Jump to content
IGNORED

Peru


mrdja

Recommended Posts

da,pretpostavila sam da je to..ali to je samo varka,tacnije ne postoje ,,kontrolisani uslovi,, na esidu..ok je da tu bude neko trezan i ko zna da radi sa tobom ali to nista ne vredi ako se nesto istripujes i npr budes ubedjena,nerazumana i teska za saradnju i taj trezan ti ne moze nista..hocu da kazem da su kontrolisani uslovi u tvojoj glavi,ne postoje napolju

 

lepo je uraditi lsd preko dana,u lepoj prirodi,sa poznatim ljudima od kojih je jedan trezan ali to je najvise sto mozes da kontrolises..

Link to comment

jesam..

pa nemoj onda liticu..neka lepa,svetla suma ili pored nekog jezera..

obavezno priroda,dan i poznati ljudi!!obavezno!...

 

zna biti paranoicno sa nepoznatim ljudima(bar je meni bilo)..

 

  • +1 1
Link to comment

zavidim ti.

 

mora da se osecas oslobodjenom sebe na neki nacin. bolje poznajes samu sebe :)

 

 

 

to mi je zelja. ne znam hoce li se ispuniti, bas su oko mene ljudi koji su daleko od tog eksperimentisanja 

Edited by mustang
Link to comment

ja sam imala srece da je esid bio pravi,bas pravi onaj od kog sve curi i boje se prelivaju kao u hipi umetnosti, i da sam imala super ambijente i ljude...to iskustvo je mene promenilo,vise nista nije bilo isto posle toga.

i jos uvek nije isto :laugh:

 

sad bih dobro razmislila ali tada jbga mladost,ludost plus sto nisam imala pojma u sta se upustam,mozda je bilo bolje tako..misim radila sam ja to jos nekoliko puta posle i sve je bilo drugacije,bilo je lose ali sve to prodje i da,naucis o sebi vise kroz lose al kao i u zivotu..ali samo je jednom prvi put :D

 

sad bih jela percuke one su blaze mada i dalje lude ali mozes da ih pojedes malo pa doziras..

 

ali sada bih radila psihodelike sa namerom i u  cilju pokusaja svesnog eksperimentisanja i upravljanja ali nije frka i ako ne uspem :D

 

 

a jbga,ti volis ljude mozda tebi nece biti problem nepoznati ljudi ako je dan i priroda..ja sam imala nepoznate,i prilicno intenzivne,ljude u mraku pa sam se isparanoisala a nije bio niko na mojoj strani da me skrene sa tog tripa nego samo ovi intenzivni i ludi da me jos namerno melju jer su videli sta mi je...al dobro sve je to put..

Link to comment

iskreno ti zavidim...

imam jedan osecaj koji me s vremena na vreme protrese..ceo zivot tragas za tim ko si, napokon si se fakin skapirao... ali  ostalo jos samo da se suocis sa svojim alter egom.  i jedva cekam da vidim sta se tu krije. 

mislim da nikada nisam zakoracila u tu dimenziju u zivotu iako sam razne opijate probala i razne emocije dozivela. 

 

setila sam se koga cu da pitam, taj ce jedva docekati :D muz nek nas pazi hahahaha

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...