Jump to content
IGNORED

oktobarski salon


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    109

  • kim_philby

    104

  • yolo

    79

  • InvisibleLight

    38

Misliš, ako ga ne spreče ovi koje braniš na sportu?
vujosevic & PSD? mi smo brate deo gej lobija (po glisicu). btw, malo je glupo da trolujes temu o oktobarcu. argumenti se nece volsebno pojaviti izmestanjem na druge topike.
Link to comment

Ne trolujem, ti si pomenuo prajd. Osim toga ovde možeš da postuješ svoje argumente sa sporta, imaju isto toliko veze sa oktobarcem koliko i sa sportom. Uostalom, ako nećeš da trolujemo, dođi na temu o prajdu, možemo tamo da pričamo o navijačima kojim god hoćeš. Nadam se da nemaš iluziju da su to neki drugi, a ne oni koji "jebu majke" u Pioniru?

Link to comment

ja pisem o onome sto tema trazi od mene da pisem. ne znam zasto si me pratio do ovog topika. mislim, i couldn't care less. nisam bolestan od formalnosti ali pokusavam da izbegnem tesku moderatorsku ruku.ako ces da stalkujes po forumu povlacim se iz ove rasprave. stavise i sa foruma na neko vreme. ajd cao.

Link to comment
ja pisem o onome sto tema trazi od mene da pisem. ne znam zasto si me pratio do ovog topika. mislim, i couldn't care less. nisam bolestan od formalnosti ali pokusavam da izbegnem tesku moderatorsku ruku.ako ces da stalkujes po forumu povlacim se iz ove rasprave. stavise i sa foruma na neko vreme. ajd cao.
Nisam te pratio, čitam ovaj pdf i pišem tu, kada imam šta da kažem.Jednostavno, ne možeš da daš razumnu argumentaciju kako ubistvo Đinđića ima više veze sa košarkom nego sa oktobarcem?A stalkovanja se plašiš zato što to, u glavnom sam i radiš. Ja jedva da znam šta je stalkovanje.Ok, dobro, neću više, nema razloga da odlaziš sa foruma.
Link to comment

koja je poanta ovog clanka i prolongirane hajke na OS ? misiiim, meni je super ako i to moze da se obidje o cenu karte, al opet ne razumem.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Dopala mi se postavka Slucaj Harms. Kobaja je pravi pogodak, zaboravih ko je rekao da je to originalan komunisticki has. Mimo toga, najupecatlji momenat su sluzbenici obezbedjenja koji cuvaju trule hodnike. Poseban performans ili uzaludno trosenje novaca?

Link to comment

sluzbenici obezbedjenja su spremni da u svakom trenutku svojom telima ugase pozar, zaustave poplavu, podmetnu se pod sprat koji se obrusava, prime govno od goluba u letu i otklone svaku drugu opasnost po gradjane u zgradi geozavoda.

Edited by gazza1
Link to comment
15:01:12_rc_ansi%20kasitonni_4.jpegletece autobiografske veverice koje sviraju r'n'indie su imale nesto od wenzel storchovskog sarma. posle sam pronasao da je kasitoni mockovao hirsta sa kartonskom kreacijom njegove lobanje
This skull and its depiction has now become a symbolic reference and indication to hysterical mania to squander money or the principle “art follows the money”, which was characteristic of the art industry a few years ago. Its roots can be directly or indirectly traced to no other time than the eighties.
15:01:12_rc_ansi%20kasitonni_1.jpeg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...