Jump to content
IGNORED

Heroes


mraki

Recommended Posts

Има ли неких вести о "чептер 3"мислим..Јел Сајлер поново главни негативац (рециклирају непријатеље шта ли)или "онај што је отворио Пандорину кутију"

Link to comment
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mandingo

    15

  • melankolic

    7

  • Lloyd Wyman

    7

  • Zeka Peka

    6

Има ли неких вести о "чептер 3"мислим..Јел Сајлер поново главни негативац (рециклирају непријатеље шта ли)или "онај што је отворио Пандорину кутију"
kako sam cuo strajk pisaca se zavrsio, valjda ce sad krenuti sa snimanjemmada ne ocekujem nista novo pre jeseni
Link to comment
  • 3 months later...
Има ли неких вести о "чептер 3"мислим..Јел Сајлер поново главни негативац (рециклирају непријатеље шта ли)или "онај што је отворио Пандорину кутију"
lepo je videti da ovaj humani toic ne odumire.Malo mi je cudno da gledam Heroes jer za razliku od vecine serija koje sebe vremenom uteraju u cosak iz koga ne znaju kako da izadju ova serija bukvalno moze da radi sta hoce. Ako neko umre tu ce da se pojavi navijacica da ga digne iz mrtvih a ako se nesto nezivo zezne uvek Hiro moze da se vrati pa da to ispravi i tako u krug.Sto se informacija tice prva epizoda ide tek 22.9. i ona najava za chapter 3 je uvod u novu sezonu (polusezonu?) u kojoj ce kako sam cuo da ubace 10ak novih likova sa mocima koji ce svi biti negativci a i jedan od heroja ce preci u negativce (ja tipujem na pandura)Mada od tih negativaca ocekujem samo da budu hrana za Sylara -_-
Link to comment

Pih...ja se ponadao da se ovde diskutuje o legendarnoj australijskoj seriji u kojoj Jason Donovan i plivacka reprezentacija koja glumi komandose ribarskim brodicem odlazi da digne u vaduh japansku podmornicku bazu u Singapuru u leto 1943...A, ovo nesto modjerno... dobro...

Link to comment
  • 3 months later...

i jel neko gledao?nisu loshe epizode.

malo mi se nije svidjelo sto je sad i mohinder superheroj, ali na kraju ispade da to unoshenje mutiranih gena (ili sta je vec sebi ubrizgao, pojmanemam) ima neki zesci side effect. i ona dosadna juznoamerikanka je konacno dobila nekakvu svrhu :Dza trenutak se uplashih da ce elle da bude ubivena, ali ipak nije (a i kristen se pridruzio drugar iz veronice mars :) )da, malo mi je glupo ono sa nikki, koja sad vishe nije niki. blah. a i sa lindermanom.

Link to comment

"Nisu loshe", kazes... Pa jebote, ti si se :Hail: na 90% epizoda iz Losta prosle godine, a za ovo kazes da nije lose. <_< Ovo je super, Heroes rulzzz, Elle je :wub:, kao i Claire, o "dosadnoj juznoamerikanki" da ne govorim. Speedsterica vs. Hiro ce biti extra, kao i Sylar kao (pretpostavljam) company man.

Edited by mandingo
Link to comment
Jel sad ta E01 retrospektiva ili S03 počinje sa E02?
Doubleheader E01 i E02 su pocetak 3. sezone. Dakle, 2 epizode za premieru, isto kao prison break. E00 je retrospektiva. Postavio sam link za sajt sa RS, megaupload, filefactory i netload linkovima pre nekoliko posta. Torrent svakako mozes naci.
Link to comment
"Nisu loshe", kazes... Pa jebote, ti si se :Hail: na 90% epizoda iz Losta prosle godine, a za ovo kazes da nije lose. <_< Ovo je super, Heroes rulzzz, Elle je :wub:, kao i Claire, o "dosadnoj juznoamerikanki" da ne govorim. Speedsterica vs. Hiro ce biti extra, kao i Sylar kao (pretpostavljam) company man.
ma dobro, lost i heroes su totalno razlichite kategorije. za razliku od losta, u heroes tesko da bi se moglo nesto desiti sto bi me natjeralo da :Hail: ili sto bi me strasno iznerviralo. jednostavno, to je simpaticna mala serija i to je to.da, osim elle, koja je apsolutni :wub: , i ova francuskinja je cool. imam osjecaj da ce borba izmedju nje i hiroa prerasti u 1 romansu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...