Jump to content
IGNORED

Mercedes


nesha taxista

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    19

  • nesha taxista

    15

  • dig_chohano

    14

  • woodooinstalater

    8

  • 7 months later...

Juče vozih novu B klasu nekih 200-300km. Potpuno drugi auto u odnosu na stari model, upeglan nenormalno, prostora unutra ima koliko hoćeš (tri Tonija Adamsa mogu komotno da sede pozadi, neverovatno potpuno), sedišta udobna do bezumlja sa milion nekih opcija za nameštanje, automatski menjač jako jako dobar, motor (1800ccm, dizel, 107 konja) deluje da ima snage kuću iz temelja da iščupa, tona svakakve elektronike, osećao sam se ko majmun u kosmičkome brodu, posebno kad su mi rekli đe da uprem da bi sam parkirao za mene. Jedino mi je malo trebalo vremena da se naviknem na volan koji nije direktan i precizan kao na Fokusu npr. Najveći problem mi je bio što se gadno oseti svaka rupa na koju naletiš, kaldrma vrlo neprijatna za vožnju, al mi posle rekli da je ovaj bio sa nekim Sport paketom, jako tvrdo vešanje plus točkovi 18'' te da je druga priča sa normalnim vešanjem i normalnim točkovima. Strašan afto.

Link to comment

A još nisam video, stiže u salone ođe tek 15. septembra, al deluje jako jako dobro. Jedino mi neko reče da će u njega da meću neke Renoove (!?) 1.5 dizel motore, što mi deluje skroz suludo.edit: sad videh na belgijskom sajtu Mercedesa da nema toga u ponudi, najmanji dizel je ovaj iz B klase, 180. To ima da leti, jbt.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Pa otprilike toliko bi i morao da ga čekaš. Pre desetak dana naručih većega mu i bezmudijeg brata (verovatno otud ono B), isporuka kraj novembra - početak decembra. Za A klasu mi rekoše da je čekanje znatno duže.

Link to comment

ako zanemarim činjenicu da mi fali 20 tisuća jevreja, za pet-šest godina nadam se da ću uspeti da zalivadim moj sadašnji ponos, i uz neku doplatu od 6-7-8 tisuća nadam se da ću se updatovatijednom mečka, uvek mečka :ss1:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...