Jump to content
IGNORED

Umro Petar Kralj


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ima još živih velikana, koji su imali značajnije filmske uloge, ali Kralj je bio svojom pojavom, dikcijom, bravurama sinonim za glumčinu. Kralj u pravom smislu te reči.Slava mu!

Link to comment

UhhhPočivaj u miru legendo!!!!Gledao skoro neku emisiju Ranka Munitića sa naliv Perom, a posle par dana i sa B.Todorovićem....Uhhh samo jedan je sada živ od njih trojice...

Link to comment

Kako bese ide ona anegdota:U Tasmajdanskom parku, posle burne noci, uspavanog na klupi probudi Kralja pozornik. Upita ga pozornik:"Koji si ti?""Ja sam Kralj Petar!", odgovori nas velikan."A jel' tako? E, pa Vase Velicanstvo, izvolite poci samnom u stanicu..."Pocivaj u miru, legendo! :(

Link to comment

pricao je petar na tv-u kako se uvek dobro zabavljao za vreme sluzenja vojnog roka jer je jedini on morao da kaze prvo ime pa onda prezime kad pristupa nekom staresini:vojnik petar kralj se javlja na duznost. :)meni je uvek prva asocijacija na njega uloga advokata u seriji "bolji zivot".pocivaj u miru, legendo

Link to comment
Zadivljujuća karizma obične vanjštine.
... true. Dikcija, ritam, zanat u glumi i razumevanje zivota sa druge strane. Izuzetna licnost. Neka pociva u miru. Edited by CowBoy
Link to comment

Danas sam prvi put posle 1971. odgledao Diplomce (na Jucjubu). Mnogo su dobri bili (bolji no sto se secam, doduse razumeo sam jedno 2% first time around)... Svi, a posebno PK. Nije stigao ni do srpskog prosecnog veka, bas mi zao. Fkin' rak.

Edited by Indy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...