Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Najveci deo mladog srpskog glumista, a ovo dvoje kao nosioci liste.
Slazem se, mada pojma nemam ko su ovo konkretno dvoje, ali prije svega sam mislio na same likove, ne toliko na glumce. Elem, house-thirteen-olivia-wilde.jpgZnam, izgleda super, chak mi se cini i da je Olivia Wilde prilicno kul, ali lik 13 mi je uzasno iritantan [doduse, ni ostali nisu nista bolji u Houseu nakon 3. sezone] Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

dexter_l.jpgЈедан од разлога зашто сам престао да гледам ту серију након првих пар епизода. Онда ...CIBRIAN.jpgsmallville-kristin-kreuk-3700948.jpg
AleksandraJankovic.jpg
Approvetm за Кичића. А ова жемска, је ли она глумила 1 од Ракиних жена у Родама?
Link to comment
Ne mi je jasno, što uopšte gledate te serije, kad em su loše, em su likovi iritantni?Televizor ima power on/off dugme, zar ne?.Dovoljan je jedan pokret prstom.
And1
a zasto postujete na losim i iritantnim topicima na kojima nemate sta da kazete na zadatu temu ?!kad smo kod tinejdzera koji su tu kako bi podigli gledanost zenske populacije od 12-16 godinafalling-skies-s1-drew-roy.jpgkada se ukuca ime ovog nooba u google dobije se ovo - Related searches: drew roy shirt off, drew roy shirtless :isuse:
Link to comment
wallace%20langham-2288981-web_400_400_16384.jpg
+1, ogavan lik
slažem se. I ona i Ried imaju potencijal da idu na patku, ali su jako dobro izbalansirani likovi gde se podjednako ukazuje na mane koje imaju. Shodno tome - dalje ruke.
ja baš htedoh njega da stavim. džaba mu izbalansiranost lika kada je tako prokleto iritantan. način na koji govori je toliko neprirodan da mi nije jasno kako ikom može da se dopadne
U kategoriji najiritantnijih likova može biti samo 1 :Detective Robert Goren.Shandeh-1.jpg
meni on bio super lik
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...