Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ko vas najvise nervira, simple as that.Ja bih, da mogu, istrijebio citav serijal ekscentricnih mladih 'genijalaca' iz CSI-olikih serija. Svaka ima nekog laboranta/analiticara/hakera koji, ako nista drugo, ima kosu ofarbanu u ljubicasto. Visok nivo iritantnosti.Primjer:Kirsten_Vangsness.jpgUzasno me nervira, iako vjerovatno ima i gorih primjera, ali Criminal Minds je jedina od takvih serija koje mogu i da zamislim da gledam. I onaj azijat iz Dextera je skoro jednako uzasan.Onaj debil sa tankim glasicem iz Viligrejs. Mislim, serija me sama po sebi uzasno nervira, al kad cujem nju povraca mi se.Naravno, josh ogavniji od ekscentricnog pomocnog osoblja iz CSIolikih serija su tinejdz djeca. U 99% slucajeva klinci u americkim serijama su nepodnosljivi [jedino ne znam da li me vise nerviraju bash mala annoyingly cute djeca, ili rebellious tinejdzeri]. Na samom vrhu, Tyler iz V:Tyler-Evans-v-2009-13981088-624-351.jpg+ svi iz Walking Dead, osim onog rednecka.

Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

18464465.jpgСви осећајни дебили што сарађују са полицијом а имају натприродне способности да виде будућност, да читају мисли... У нормално доба били би супер јунаци, у данашње су приправници и парамедицинско особље. Још када је такав лик у комбинацији са глумачким дометима ове са слике, онда је боље провести вече ударајући се циглом по мошницама него гледати ТВ.
Link to comment
Ko vas najvise nervira, simple as that.Ja bih, da mogu, istrijebio citav serijal ekscentricnih mladih 'genijalaca' iz CSI-olikih serija. Svaka ima nekog laboranta/analiticara/hakera koji, ako nista drugo, ima kosu ofarbanu u ljubicasto. Visok nivo iritantnosti.Primjer:Kirsten_Vangsness.jpgUzasno me nervira, iako vjerovatno ima i gorih primjera, ali Criminal Minds je jedina od takvih serija koje mogu i da zamislim da gledam.
Al gde odma na nju nagazi? :cry: Kad se cela serija uzme od pocetka do kraja, njen lik je super konzistentan u svom exibicijalnom excentrizmu i nije uopšte plitak kao što je slučaj kod većine plastičnih nerd laboranata iz nekih drugih csi and alike serija.Sve ih diraj, samo nu ne :)A evo prve na mojoj listi:jennifer_ghost_whisperer.jpgPoprilično je samoeskplikativno ako je neko pokušao da gleda njenog Ghost Whisperera. Ta cutie-pie patetika me ne radi, a ona mi je na ganglijama otkad je znam. Njena ubedljivo najbolja uloga do sad je ona u spotu Enriquea Iglesiasa, jer ne priča i radi ono što najbolje zna - pozira i plače. Edited by Lynn
Link to comment

Jako me nervira kada u prosečnim serijama relativno uspešan koncept nekog lika ukinu nebuloznom smrću i zamene ga bledom dosadnom klišeastom kopijom. Smena na vrhu Reynholm Industries u The IT Crowd je upravo jedna od takvih.Umesto odličnog lika koji totalno pripada datom okruženju...Denholm_declares_war.jpg... dobili smo petparačkog idiota koji uništava sve čega se dotakne i zbog kog je serija gotovo negledljiva.it_crowd_douglas.jpgMerde! <_<

Link to comment
Ja bih, da mogu, istrijebio citav serijal ekscentricnih mladih 'genijalaca' iz CSI-olikih serija. Svaka ima nekog laboranta/analiticara/hakera koji, ako nista drugo, ima kosu ofarbanu u ljubicasto. Visok nivo iritantnosti.
Upravo, plamen je rešenje! I gorenje u istom...The X-Files je primer da takvi likovi ne moraju da izgledaju superjadno, eno, tamo su laborant/analitičar/haker ispali toliko dobro da su dobili spin-off.
Link to comment
Ko vas najvise nervira, simple as that.Ja bih, da mogu, istrijebio citav serijal ekscentricnih mladih 'genijalaca' iz CSI-olikih serija. Svaka ima nekog laboranta/analiticara/hakera koji, ako nista drugo, ima kosu ofarbanu u ljubicasto. Visok nivo iritantnosti.Primjer:Kirsten_Vangsness.jpg
oh daphone sex u svakoj epizodi :yucky:
Link to comment

Jel moraju samo novije serije ili je svejedno? Ako je svejedno, onda su ova dvojica na vrhu lestvice, kada bih pokušala da nekoga istrebim, a tu je i Jorja iz CSI, nju kad vidim prevrne mi se stomak

post-1816-13199726966856.png

post-1816-13199733043303.jpg

Edited by Arkadija
Link to comment
Al gde odma na nju nagazi? :cry: Kad se cela serija uzme od pocetka do kraja, njen lik je super konzistentan u svom exibicijalnom excentrizmu i nije uopšte plitak kao što je slučaj kod većine plastičnih nerd laboranata iz nekih drugih csi and alike serija.Sve ih diraj, samo nu ne :)
slažem se. I ona i Ried imaju potencijal da idu na patku, ali su jako dobro izbalansirani likovi gde se podjednako ukazuje na mane koje imaju. Shodno tome - dalje ruke.U kategoriji najiritantnijih likova može biti samo 1 :Detective Robert Goren.Shandeh-1.jpgZna 18 jezika, uklučujući esperantu, svahili i C+++++++++, koji je sam izmislio. Ume sve, zna sve. Vidi sve. Ništa mu ne promiče. Podjednako dobro barata šampionima u američkom fudbalu i ranohrišćanskom filozofijom na području Kragujevca i okoline. I nije zbog toga najiritantniji.Najiritantniji zbog načina na koji priča, na koji hoda, kako se ponaša. On je Bog, centar Univerzuma i dok on mumla nešto podjednako nekoherentno i genijalno, ne samo što sve ostalo staje u L&O, već i na svim ostalim kanalima u svetu, u to vreme - svi likovi bi trebalo da stoje i da samo slušaju. Ili makar on to, sasvim razumno, očekuje.
Link to comment
Ko vas najvise nervira, simple as that.Ja bih, da mogu, istrijebio citav serijal ekscentricnih mladih 'genijalaca' iz CSI-olikih serija. Svaka ima nekog laboranta/analiticara/hakera koji, ako nista drugo, ima kosu ofarbanu u ljubicasto. Visok nivo iritantnosti.Primjer:Kirsten_Vangsness.jpgUzasno me nervira, iako vjerovatno ima i gorih primjera, ali Criminal Minds je jedina od takvih serija koje mogu i da zamislim da gledam. I onaj azijat iz Dextera je skoro jednako uzasan.Onaj debil sa tankim glasicem iz Viligrejs. Mislim, serija me sama po sebi uzasno nervira, al kad cujem nju povraca mi se.Naravno, josh ogavniji od ekscentricnog pomocnog osoblja iz CSIolikih serija su tinejdz djeca. U 99% slucajeva klinci u americkim serijama su nepodnosljivi [jedino ne znam da li me vise nerviraju bash mala annoyingly cute djeca, ili rebellious tinejdzeri]. Na samom vrhu, Tyler iz V:Tyler-Evans-v-2009-13981088-624-351.jpg+ svi iz Walking Dead, osim onog rednecka.
Ne mi je jasno, što uopšte gledate te serije, kad em su loše, em su likovi iritantni?Televizor ima power on/off dugme, zar ne?.Dovoljan je jedan pokret prstom.
Link to comment
Ne mi je jasno, što uopšte gledate te serije, kad em su loše, em su likovi iritantni?Televizor ima power on/off dugme, zar ne?.Dovoljan je jedan pokret prstom.
Nismo karakteri.Anyhoo, sto se tice ove iz Criminal Minds, nisam nikad seriju gledao dovoljno da bih mogao da formiram neko ozbiljnije misljenje o bilo kojem od likova. Djelom zato sto su mi sami likovi djelovali bezveznjikavo, a i takve serije me generalno ne zanimaju [premda je Criminal Minds, kao sto rekoh, jedina takva koju uopste mogu da gledam, makar ponekad]. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...