Jump to content
IGNORED

Heroes


mraki

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mandingo

    15

  • melankolic

    7

  • Lloyd Wyman

    7

  • Zeka Peka

    6

odgledah svih pet epizoda juce. prve dve epizode mi bile bas fine, posle me malo smorili. najdopada mi se hirova prica za sada (+ kensei je totalno blesav :lol: ). ono sto mi je zasmetalo, rekao bih da je greska koja im se potkrala,

ando je prvobitno iscitao poruke koje mu je hiro ostavio u drsci katane, a koju epizodu kasnije ih je nosio u laboratoriju da ih rastumace

. maya ima bas ql moc. iako ne kapiram cemu sluzi, mnogo gotivno izlgeda. :D hayden mi je lepse izlgedala u cilidersica™ uniformi. :) i da, copycat je bas :heart:.edit:slova

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment

Super je i druga sezona, nema sta. Novi heroji su extra, pogotovo copycat :wub: (uvek subjektivan kad su crnkinje u pitanju), i Maya (Dania Ramirez, jos mi se u glavi motaju lez scene iz "she hate me" sa Kerry Washington* :blush: ). Sark kao samuraj je presmesan... Hiro back to the future, pod hitno. * dania_ramirez13.jpg

Link to comment

Malo of topic:Gledam juce neki prilog na BBC-u ili SKY-u o nekom zescem pomoru delfina od japanskih ribara (onako bas krvavo, mislim da je bila tema/peticija o tome FB92). Oni ih ograde mrezama i onda na tenane tamane nekoliko dana. I onda prikazuju kako neki surferi, a medju njima i ona glumica sto igra onu samohilujucu tinejdzerku, uletese u tu mrezu da bi pokusali da oslobode te delfine. Japanski ribar uleti takodje u mrezu camcem i okrene propeler prema njima da im ne bi palo na pamet da se dalje priblizavaju. A oni posto nisu samohilujuci vrate se na obalu i odatle posmatraju i rone suze za delfinima.

Link to comment

Mnogo novih likova ...ko ce to prati..i mnogo smaraju (bre) sa koje kakvi "ukštanjem" parovamalo malo pa se neko sa nekim smuva ... ko neki ljubic, pu pu daleko bilo

Link to comment

Jesu malo preterali sa ljubakanjem (stigla sam do 3. epizode), i sva ta romantika jeste smuti pa prospi, ali nekako nemam utisak da prica znacajno trpi zbog toga. I dalje sam sedela na ivici stolice i mada je bilo zlo doba noci morala sam da odgledam jos jednu, pa jos jednu epizodu.

Link to comment
Jesu malo preterali sa ljubakanjem (stigla sam do 3. epizode), i sva ta romantika jeste smuti pa prospi, ali nekako nemam utisak da prica znacajno trpi zbog toga. I dalje sam sedela na ivici stolice i mada je bilo zlo doba noci morala sam da odgledam jos jednu, pa jos jednu epizodu.
ce tek da vidis. mada, me like very much i dalje. :)

steta sto se hiro vratio, njegova prica mi bese najsimpaticnija.

Link to comment
ce tek da vidis. mada, me like very much i dalje. :) steta sto se hiro vratio, njegova prica mi bese najsimpaticnija.
Za sad je ovo najbolja serija koju gledam, a gledam ih oho ho. Nekako me najvise navuce, pa sve dok imam jos epizoda ne mogu da se smirim dok ih ne odgledam. Za ostale serije ipak ne vazi ovo pravilo, uspesno se obuzdavam... wink.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...
Stvarno dobra. Jos 2 i pauza... ili?
Да. Најавили су да је друга (тј. 11.) модификована као финале, пошто је даље снимање серије било неизвесно због штрајка.
Link to comment
  • 4 weeks later...

i tako, konacno uzmem da gledam neku seriju, kad ono prekinu je zbog strajka... angry.gif za kratko vreme odgledao sam sve sto je do sad izaslo, i priznajem da me je navuklo toliko da sam zanemario stvari koje bi me u vecini ostalih filmova i serija nervirale (plitki likovi, uproscavanje nekih stvari i sl.)pa ovako, imam par pitanja:

1. koja je tacno sylarova moc? jedenje mozga i preuzimanje moci drugih?2. odakle mu moc za zaledjuje?3. zar nathan nije izabran za kongresmena na kraju prve sezone? kako to da odjednom na pocetku druge nije vise kongresmen?4. da li keva petreli ima neku moc?5. u prvoj sezoni kad hiro ode 5 godina u buducnost i tamo sretne petera koji je u ilegali, ovaj ima nekakav oziljak na licu. kako ga je dobio, ako je to uopste relevantno, i zar nije mogao da se samozaceli posto ima tu moc?

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...