Jump to content
IGNORED

oktobarski salon


kgmr

Recommended Posts

Cekajte (Gazzo, Vaso i Kime) sta vas tacno boli kad ste spremni na ovakve uvrede?
osim sto si, bez elementarnog poznavanja sadrzine ovogodisnje postavke, bez da si jednom usetao u Geozavod ili se makar uputio u tamosnja dogadjanja, veoma grubo izvredjao autore Salona, medju kojima je i jedan moj drag prijatelj koji ne spada ni u kakve umetnicke klike i kome je Branko Dimitrijevic, inace po mom misljenju vrstan i veoma ozbiljan intelektualac, ponudio da radi na Salonu kroz ucesce u projektu koji predstavlja seme postavke, i kome ti, po stilu, znanju i elokvenciji ne da ne mozes da pridjes nego ne mozes ni da mu cipele ocistis, ja zaista ne vidim drugi razlog da te vredjam (a vredjao te nisam do sada).pali od mene od sada pa nadalje, necu vise da se salim sa tobom, drugarski natezem i tako dalje, ni oko politike ni oko bilo cega drugog. smatram da si pompezna i agresivna neznalica i ne drzim takve u svojoj blizini. zbogom, wtmil, whole shebang.sto se tvojih kolega tice, ako oni nisu rekli nijednu rec o Salonu to ne govori nista o Salonu ali govori dosta o njima. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    109

  • kim_philby

    104

  • yolo

    79

  • InvisibleLight

    38

ti si kime kriv za sve. sve ove godine jedino ti odrzavas plamen nekakve diskusije sa covekom koji je dokazani mediokritet, i kome nikakvo formalno obrazovanje koje je poznato na ovoj planeti ne moze pomoci da se izdigne iz palanckog stanja svesti, zavisti, pakosti, nerazumevanja i neobrazovanosti.kad bolje razmislim, ti si bolesnik i psiho a ne on.

Link to comment
Dobro je, ovo makar nije o partizanima i cetnicima.
Kako bre?
Aj 'oladi malo sa drekom. Nigde nisam rekao ko je dobar a ko los momak, samo sam konstatovao (kvazi)ideoloski sukob koji je ocigledan. Cetnik-komunjara Nikola Kusovac optuzuje internacionalistu-levicara da je Ustasa desnicar, i to zbog toga sto se odrice tradicije :isuse: moze li besmislenije od ovoga?Prema tome, nisam osudio BD ni za sta, naprotiv. On je ovde dobar momak.......Zato i kazem da je ovde sve poligon za prepucavanje cetnika i partizana (to su one cike sa oruzijem sto ubijaju). Voleo bih da najzad u Srbiji vidim nesto za one koji su se za vreme WWII i devedesetih sklanjali od budala sa oruzjem, a takvih ovde ima podosta, zahvalna je to publika.
Citaj od pocetka :s_u:@Dabovic: razumeli smo se. Primetices da ne nisam ni zvao na ovu raspravu, ne znam kako da "palim" nadalje. I Gazza je ljut u pizdu materinu. Zasto? Sta to boli? Edited by CowBoy
Link to comment
osim sto si, bez elementarnog poznavanja sadrzine ovogodisnje postavke, bez da si jednom usetao u Geozavod ili se makar uputio u tamosnja dogadjanja, veoma grubo izvredjao autore Salona, medju kojima je i jedan moj drag prijatelj koji ne spada ni u kakve umetnicke klike i kome je Branko Dimitrijevic, inace po mom misljenju vrstan i veoma ozbiljan intelektualac, ponudio da radi na Salonu kroz ucesce u projektu koji predstavlja seme postavke, i kome ti, po stilu, znanju i elokvenciji ne da ne mozes da pridjes nego ne mozes ni da mu cipele ocistis, ja zaista ne vidim drugi razlog da te vredjam (a vredjao te nisam do sada).pali od mene od sada pa nadalje, necu vise da se salim sa tobom, drugarski natezem i tako dalje, ni oko politike ni oko bilo cega drugog. smatram da si pompezna i agresivna neznalica i ne drzim takve u svojoj blizini. zbogom.sto se tvojih kolega tice, ako oni nisu rekli nijednu rec o Salonu to ne govori nista o Salonu ali govori dosta o njima.
ili da je na primer u svecanoj sali geozavoda izlozen novi poliptih biljane djurdjevic koja inace isto tako verovatno 'ne zna da slika'. ili da se moze videti novi film milosa tomica, za koga makavejev i branko vucicevic imaju samo reci hvale.ili brilijantna i sofisticirana prostorna instalacija vlatke horvat.ili divni video radovi ane husman koja je moja draga prijateljica i koja predaje na zg akademiji sto samo govori o tome gde se mi nalazimo.ili vrlo suptilne fotografije mladena bizumica.ili ready made/pikasovski asemblaz karstena konrada.ili pametna skulptura ane krstic.ili jamezdinovo ludilo umetnicke geste i svadja sa magritom.i tako sve u 16 ali jebiga kauboj i njegovi drugari ne pricaju.ma vi ste mala grupa loseg hipsteraja koji je samodovoljan.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

da, ana husman takodje genijalno skroz, oba rada.u odnosu na prosli oktobarac ovaj levitira tamo negde u baumgartnerovskim visinama, da se izrazim klimtovskim recnikom.cak ni to nije problem, cowboye, nego tvoja opetovana jadnost da se dosadan kao stenica koja vise ne reaguje na etiol po stoti put ovde proseravas po stvarima o kojima ne samo da ne znas nista, nego ih nisi ni video a ni ne zelis. zato sto mislis da sve znas a u stvari si slika i prilika ove sredine koju tako volis da kritikujes ovde.

Link to comment
ili da je na primer u svecanoj sali geozavoda izlozen novi poliptih biljane djurdjevic koja inace isto tako verovatno 'ne zna da slika'.ili da se moze videti novi film milosa tomica, za koga makavejev i branko vucicevic imaju samo reci hvale.ili brilijantna i sofisticirana prostorna instalacija vlatke horvat.ili divni video radovi ane husman koja je moja draga prijateljica i koja predaje na zg akademiji sto samo govori o tome gde se mi nalazimo.ili vrlo suptilne fotografije mladena bizumica.ili ready made/pikasovski asemblaz karstena konrada.ili pametna skulptura ane krstic.ili jamezdinovo ludilo umetnicke geste i svadja sa magritom.
Razbise se ljudi po Srbiji pricajuci/pisuci o tome.edit: ... da izuzmem zaista dobru Biljanu Djurdjevic. Edited by CowBoy
Link to comment
ti si kime kriv za sve. sve ove godine jedino ti odrzavas plamen nekakve diskusije sa covekom koji je dokazani mediokritet, i kome nikakvo formalno obrazovanje koje je poznato na ovoj planeti ne moze pomoci da se izdigne iz palanckog stanja svesti, zavisti, pakosti, nerazumevanja i neobrazovanosti.kad bolje razmislim, ti si bolesnik i psiho a ne on.
jebote, ja ne mogu da verujem u to. ja to zaista ne mogu da razumem. da nekoga zapravo uopste ne interesuje to cime se bavi.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...