Jump to content
IGNORED

Kanal TLC


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    14

  • Аврам Гојић

    8

  • Joshua

    8

  • DarkAttraktor

    8

ih, pa niste toniju rekli najvažnije, tj. da tlc stands for the life channel. biggrin.gifja sam to skroz slučajno otkrila kad sam gostovala kod bivše cime- nešto se zapilo par nas i u priči i zvrjanju po kanalima naletimo na to. istog momenta muk u sobi. happy.gifprvo smo gledale neko čudo u kome 4 mlade jedna drugoj ocenjuju venčanje, sve od pripreme do prisustvovanja na samom venčanju, i onda valjda pobednici za nagradu valjda sve živo bude plaćeno a ove ostale ga izduvaju. bokte, koji kič, estrogenisanje i ženskost u najgorem obliku. al ne sećam se kako se zove emisija.onda je posle krenulo nešto s nekim italian mafioso looking v. zajebanim tipom koji se samo nešto dernja i preti prebijanjem nesretnicima koji za njega rade. reko', šta je ovo - neki donnie brasco reality - kad paf! u sledećoj sceni tip budži neku glazuru a emisija se zove the cake boss ili tako nešto laugh.gifneverovatno je od kakvih sve zanimanja prave te rialiti serije - mislim da su imali i nešto sa buba-šinterima. mada, možda je to bio i animal planet...unsure.gif i ajde što prave serije, nego je sve to maksimalno naakcijano i nasaspensovano: te oni izdeljeni ekrani, te ona marsovska slova za lokaciju, te ono šuštanje sa brzim pomeranjem kamere. efekti te navedu da pomisliš da gledaš 24 i onda vidiš tipa kako unosi tromesečno mače u veterinarsku ordinaciju ili tako nešto. laugh.giftakođe, svim roditeljima iz toddlers and tiaras treba pooduzimati decu. a njih bičevati dok se ne unormale. morbidni milking rođenog deteta za sve pare. groza.sve u svemu, tlc savršeno funkcioniše kao mizantropifajzer. konvertuje te u roku od 15 minuta ako naletiš na pravu emisiju. disklejmer - na te sa tetovažama sam naletala par puta na travelu valjda, nisam ih kačila na tlc-u.

Link to comment

zar nije to prethodno bio pristojni travel&living channel, koji se nakon te neke reforme, pretvorio u paradu raznih freak show emisija i promenio ime u tlc?

Edited by Isis
Link to comment
zar nije to prethodno bio pristojni travel&living channel, koji se nakon te neke reforme, pretvorio u paradu raznih freak show emisija i promenio ime u tlc?
hoces reci da je to bio dosadni lifestyle kanal travel & living, koji je sada postao sama sustina televizijske zabave? da.
Link to comment
ne smemo zanemariti ni odurnog Gordona Remzija i njegove emisije koje su mi postale jos interesantnije kada sam procitao da je jednom prilikom dopao na sud zato sto je organizova da se konkurentskom restoranu u jeku bozicnih praznika ukrade knjiga rezervacija :lol:
Gordon je apsolutno totalni TzarDonkey !!
Link to comment

videla sam u telekomu reklamu za tlc:skuvala sam veceru. uspavala decu. kuhinja je sredjena. sta sad?

egoistična prasica (odlično rečeno)
:lol: kad dodjem s posla, a tv mi je, kako i prilici, u kuhinji, dok !kuvam! obicno idu neki kucici. slatko, ali nista posebno.
Link to comment

ajde pavle ne cepidlači, ako oćeš recepte gledaj masteršefa. ovde je više reč o arhitekturi, nego o ukusu. svi imaju isti spondž i butter cream icing i fondant pa se onda izdrkavaju i prave rulet stolove, rakete... super je kejk bos bre! a super su i oni ortaci iz ejs of kejks, oni su skroz opušteni, deluju uduvano 99% vremena i isto prave perverzije od torata. inače, meni je badi valastro (kejk bos) super koristan u emisiji kitchen boss, tu kida od kuvanja. sve, kako on veli, a ja mu verujem, tradicionalni, porodični italijanski recepti. svaki put mi dođe da oližem tv kad on krene da kuva. sve je mmmm, forget about it! :wub: nervira me ultimate cake off.sanjala sam neku noć da sam u remzijevom takmičenju, pokazuje mi the most amazing cuts of meat and the most amazing ingredients. u sledećoj sceni smo sedeli ludo zaljubljeni jedno pored drugog. onda mi je zvonio sat jebo mu pas milu mater.inače, izbegavajte animal hoarders. užasno je. i da, tlc je bio travel and living channel. sad je trash and loving (it). dosta tih emisija je sa animal planeta ili diskaverija. sve je to jedno veliko rupertovo carstvo u kojem caruje ludilo.kad smo kod ludila - extreme couponing! ha, to je posebna forma hordinga.jbt, jedino ne gledam ofspringa i real police women of nešto county.džošua, pazi kako se izražavaš o tlcu angry.gif km - kučići su dogs 101. a ima i takmičenje groomer has it, tu se takmiče ko će biti najbolji grumer i dobiti novčanu i robnu nagradu. brings out the worst in people.i need professional help!mnogo mi je problem što je ovaj topić na mestu kom pripada (mediji) umesto na serijama, tamo češće zalazim, sad moram da šaltam. inače, sutra sve ove priče moramo da dokumentujemo, slike, klipovi, komentari na najnovije epizode pomenutih emisija. sve ima da se dešava! odo sad kući, da gledam tlc, uskoro će dr. g, medical examiner.

Link to comment

TLC stands for Social Engineering :DNema boljeg uvida u konzumeristicku patologiju od one horderske emisije i one emisije gde su oni samozadovoljni degenerici kojima shopping coupons kontrolisu zivot. Ili u psihopatologiju redneka i ruralne srednje klase u Toddlers & Tiaras. Ja ne znam ko nije zamrzeo juznjake i redneke posle T&T, ono prosto raspiruje bes.All hail TLC :Hail:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

I da ne zaboravimo The Roloffs koji mu dodju ko Dynasty by TLC :lol:P.S.Poor Kate +8 smara....I sva ona deca su postala jako iritantna

Edited by Dark Wader
Link to comment

ma gde bre, ja sam fascinirana tlc-om. zaboravila da napomenem da nisam baš fan of man, pa vas možda to zbunilo. happy.gifgledala i te hoardere, samo ne znam koje.ovo ostalo što ste pobrojali ništa ne znam. jbga, treba češće da se vraćam u majčicu. ove selje ovde samo sise, dupeta i kalčo vrte. ništa tople ljudske priče. seva im patka za ljudsko stanje. :(

Edited by Joshua
Link to comment
I da ne zaboravimo The Roloffs koji mu dodju ko Dynasty by TLC :lol:P.S.Poor Kate +8 smara....
jooj da, little people! kako sam to zaboravila. verovatno što ih nisam dovoljno posvećeno gledala. opasno dobra emisija :lol:da da, tlc rulz!josh - imaš confessions of an animal hoarder (to je strašnije od strašnog) i imaš ove obične hordere (ne znam kako se tačno zove emisija) to nije tako strašno, kad uporediš sa ovima kojima po 40 mačaka kake po kući. ili 30 pasa koji nikad ne izlaze da im se nešto ne desi. to je ona baba što je u najavi za emisiju: my name is bony, and i loooove animals. želim više da pričam o tome, i dalje sam pod utiskom i želim da je ubijem (ja se zapravo užasno nerviram 80% vremena dok gledam tlc) ali sad žurim kući.
Link to comment

jao ko otvori ovu pandorinu kutiju temu?! sad žurim ali moram se zapljunuti i prijaviti gađenje na male klinke kurvice i njihove retardirane roditelje, debelog, ljigavog, umišljenog poslastičara koji je odnedavno postao i majstor u kujni :huh: a i to sa svadbama je dno dna, Pink ukrao ideju pa tako možemo videti i čuti čija je sarma bila puna pirinča i ko je ispeko premalo pečenja! odoh.. ill be bakedit pjaf: ko spomenu kejt + ejt? ta mi isto ide na kurac živce, profuknjača!

Edited by Baba Ji
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...