Jump to content
Yossarian

Youtube muzika

Recommended Posts

st.maurice

Rammstein top 15Du Riechst So GutSonne (complete)EngelMein TeilStrippedIch willLinks 2,3,4RammsteinReise ReiseMutterHeirateDu hastFeuer Frei!MANN GEGEN MANNAmerika

Al-Khwarizmi
meni je potreban original ove kompozicije...ili bar ako neko zna drugi naziv jer nije love theme...ali jeste henry mancinihvala unapred :)
Originalnu temu je napisao Nino Rota, za film Franca Zaffirellija "Romeo i Julija" iz 1968. Obrada Henryja Mancinija je bila samo jedna od mnogih, ali verovatno najpoznatija.Više i o temi i o filmu možeš pročitati ovde.Ako se ne varam ovde preko inserata iz filma ide upravo Mancinijeva verzija:

yolo

uf, al me je castio you tube pravo sa naslovnebob dylanova reklama za cadillac"a long ride with the right music"masterpiece

yolo

rufus wainwright - hallelujah /live/trenutni favorit od svih aleluja koje znam....

yolo

a sad kad krene nadgornjavanje sa alelujamaevo jedne izuzetne: john cale

Mp40

Ta Rufusova je toliko jadna da imam zelju da istrcim na binu i sutnem ga u dupe da padne u neku tubu u orkestru ispod...Caleova je dobra! Uopste, ceo "I'm your fan" je najbolji tribute Cohenu ikad.

st.maurice

1. juno reactor

Samurai / Navras Ice Cube / Pistolero God Is God / Nitrogen pt. 1

2. Umek / infected mushroom

Posing As Me / Becoming Insane

Takeshi
a sad kad krene nadgornjavanje sa alelujama
:lol:

yolo

jbte, nabi mi zmarce u tjelasce. moracu sad da se prosetam da se smirim.sto je najgore, skoro sam pravio neki inventar u svojoj glavi o tome ko je zestoko precenjena "velicina" u novijoj rokenrol istoriji, i jeff buckley mi je tu negde dosta visoko figurisao. njegova studijska verzija je nesto sto moj zeludac tesko moze da svari posle svih godina - predramaticno - ali ovo je nekako, touchy.

Takeshi
sto je najgore, skoro sam pravio neki inventar u svojoj glavi o tome ko je zestoko precenjena "velicina" u novijoj rokenrol istoriji, i jeff buckley mi je tu negde dosta visoko figurisao. njegova studijska verzija je nesto sto moj zeludac tesko moze da svari posle svih godina - predramaticno - ali ovo je nekako, touchy.
ma super je (bio) jeff, fenomenalan debi album, sa "sketches" je tek najavio mnogo zanimljiviji razvoj (kada sam samo cuo sta mu je bilo na repertoaru po koncertima ... od smithsa i cocteau twins... do edith piaf i mc5). a i ta paralela sa timom je fascinantna.ali posle tragicne smrti su novinari poceli da preteruju.svejedno, hiper senzibilan decko. steta.

korindjar

Dead Kennedys - California Uber Alles, LiveEdit: red je reci ko svira, jer mozda neko ne pozna Bjafru saslike

Edited by Maltese

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...