Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

Evo svežije slike...ova Čupa je 1 pravi intelektualac (sluša pažljivo naročito ozbiljno diskusije, igra igrice na tabletu i proučava svaku aktivnost pa nekad pokušava i da imitira) a raste i u jednu ozbiljnu mazu. Navali narode!

 

IMG_5887.JPG

Link to comment

puno sreće.. moji kapaciteti su popunjeni za sada

plus, kada bi i uzimala još jednu, to bi morala da bude starija mačka, jer se mala maca i velike mace ne slažu dobro.. 

Link to comment

Sorry Hazarde, izvini Mini, udomio danas jednu malu slabasnu zenkicu, dobra dusa u vidu plavokose devojke je iznela na zemunski kej da je ponudi, spasla je vec njene dve sestre iz bacenog legla, ova koju sam udomio (cerka joj odmah ispalila ime "Gaca") je poslednja ostala.

 

Ljudi, uzimajte zivotinje i brinite o njima, pokusajte da se svicujete na veganstvo i budite u skladu sa sobom i prirodom, amin

Edited by Caligula
Link to comment

amin.

 

Животиње волите: њима је бог дао клицу мисли и непомућену радост. Немојте им је реметити, не мучите их, не одузимајте им радост, не противите се мисли божјој.

 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

 

Животиње волите, њима је Бог дао клицу мисли и непомућену радост. Немојте им је реметити, не мучите их, не одузимајте им радост, не противите се мисли Божјој. Човече, не узноси се над животињама, оне су безгрешне, а ти, са својом величином, само прљаш земљу својом појавом на њој, траг свој гнојни остављаш после себе - авај, скоро сваки од нас!

 

true-detective3.jpg

Link to comment

ovo mi sve lici kao da ce kauboj da uskoro uleti u kakav amok* :fantom:

 

 

*za one sa jeftinijim ulaznicama, na malajskom ludilo, nekontrolisani bes, sa vise smrtnih ishoda

Link to comment
  • 3 weeks later...

Drugari, ima li koga da pricuva ove dve dusice dok bar malo ne ojacaju za udomljavanje? Ostavljeni su u jednom dvoristu coveku koji vec ima macku sa macicima ali ih ona odbija, cak ih i bije. progledali su ali jos uvek piju na flasicu. svi koje inace kontaktiramo su puni zivotinja a njima je jos uvek potrebna celodnevna nega.

 

 

Share2015-07-22-277d5235bf4b77d3c13a162c1397ba380c79034a0ec93b309847f60d5d19d387-Picture.jpg

Link to comment

preumoran sam i istresiran, pa cu samo preneti sa fejsza svoga

 

mali pacov je zavijao na kisi i video me kako prolazim i krenuo za mnom. samo mi se motao oko nogu i nije hteo da ode. sada mi je na gajbi i ne znam sta da radim, zapravo sam se ziv usro. dajte ideje. pod a) mozda ce sutra kad prespava kisu da odperja sam, b) a mozda i nece. jel znate nekog ko bi ga udomio? ne mogu kuce samo da ostavljam na gajbi po 10 sati, ne znam koliko cu dugo biti na ovoj gajbi, izgovori, izgovori... znam da ovakvih fotki vidite na desetine svaki dan ali mozda nekom bas treba ovo malo preslatko zgebe.

 

24pgzn4.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...