Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Najveci deo mladog srpskog glumista, a ovo dvoje kao nosioci liste.gordan-1.jpg
Što bre, meni je taj Charlie najkulji lik u Sunčanoj Filadelfiji.Potpis za Tonijevu curu iz Losta, užasna je (kao i skoro svi ostali u toj seriji, čast izuzecima). Takođe za ovu doktorku iskrivljenih usta, Gray's Anatomy ili kako već... napalm.Tu neko pljuje po Trinaestici, šljam, pored žive Masters iz prethodne sezone (ona odvratna kvazi geeky pamernica)... arghrhgrghrhglj!
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Tu neko pljuje po Trinaestici, šljam, pored žive Masters iz prethodne sezone (ona odvratna kvazi geeky pamernica)... arghrhgrghrhglj!
Housea sam batalio na vrijeme, proslu sezonu nisam gledao niti mi pada na pamet. Trinaestica je sprdnja, jedan od najslabijih likova u serijama koje sam ja gledao.Da dodam i Faith%20Buffy.jpg Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

komplet ekipa iz ali mekbil, s posebnim akcentom na ove dve nesretnice. neizdrž. možda sam pogledala ukupno 4 epizode. na preskok i pre kablovske. kad smo imali samo rts, bk, košavu i knjige. ona crnkinja je the worst case of boob overuse and abuse in the history of ever. piggy.gifkomplet postava csi majami mi je isto za u bure s kiselinom.probala da gledam i HIMYM zbog milijun preporuka, al jok - za metak. ne mogu. izmiče mi i osomnes i humor i sve.king of queens je jedina serija koju gledam i zbog džejmsa i osvalta se patim sa ovim odurnjakom. uvek mi je delovao ko neko ko se muva oko parkića i vrtića sa rukama u džepovima. liberalna sam prema criminal minds genijima.

Link to comment

uzasno me smarala kler u poznim sezonama 6 ft under, a jos vise onaj dj u treme-u.i ovaj lik iz wire-a514587-l34d49ef40000_1_23878_large.jpgsto nije casno poginuo na radnom zadatku u 1. epizodi u kojoj se pojavio?

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...