Jump to content
IGNORED

oktobarski salon


kgmr

Recommended Posts

Inace, Vahida dobila nagradu OS-a juce sa njenom historija-histerijom. Meni taj rad onako, nije iritantan kao mnogo koji na OS-u, al bre mnogo je to mrsavo da ne kazem nistavno. Dali su joj nagradu samo i iskljucivo jer je njen rad empowering po funkciju umetnika u drustvu. Sta je ona for fucks sake uradila, pokupovala samo udzbenike, izlozila ih, smislia spiku za 2 min i to je kao rad. Mislim, fakat, super je to videti sve skupa, al da ga jebem, prenategnuto je i ovako a kamoli da dobije glavnu nagradu.U tom smislu, mnogo mi bolji tongue-in-cheek Uros Djuric sa hrpom nabacanih Svet magazina po podu galerije. Bez zezanja je bolji.

Link to comment
  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    109

  • kim_philby

    104

  • yolo

    79

  • InvisibleLight

    38

pa dobro km, nije da je nebitno. Nego ovo je valjda prvi put da nagrade dodeljuju na kraju salona. Meni se uvek cinilo da je ovako logicnije, nego da dodele na startu i tako jasno pomognu ili odgmognu percepciju XY rada.

Link to comment
U tom smislu, mnogo mi bolji tongue-in-cheek Uros Djuric sa hrpom nabacanih Svet magazina po podu galerije. Bez zezanja je bolji.
Taj rad yebe kevu.Ja sam imao identicnu ideju prosle godine, al' racunao sam: "jos je rano za to, covecanstvo nije spremno". Edited by CowBoy
Link to comment
Eeee, da si to onda uradilo sad bi se pricalo o tebi.
Ma nije mi bitno da se prica o meni, bitno je da se izrazim, izbacim iz sebe.Pre par dana pricao sa prijateljicom - kaze "jebote, u cemu je fora - sve ono mogli su da izloze i pre dvadeset godina. Znas li koliko se svet promenio za dvadeset godina?"A ja kazem, sa prizvukom mudrosti u glasu: "znam".Pisoar je u tjorskoaku od svog postanka, a kad si u tjorsokaku svet moze da se menja koliko hoces - ne mozes ga ispratiti. Edited by CowBoy
Link to comment
Ma nije mi bitno da se prica o meni, bitno je da se izrazim, izbacim iz sebe.Pre par dana pricao sa prijateljicom - kaze "jebote, u cemu je fora - sve ono mogli su da izloze i pre dvadeset godina. Znas li koliko se svet promenio za dvadeset godina?"A ja kazem, sa prizvukom mudrosti u glasu: "znam".Pisoar je u tjorskoaku od svog postanka, a kad si u tjorsokaku svet moze da se menja koliko hoces - ne mozes ga ispratiti.
ovo je bas bila umetnost devedesetih. uglavnom uz par izuzetaka.da je ovo izlozba pre 20 godina gledali bi hromirane sipke ivana ilica i zvezde mire djordjevic, miletine drangularijume, mrkijeve post-moderne skulpture & udjuove & markuseve slike.ali da ne ulazimo u ovu raspravu ovde.
Link to comment
ne znam kako je počela ljubav između kauboja i pisoara, ali ja kad vidim kauboja pomislim pisoar, kad vidim pisoar, pomislim kauboj... kakav džemper.
Pisoar je beochug, raskrsnica gde je Milica skrenula u slepu ulicu. Zao mi je sto sam ti stvorio uslovni refleks, veruj mi da mi nije bila nameraA-point-OF-indifference Edited by CowBoy
Link to comment
ma idi, uslovni refleksi su nasa svakodnevica, ovaj niz je samo zabavniji od ostalih koje imam, tako da hvala :D
Ti bas nemas maste.editovao smajli Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...