Jump to content
IGNORED

Iran: novi front


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

12 minutes ago, MancMellow said:

Mozes slobodno da prestanes ovo da citiras, posto je svako od "antiputinovaca" milion puta kritikovao bilo koga i kako se niko od putinoljubaca nikad nije ni pola od toga "obrusio" na volodju. 

 

Presuda je naravno debilizam. 

 

Nema razloga, citat super radi za svaku prećutanu nepodopštinu iz Svetionika Demokratije, dokle god se isti podržavaju u nastojanju da intervenišu&sankcionišu bilo koga, bilo gde.

Link to comment
Just now, dillinger said:

 

Nema razloga, citat super radi za svaku prećutanu nepodopštinu iz Svetionika Demokratije, dokle god se isti podržavaju u nastojanju da intervenišu&sankcionišu bilo koga, bilo gde.

Ma ko bre to radi? Zaostravanje sa Iranom je teska glupost. Sporazum treba da ostane na snazi.

Link to comment
10 hours ago, mackenzie said:

The default judgment issued by Judge George B. Daniels finds the Islamic Republic of Iran, the Islamic Revolutionary Guard Corps and the Central Bank of the Islamic Republic of Iran are liable for the deaths of 1,008 people whose families sued.

ako niste pravnici, mogli ste da guglate.

 

Default judgment is a binding judgment in favor of either party based on some failure to take action by the other party. Most often, it is a judgment in favor of a plaintiff when the defendant has not responded to a summons or has failed to appear before a court of law. The failure to take action is the default. The default judgment is the relief requested in the party's original petition. Default can be compared to a forfeit victory in sports. In a civil trial involving damages, a default judgment will enter the amount of damages pleaded in the original complaint.

Link to comment
18 minutes ago, dillinger said:

 

Nema razloga, citat super radi za svaku prećutanu nepodopštinu iz Svetionika Demokratije, dokle god se isti podržavaju u nastojanju da intervenišu&sankcionišu bilo koga, bilo gde.

 

Drago mi je da ti se citat svideo i da si se u njemu pronašao. Kad smo kod prećutavanja, još nisi odgovorio na onu kojotovu opasku o zapadnim medijima koji šatro prećutkuju nešto, pre nekih 15ak dana. Samo si se elegantno napravio lud, i nastavio sa parolama. 

 

Ne radi mi search pa ne mogu isti da iskopam u ovom trenutku.

Link to comment
20 minutes ago, MancMellow said:

Ma ko bre to radi? Zaostravanje sa Iranom je teska glupost. Sporazum treba da ostane na snazi.

 

 

Ne ne napisao sam bilo koga. Dakle po meni je prilično suludo da sila koja je napravila problem u Iraku ili Iranu, doliva ulje na vatru u Jemenu, sad kao treba biti nosilac rešenja u 1 Siriji ili bilo gde drugo u komšiluku. Imunitet za USA na koji se svesno ili ne, pristaje - jedan je od većih problema, licemerja, gadosti.. zovi kako god hoćeš.

 

Neće biti posledica kao što ih nije bilo ni posle Iraka, niti ih iko zapravo predlaže. Nema sankcija, izolacije, ništa.

 

Jer je dakako, geostrateški interes u pitanju - uticaj je kao i dalje više pozitivan, treba nam ta Demokratija.

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Drago mi je da ti se citat svideo i da si se u njemu pronašao. Kad smo kod prećutavanja, još nisi odgovorio na onu kojotovu opasku o zapadnim medijima koji šatro prećutkuju nešto, pre nekih 15ak dana. Samo si se elegantno napravio lud, i nastavio sa parolama. 

 

Ne radi mi search pa ne mogu isti da iskopam u ovom trenutku.

 

Oprosti ali taj dan je vas nekolicina ničim izazvana u forumske relacije uvela delikt prećutavanja. Naravno da, bez tog iskustva, nikad mi na pamet palo ne bi prozivati bilo koga za neizrečeno. Valjda Vam je jasno koliko je to bilo...bezobrazno.

Link to comment
35 minutes ago, mackenzie said:

Bolje se drži književnih citata, a ne prepričanih citata sa bugarskog bloga.

nije se odnosilo samo na tebe. naprotiv, iznenadili me ostali svojim reakcijama.

Link to comment
Just now, dillinger said:

 

 

Ne ne napisao sam bilo koga. Dakle po meni je prilično suludo da sila koja je napravila problem u Iraku ili Iranu, doliva ulje na vatru u Jemenu, sad kao treba biti nosilac rešenja u 1 Siriji ili bilo gde drugo u komšiluku. Imunitet za USA na koji se svesno ili ne, pristaje - jedan je od većih problema, licemerja, gadosti.. zovi kako god hoćeš.

 

Neće biti posledica kao što ih nije bilo ni posle Iraka, niti ih iko zapravo predlaže. Nema sankcija, izolacije, ništa.

 

Jer je dakako, geostrateški interes u pitanju - uticaj je kao i dalje više pozitivan, treba nam ta Demokratija.

Ja nemam pojma o cemu ti pricas. Kad je bila prva kriza oko intervencije u Siriji hvalio sam odluku britanskog parlamenta da UK ne ucestvuje u tome. 

 

Dok, s druge strane, ja cu se nacekati da od tebe recimo procitam neku iole ozbiljniju kritiku Putina, njegove politike unutrasnje ili spoljne. Makar da nije dovoljno ostar ako nista drugo. 

Edited by MancMellow
Link to comment

 

4 hours ago, MancMellow said:

Ma ko bre to radi? Zaostravanje sa Iranom je teska glupost. Sporazum treba da ostane na snazi.

 

Mislim da bukvalno nema osobe ovde koja se s ovim ne slaze.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...