokom trajanja terapije od nekoliko dana (2-3 inekcije) ako vec nije spreman na trajno usvojenje. Blokovi 44-45-61-62-63 ili bilo ko ko moze. Posalji privatnu porukuHITNO edit : nijedno udruzenje se naravno nije odazvalo pozivu za pomoc.

Edited by 8-walker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...