Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

15 hours ago, pbg12345 said:

a najbolje da ces mi ti govoriti sta cu da pisem

 

 

A pa vidis da sam te ipak naterao da pises o onom o cemu sam ja hteo da se izjasnis - i jos mi se direktno obracas, sto si rekao da neces da uradis. 

 

Homeland prati nit dogadjanja u americkom drustvu i spoljnoj politici od prve sezone. Kada je Bliski Istok bio u fokusu, imali smo zarobljenika koji se vraca u kuci. Kada je bilo teranje Al Kaide (kada je 1 Bin Laden morao biti ubiven), imali smo teroriste po Evropi, sezonu u Berlinu i americku ambasadorku koja radi za strane sluzbe. Kada je bio iranian nuke deal imali smo pricu sa onim sefom iranske obavestajne sluzbe koji bezi u Vasington. Sada je u fokusu russiagate, pa smo imali ove 2 sezone. Ja kapiram da je mnogima bio vrh kada je pukla bomba u Langliju, ali ne moze u svakoj sezoni da 200 americkih spijuna odleti u vazduh. Nije svaki dan Badnji dan, sto rekla moja baba. Sto se suspense of belief tice, toga je bilo oduvek. Meni je recimo WTF moment bio kada Saul ladno prelazi iz Izraela na palestinske teritorije, a niko ga ne primeti. Ili da neko utera auto bombu u sediste CIE, a obezbedjenje to ne primeti. Drugima je WTF nesto iz ove sezone, bujrum. Gradacija WTF momenata po meni nema smisla. 

Edited by ObiW
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

homeland = lemonadh...

 

Na kraju mi je i Mandy Patinkin bio smesan. Bar da su napravili da je krisom bio ruski pravoslavni vladika ili iranski mullah....

Link to comment
8 hours ago, ObiW said:

A pa vidis da sam te ipak naterao da pises o onom o cemu sam ja hteo da se izjasnis - i jos mi se direktno obracas, sto si rekao da neces da uradis. 

 

Homeland prati nit dogadjanja u americkom drustvu i spoljnoj politici od prve sezone. Kada je Bliski Istok bio u fokusu, imali smo zarobljenika koji se vraca u kuci. Kada je bilo teranje Al Kaide (kada je 1 Bin Laden morao biti ubiven), imali smo teroriste po Evropi, sezonu u Berlinu i americku ambasadorku koja radi za strane sluzbe. Kada je bio iranian nuke deal imali smo pricu sa onim sefom iranske obavestajne sluzbe koji bezi u Vasington. Sada je u fokusu russiagate, pa smo imali ove 2 sezone. Ja kapiram da je mnogima bio vrh kada je pukla bomba u Langliju, ali ne moze u svakoj sezoni da 200 americkih spijuna odleti u vazduh. Nije svaki dan Badnji dan, sto rekla moja baba. Sto se suspense of belief tice, toga je bilo oduvek. Meni je recimo WTF moment bio kada Saul ladno prelazi iz Izraela na palestinske teritorije, a niko ga ne primeti. Ili da neko utera auto bombu u sediste CIE, a obezbedjenje to ne primeti. Drugima je WTF nesto iz ove sezone, bujrum. Gradacija WTF momenata po meni nema smisla. 

:zeka:

Link to comment

Ovo kako je zavrsena sezona, mogla bi lagano da bude i zavrsena serija... Ne vidim sta to u sledecoj sezoni moze da se promeni, pa da natera Keri da se opet bakce sa spijunima svih meridijana i domacim izdajnicima...

 

 

Given Danes’ confirmation that she’s bowing out, season eight would most likely see how the character makes an exit from the show.

 

If there are plans to keep Homeland going with a new cast and showrunners, then season eight could serve as an introduction to the new era of Homeland.

Edited by Milosh76
Link to comment
53 minutes ago, Milosh76 said:

Ovo kako je zavrsena sezona, mogla bi lagano da bude i zavrsena serija... Ne vidim sta to u sledecoj sezoni moze da se promeni, pa da natera Keri da se opet bakce sa spijunima svih meridijana i domacim izdajnicima...

 

 

Given Danes’ confirmation that she’s bowing out, season eight would most likely see how the character makes an exit from the show.

 

If there are plans to keep Homeland going with a new cast and showrunners, then season eight could serve as an introduction to the new era of Homeland.

glavna prepreka tj ćerke se ratosiljala.to je bio i najveći smor u seriji, njena unutrašnja borba između mame i đemsa bonda.

onaj gromov je ostao u sedlu. počinje sranje u iranu, biće još sranja, kinezi još nisu bili tema, zli indusi..tema kolko oćeš..

željno isčekujem 8. sezonu :D

Link to comment
  • 1 month later...

Keri da se kandiduje za predsednicu Ukrajine. Ima to ludilo (citaj: iskustvo sa Talibanima, Kurdima, Hamasom, Rusima etc.), ima predsednicu da joj tera mlin na vodu (zasluzila je i Nuke), ume sa Nemcima, Francuzima... Taman da ih nauci sta je demokratija On the wright way ala Honeyland.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • 3 months later...

Pogledao sam prve tri sezone na TOP-u pre letanjih odmora a onda su počeli da sve vrte ispočetka. 

Manda Potemkini je odličan izbor jer se time daje omaž izraelskom originalu, on daje tu evropsku notu seriji. Kler Dejns je seksi što se mene tiče i ovo joj je i poslednja značajna ulogu u život, siguran sam. Dobri preokreti, uzbudljivi zapleti,umerena propaganda, koja se sastoji više u prećutkivanju loših stvari. Uspešno su apdejtovali priču savremenim političkim stanjem. Malo cinizma i zrno istine uneli su u staru priču o heroju operatovcu koji ide uz dlaku sistemu i spasava svet. Maltene. E sad, treba nahvatati sezone od 4.-tepa nadalje. 

Link to comment

Јел Хомленд обновљен за нову сезону, 7. или 8.?

Кери је баш награбусила на крају прошле. Има ли наде за њу?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...