Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Arkadija said:

Keri ponovo jaše.

Luda kao uvek.

Ova epizoda je bila interesantnije nego cela prošla sezona.

 

Pa ne, bila je posebno luda™ u toj poslednjoj sezoni :rolleyes:. Nadam se da će biti znantno bolje ovaj krug. (Kod nas ovde u Aus. iz nekog razloga to streamuje za džabe - i to nešto govori o tome koliko je serija pala.)

Link to comment
A sta bese sa onim rusom iz americans? Uopste ne mogu da se setim da je postojao 

On ju je zarobio u Moskvi i mislim ds je preziveo. Na kraju sedme sezone je pustaju u zamenu za neke spijune ili sta vec.

 

Moracu opet da gledam S07E12 isuse.gif

 

Link to comment

Ja izbindzovao 7 sezona za par dana, cisto da se podsetim kontam ima da puste celu osmu odjednom pa se smorim zestoko kad sam video s8e1. Rekoh, smrt piratima kad jedan homeland ne mogu da piratisu :)

 

Pa cela osma sezona se vraca na prve dve. Sad je ona ta koja je u ulozi nekog ko je bio zarobljen pa se vraca i da li je prodala dusu rusima ili je i dalje verni CIA borac, te otud Rus. Karma is a bitch.

Link to comment
29 minutes ago, Zlurad said:

Ja izbindzovao 7 sezona za par dana, cisto da se podsetim kontam ima da puste celu osmu odjednom pa se smorim zestoko kad sam video s8e1. Rekoh, smrt piratima kad jedan homeland ne mogu da piratisu :)

 

Pa cela osma sezona se vraca na prve dve. Sad je ona ta koja je u ulozi nekog ko je bio zarobljen pa se vraca i da li je prodala dusu rusima ili je i dalje verni CIA borac, te otud Rus. Karma is a bitch.

Tacno sam isto pomislila . Da joj se Brodi smeje, gde god da je vec.

Jedino mi nije jasno zasto je ona uopste razmatrana kao neko ko bi radio za CIA, imajuci u vidu da  tri pune sezone nije bila njihov zaposleni. Takodje mi je glupo sto je ona jedina opcija za pregovore sa avganistanskim tvrdokornim ministrom. 

Ova sezona je i lepa prilika da se Ameri osvete Pakistancima za onaj upad Taibana u ambasadadu i za Solovo kidnapovanje.

 

Link to comment
On 17.2.2020. at 8:36, ObiW said:

Gledam S08 i imam utisak kao da sam sve ovo već gledao. 

 

  Hide contents

Koliko puta je Sol kidnapovan do sada? Jel ovo jubilarni treći ili peti put?

 

Mislim 3 puta, ali moram da napomenem da poslednje dve sezone sa predsednicom nisam najpažljivije ispratila.

Link to comment
  • 2 weeks later...

SAD i NATO povući će sve vojnike iz Avganistana u roku od 14 meseci ako talibani ispune svoje obaveze iz sporazuma koji je danas potpisan u Dohi.

Zanimljiv scenario ima Homeland u ovoj sezoni :D

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

SAD i NATO povući će sve vojnike iz Avganistana u roku od 14 meseci ako talibani ispune svoje obaveze iz sporazuma koji je danas potpisan u Dohi.

Zanimljiv scenario ima Homeland u ovoj sezoni :D

Serija je snimljena bar 6 meseci ranije, što znači ili da su scenaristi vidoviti ili su pregovori o miru bili toliko "tajni" da je ssvako znao za njih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...