Jump to content
IGNORED

Al Jazeera Balkans


Töölönlahti

Recommended Posts

balkans.aljazeera.netU Sarajevu su kupili još prošle godine TV99, tamo im je sedište. Dopisništva ili centri u Beogradu, Zagrebu, Skoplju, Banja Luci, Mostaru, Prištini, Podgorici... Nezvanično, počinje od 1. novembra, kada bi trebalo da bude vidljiv i sajt na srpsko-hrvatskom. Najava je da će emitovati HD program od početka, 100 zaposlenih, 6 sati sarajevskog programa, ostalo reemitovanje engleskih i arapskih. U Srbiji, kažu novine, hteli da kupe Avalu, ali je to otpalo kao opcija.Promo spot:http://www.youtube.com/watch?v=HA4fXNExE14Hoće ovo krenuti kod nas kroz kabl?
Link to comment
  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    16

  • Frank Pembleton

    11

  • stoka

    9

  • Töölönlahti

    7

To sa Avalom je bila patka koju je izdrogirani Zeljko pustao da bi u pregovorima sa drugim interesentima, kao digao cenu...Tamo su presli Momcilovicka i valjda Mrkic sa B92 , Bobetic koji je radio na Foxu, Marko Pavlovic koji je radio neku emisiju o ekonomiji na Avali, mislim da je i neko sa STB-a otisao tamo...Dobar im je G.Milic da im odradi pocetak politicki da ih ne guze, ali za moj ukus on je potrosena roba...

Link to comment
To sa Avalom je bila patka koju je izdrogirani Zeljko pustao da bi u pregovorima sa drugim interesentima, kao digao cenu...Tamo su presli Momcilovicka i valjda Mrkic sa B92 , Bobetic koji je radio na Foxu, Marko Pavlovic koji je radio neku emisiju o ekonomiji na Avali, mislim da je i neko sa STB-a otisao tamo...Dobar im je G.Milic da im odradi pocetak politicki da ih ne guze, ali za moj ukus on je potrosena roba...
Sa Studija B na Alđaziru prešla je Anmari Alves-Ćurčić: http://a4.l3-images....75b0c6191/p.jpg Čudi me da nisu angažovali i Ivon Jafali ... Po pokrivenosti područja ex-Jugoslavije, umnogome podseća na arapsku verziju Jutela. Čak je tu i isti čovek - Goran Milić ... Edited by stoka
Link to comment

U beogradskom dopisnistvu rade Ivana Momcilovic i Djordje Kostic, oboje sa B92. Ivanu svi znamo, a Djole je radio crnu hroniku tamo. Imaju zaposlenog jednog snimatelja/montazera, a uzece jos jednog. Vlada Bobetic je otisao uBosnu, u Sarajevo. Ne znam za An Mari... To bi mogla biti vrlo pristojna regionalna televizija.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...