Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

ma imao sam bretonku. 14 god je provela sa nama. divan ker, nema price o tome.

ocu sada par labradora, a mrzi me da se posvetim malo vise tome.

 

esid:

a videcemo se, makar kerove da upoznamo. sa moje ili tvoje strane svejedno

Edited by foto
Link to comment

a, ma kolima ne dolazi u obzir. veliko je to cimanje.

 

imam je morski autobus do skvera svakih par sati. cas posla sam ja u novome. pa tamo idem u opstinu, policiju, elektrodistribuciju i ostala sranja. mi smo ista opstina.

Edited by foto
Link to comment

samo da bude sve ok dogodine.

povedi i pisca, zena mi je kn.j kriticar i ceni njegove knjige, taman da imaju o necemu i oni da pricaju dok mi pijemo pare za kerove.   :D

super prilika da ovaj moj nauci tvog da pliva kao gliser. a mozete da dodjete preko jer to odavno nije fensi mesto. to su rose od pre 25 godina osim fortice za koju se prica da je acova.

 

esid:

dodjite barkom. nikako kolima, to je mucenje i za vas i za psa.

Edited by foto
  • +1 1
Link to comment

volela bih :wub:

 

jaoooo sama pomisao na to je banja vec! ulepsa mi vece a nisi uzeo psa :D

 

samo, znas li ti da ovaj moj moze do prekosutra da prica o knjigama, tudjim, svojih se "slabo" seca :lolol: (mislim da se stidi da prica o njima).... to bi kod njih potrajalo da bih se ja vec 3 puta otreznila...

 

a jeste, ova moja mukica lupa u bazenu kao devojka... valjda je navikao da se bori sa talasima na okeanu....al mogao bi bolje da nauci...

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Poznanica pokusava da udomi dva macenceta:

Quote

Neko je pre nedelju dana ostavio dva mačeta u dvorištu. Brinem o njima ali moja mačka jako pati. Ne jede i ljuta je. Ne znam gde ću sa njima više. Komšije hoće da ih izbace na ulicu danas. Molim vas ako znate nekoga ko bi ih makar privremeno uzeo, javljajte. Plaćam hranu bar za mesec dana. Bili su kod veterinara, sve je sređeno. Jako su dobri.(BG)

 

Fotke i kontakt sa Marinom:

https://www.facebook.com/mmarinarajic/posts/pfbid02r65LAZDnzzoQqYjDrQRYsXi1Yt97rDn2w2kE2bDPPExiFdxgYq9MCPTUo9fiDjYcl

 

Link to comment
  • 7 months later...

daško i mlađa su ovih dana udomili jedno mnogočlano hopovsko leglo iz prirode. ostao je još jedan pas osoba kog su udarila kola. skupljene su pare za operaciju, to će biti obavljeno danas a onda mu je potreban čovek za suživot, ishranu i generalno majmunisanje

drug daško isporučuje na kućnu adresu

FoEWJtzX0AALubx?format=jpg&name=large

 

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...