Jump to content
IGNORED

oktobarski salon


kgmr

Recommended Posts

ja mislim da cowboyev ego u ovom trenutku na granici eksplozije, eeej, dabovic, kim i gazza ga isukanim spolovilima mlate po glavi iz sve snage, a njemu lepo, ponovo je u centru paznje.

Link to comment
  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    109

  • kim_philby

    104

  • yolo

    79

  • InvisibleLight

    38

cak ni to nije problem, cowboye, nego tvoja opetovana jadnost da se dosadan kao stenica koja vise ne reaguje na etiol po stoti put ovde proseravas po stvarima o kojima ne samo da ne znas nista, nego ih nisi ni video a ni ne zelis. zato sto mislis da sve znas a u stvari si slika i prilika ove sredine koju tako volis da kritikujes ovde.
Samo si bold uboo.Ne znam nista™ ni o turbo folku ali sam empirijski poprilicno upucen i mogu da se pokenjam po njemu argumentovano kad kod hoces (eno i Dabovic priznao, valjda nece da edituje sad ovako ljut :( ) Edited by CowBoy
Link to comment

pa bio je tekst u hihu, politici, pecatu, radio begradu, prilog na televiziji...sada je oktobarski salon kriv sto zbog posla kojim se ti bavis pola novina u srbiji nema kulturni dodatak. jebote pisu ali ti ne citas.niti si video, niti si citao, niti ista znas ali opet pricas. nemas ni trunke intelektualne radoznalosti. kako? ja sam sokiran.

Link to comment
Samo si bold uboo.Ne znam nista™ ni o turbo folku ali sam empirijski poprilicno upucen i mogu da se pokenjam po njemu argumentovano kad kod hoces (eno i Dabovic priznao argumentovanost, valjda nece da edituje sad ovako ljut :( )Sredina koju kritikujem je takodje supstanca u koju sam empirijski i snagom realnosti upucen, na mnogo nivoa - i o njoj mogu argumentovano da kenjuckam do zore.
da li si ti svestan da nisi izneo nijednu zapravo tacnu cinjenicu do sada a da je tvoj kriticki uvid cak i na nivou rudimentarne intuicije potpuno tup i promasen? Edited by kim_philby
Link to comment
Sta je bre tebi, covece?
logican odgovor je - sta te bre boli qrac, covece, ali cemo biti fini pa cemo ga preskociti za laku noc.laku noc.edit: zaboravio bre Edited by gazza1
Link to comment
ja mislim da cowboyev ego u ovom trenutku na granici eksplozije, eeej, dabovic, kim i gazza ga isukanim spolovilima mlate po glavi iz sve snage, a njemu lepo, ponovo je u centru paznje.
Au jebote.
Link to comment
Sta je bre tebi, covece?
ne znam poznajes li kontekst ove price ali evo: tvoj drugar enolog napravi fino vince, u saradnji sa nekoliko vrsnih i iskusnih strucnjaka. dodje Kauboj i kaze, "to uopste nije vino, nego sirce, a tvoji prijatelji su prevaranti. ja vino nisam probao, ali znam da je to tako". to je sustina price. sticajem okolnosti Kauboj je uspeo da napipa nesto sto mu dodje licna uvreda za nekoliko nas.
Link to comment
Idite bre svi na spavanje, vampirizam skodi zdravlju.
jebote ne mogu. sada zamisli da neko u tvojoj bransi tvrdi da se mora s zenom leci u brazdu da bi dobro rodilo i da se tajno na imanjima organizuju orgije? ili da tvrdi da je globalno zagrevanje zavera par budala. i pri tome nastupa s pozicije autoriteta.
Link to comment
da li si ti svestan da nisi izneo nijednu zapravo tacnu cinjenicu do sada a da je tvoj kriticki uvid cak i na nivou rudimentarne intuicije potpuno tup i promasen?
"Umetnost je i za obicne ljude" kaze direktor KC Beograd. Ko ovde promasuje?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...