Jump to content
IGNORED

Kanal TLC


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    14

  • Аврам Гојић

    8

  • Joshua

    8

  • DarkAttraktor

    8

obese and expecting, compulsive eaters, food addicted, ove sezone su eksplodirale TLC emisije posvecene poremecajima u ishrani, trebali bi naprave sister channel pod nazivom TLC Oral; a video sam i ultra-naostrenu spicu za novu emisiju posvecenu OCD poremecajima - zove se OCD Project (scooore ! )evo sad gledam food addicted koja je koncpirana kao reality show sa grupom ljudi na kolektivnom treatmentu u nekom retreatu i sad je drama oko toga jer se pojavljuju stekovi sa povrackom svuda na imanju, a svi sumljaju™ na bulimicarke :fantom:edit: a voditeljka celokupnog rehab programa je neka odvratna fasistkinja ruska jakic lookalike :jerry:
gledala malo sinoc, mnogo me nerviraju, sve odreda. al je pre toga bila jedna mnogo simpatichna, sto je od desete do tridesete godine zivota izjela 90 kila sundjera za kauche. mater je registrovala dogadjaj negde oko njene shesnaeste, i kaze joj - znash, tolerisala sam kad si bila mlada, ali sad stvarno vishe nema smisla, to mora da prestane. zena dnevno pojede komad sundjera 20x30cm, u proseku. ne znam sta je posle bilo, morala sam da menjam, poshto se junioru mnogo svidela pricha :lolol:naravno, namjeshtaj po kuci sav izgrickan ispod mebla :isuse: Edited by thermal bug
Link to comment
...a video sam i ultra-naostrenu spicu za novu emisiju posvecenu OCD poremecajima - zove se OCD Project (scooore ! )...
Bilo na VH1 sajtu, kasnije i na Jutjubu, sad je sve to blokirano.Zanimljivo je, ali su ih mnogo mučili. Mislim da je trebalo da rade sporije s njima, i da im daju neke lakše zadatke. Ovako ima dosta teških i bizarnih scena.Ipak, jedan od retkih rijalitija koji mogu da posluže nečemu.
Link to comment
  • 1 year later...

meni show emisija u kojoj ozbiljno unakazeni ljudi sa ozbiljnim,cak i zivotno ugrazavajucim zdravstvenim stanjima usled kojih im fali po pola lica ili imaju life expecting date jos par godina a pri tom moraju da trpe grozne operacije,injekcije i bolove, uce prave i zdrave glupce kojima nista ne fali cak su jako lepe ali su glupave toliko da idu na botoxe,plasticne operacije do izoblicenja,ne ustaju iz kreveta bez sminke i imaju ,,nesigurnosti i strahove,, kako da zive :isuse: mentalnoj i emotivnoj stabilnosti

Edited by ivy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...