Jump to content
IGNORED

Kanal TLC


Аврам Гојић

Recommended Posts

to ti je televizija koja ima sledece emisije: - tatu salon Kat von D u koji dolaze raspali rokeri po dozu hepatitisa - Doctor G, morbidna forenzicarka i njeni veseli lesevi - debela deca u kampu za debele placu i trce - zle zene koje ubijaju, jedna emisija - dve zene - operacije sisa, stomaka, sve se vidi - emisija Say Yes to the Dress, kako odabrati vencanicu - emisije u kojima se zene odvratno oblace pa ih uce stilu - emisija o kompulzivnim skupljacima djubreta i kako ih vaspitati ne znam kako je moguce ne voleti to.na inicijativu Popinsa, selim ovaj post u novi thread
ne znam, meni dan nije ceo ako ne pogledam neku epizodu Doctor G, po mogucstvu sa pokojnikom koji je sedeo mrtav kuci 13 dana i pretvorio se u paprikas. Reci mi, Mary: koga biras, Kat von D ili Civutina Amija? Kat bolje crta, ali mi ide na kurac jer je egoisticna prasica. Ami je vec hunk of a man, ali crta kao priuceni marinac. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    14

  • Аврам Гојић

    8

  • Joshua

    8

  • DarkAttraktor

    8

čivutin je moja najnovija ljubav. štekam kintu da odem u ny da me on izbode. a može i da me istetovira :blush: ket je talentovana i dopadala mi se na početku. cela prva sezona la inka mi je bila super, jer se priča vrtela oko umetnika (hannah, kim, cory + gostujući umetnici) i tetovaža. kako joj je slava udarala u glavu tako je postajala sve veća egoistična prasica (odlično rečeno) i sve se svodi na užasnu dramu i jadne, isforsirane konflikte i maltretiranja nesretnika. dakle ami je bog, a ket je brain dead cow, koja ni prostu rečenicu više ne može da sastavi bez da je svaka druga reč "like", "you know".e sad, ami - miami ili ny ink? meni super oba! u ny volim ludog krisa toresa (mada ga je najurio sada), a u majamiju su mi svi kul i garver i nunjez i jodži. da, i daren je tu. dvoumim se čije mi se tetovaže više sviđaju, garverove ili nunjezove. ami je više aj kendi + onaj dripački osmeh kad uđe dobra riba u dućan je da umreš. snajperista ljupkog lika nešto ko legolas, samo ćelav. i zgodan. :wub:u ny 'mala' megan masakr kida kako crta. uh, ulepšao si mi veče u kancelariji.

Link to comment
pa te emisije jebiga. nesrecna djeca i to.
Probaj prijatelju da odgledas jednu...Svaki put nekako uspem da promenim kanal pre nego sto krenem da razbijem "roditelja" na ekranu...
Link to comment
Gosn Dabovicu ovo je samo delic ugodjaja koji nudi ovaj predivni kanal... Na primer, izostavili ste hit seriju, na zalost skinutu sa programa zbog slabe gledanosti (!?)Nesam znalaI nesto najodvratnije na TV ekranima pa i sire.Todleri
sine darte, u sridu! dabome. i didn't know i was pregnant! carska emisija. ni jedna od njih nije znala da je trudna, bilo da je prvorotka ili da se već porađala. odlično je kako tek u trenutku porođaja, najčešće nad wc šoljom, te kad ugledaju bebu shvate da su se porodile. u njih kanda bebe se ne ritaju, vodenjaci ne pucaju i take budalaštine ko kod nas smrtnica. a todleri su za zatvor. micim ne todleri, nego keve. apropos roditelja za apsanu, outrageous kid parties! isuse kriste na biciklu! keve (uglavnom) koje organizuju rođendanske žurke za cca 40 - 50 iljada dolara. sa sve rok bendom, streč limuzinama i stejdžovima, ili cirkusima, slonovima, majmunima....
Link to comment

S jedne strane pedo paranoja, oduzimanje dece i tvorza ako imaš sliku gologuzog dvogodišnjeg naslednika u bazenu na pumpanje, a s druge Toddlers & Tiaras. Go figure. :blink:

Link to comment
S jedne strane pedo paranoja, oduzimanje dece i tvorza ako imaš sliku gologuzog dvogodišnjeg naslednika u bazenu na pumpanje, a s druge Toddlers & Tiaras. Go figure. :blink:
to bre, dvogodišnja deca sa veštačkim zubima, natapiranim frizurama i sprej on tenom u teškim aljinama ili kupaćim kostimima i koje roditelji teraju da vrte dupetom uz povike shake your booty! yeah! i đuskaju ko striptizete. keve su do jaja: moja ćerka to voli, ona je jako kompetitivna. nego, braćo po kanalu, my big fat gypsy wedding. kraljevski!
Link to comment

meni bogme Miami Ink bolji, ekipa mi nekako ima vise duha. sto se tice Toddlers in Tiaras, ni ja to ne mogu da gledam da ne bih polupao televizor.ali zato Cake Boss je moj idol mozga! kako pece kolace, kako se dere :wub: meni je super bilo kad je spremao neki drevni kolac za starce koji dolaze iz Italije da posete rodbinu, pa im pravi isto kao doma. naravno, ne smemo zanemariti ni odurnog Gordona Remzija i njegove emisije koje su mi postale jos interesantnije kada sam procitao da je jednom prilikom dopao na sud zato sto je organizova da se konkurentskom restoranu u jeku bozicnih praznika ukrade knjiga rezervacija :lol:inace kako zaboraviti onu emisiju u kojoj se takmice u vencanjima, pa napustaju vencanja jedni drugima, ogovaraju se medjusobno najodvratnije, i svi su kao engleski selebritiji za koje znaju samo citaoci Sun-a. posrcu pijani i pricaju bljuvotine i kvare svadbe, a posle se sve to isto desava i njima kada dodje vreme da stanu na ludi kamen.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...